Опитування

Як Ви готові допомогти онко-хворим дітям?
 

Авторизація

Ми в соцмережі

Хто на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті
"Чиста вода у дитячу лікарню" PDF Друкувати Електронна адреса
Написав Administrator   
П'ятниця, 01 січня 2010 16:29
БФ «Ти-Ангел», розпочинає новий благодійний проект - «Чиста вода у дитячу лікарню».
 

1. Назва проекту: «Чиста вода у дитячу лікарню».

2. Партнери та спонсори проекту: Українська відкрита асоціація організацій, груп та осіб, що працюють з дітьми хворими на онкологічні захворювання “Жити завтра»; Інформаційно-довідковий портал Івано-Франківська, Коломия ВЕБ Портал.

3. Цільова аудиторія: близько 460 дітей від народження до 18-ти років, які проходять лікування в обласній дитячій клінічній лікарні.

4. Мета проекту: забезпечити дітям, які проходять лікування у дитячій клінічній лікарні цілодобовий доступ до високоякісної питної води.

5. Завдання проекту:
-встановлення спеціального обладнання для води та бутлів з водою у відділеннях дитячої клінічної лікарні;
-залучення засобів масової інформації до висвітлення проблеми забезпечення підростаючого покоління чистою водою;
-підбір матеріалів і проведення семінарів з даної проблеми із залученням соціально активної верстви населення, малого та середнього бізнесу;
-встановлення інформаційних стендів, буклетів та скриньок для пожертв у громадських місцях (бібліотеках, кафе, літніх майданчиках, кінотеатрах тощо);
-профілактика і обслуговування встановленого устаткування та систематичне забезпечення відділень дитячої клінічної лікарні джерельною водою.

6. Актуальність проекту: В умовах постійного погіршення екологічного середовища питання якості питної води у великих містах, що використовується для споживання населенням, а особливо дітьми,  набуває неабиякої гостроти. Адже питна вода - це другий по важливості елемент, необхідний для функціонування організму, після кисню. Людське тіло на 80 % складається з води. У дитячих лікарнях повітря, як правило є пересушеним. Це призводить до додаткової втрати вологи організмом дитини, яку необхідно компенсувати, бажано водою хорошої якості.
У Івано-Франківській дитячій клінічній лікарні проходять лікування   близько 460 дітей. Щодня діти і батьки зустрічаються з проблемою якості води, необхідної для пиття в денний і вечірній час. Щодня воду кип'ятять і переливають у ємності для подальшого вживання. Як відомо в результаті кип'ятіння вода не стає чистішою і такий спосіб обробки проблеми не вирішує.
Ми плануємо встановити спеціальне обладнання та забезпечити відділення дитячої клінічної лікарні чистою джерельною водою.


7. Терміни реалізації проекту: грудень 2009 – квітень 2010.

8. Очікувані результати реалізації проекту: користь від реалізації представленого проекту є очевидною. Важко хворі діти в яких імунна система є практично зруйнованою, зможуть вживати чисту та якісну воду природних джерел Прикарпаття і на 90% будуть захищеними від вірусного гепатиту А, який поражає організм дитини внаслідок вживання неякісної (трубопровідної) води.

Подарувати дітям «чисту воду» Ви можете перерахувавши благодійний вневок на рахунок БО «Ти-Ангел»:

р/р: 26000060398106
КОД (ЄДРПОУ): 36321738
Отримувач: БО "БФ ТИ-АНГЕЛ"
Код банку (МФО): 336677
Банк отримувача:ПриватБанк
Призначення платежу:
добровільна пожертва на оплату води
 
Дякуємо компанії Топхостинг за якісний і безкоштовний хостинг