Сильний приступ геть знесилив Павла Гуменяка

2017 05 20 Переглядів: 1188


У Павлика стався дуже сильний приступ болю у кишківнику. З кожним разом хлопчик все складніше його переносить: препарати не допомагають навіть маскувати той страшенний біль. Ви лише уявіть собі настільки низький тиск, який щоразу падає при таких приступах: 25/17! Павлик непритомніє, ледве говорить, його нудить.

детальніше

Коля Кіщук через рецидив змушений усе почати спочатку

2017 05 17 Переглядів: 1197


Знову пухлина і знову агресивна хімія. З часу виявлення у Миколки рецидиву, він по-другому колу проходить лікування. Уже закінчив другий блок хіміотерапії. Знов ті самі відчуття: погане самопочуття, нудота, запаморочення, втрата апетиту. Різкий головний біль та ломота в тілі просто сковують дитину. Та наш Коля сильний – він все подолає.

детальніше

Юля Романів в очікуванні чергового курсу лікування

2017 05 15 Переглядів: 92


Стоїть, повертається та чекає на черговий курс реабілітації. Усе це про нашу Юльку. Після реабілітаційного курсу дитина краще стоїть у вертикалізаторі, почала повертатися в обидва боки, лежачи на спині. Після цього у дівчинки було ще два курси масажу – це теж дало свої позитивні результати. Ми вдячні вам за розуміння і підтримку, бо без вас, друзі-благодійники, нічого б не вийшло.

детальнішеНаші партнери