26 травня у Брукліні, США, пройде благодійний концерт на підтримку «Дому Ангела»

2019 05 21 Переглядів: 131


Кошти на будівництво дитячого містечка «Дім Ангела», який зініціював благодійний фонд «Ти-Ангел», збирають по всьому світу. У Сполучених Штатах Америки наші друзі і волонтери організовують благодійний концерт. Запрошена Перша Леді США Меланія Трамп. Захід відбудеться у Брукліні, Нью-Йорк, а зібрані кошти будуть направлені на будівництво дитячого містечка у Карпатах.

детальніше

БФ “Ти-Ангел” та онкохворі діти долучилися до флешмобу #яувишиванці

2019 05 17 Переглядів: 29


Волонтери БФ "Ти-Ангел" та дітлахи, які перебувають на лікуванні в онкогематологічному відділенні ІФОДКЛ, долучилися до загальнонаціонального флешмобу #яувишиванці. Окрім того, арт-терапевт фонду Марічка Пазинюк провела для діток цікаве творче заняття на якому малеча з терпінням та любов’ю виводила фломастерами на паперовому рушничку хрестики.

детальніше

Шість годин операції – Денису Кладьку ввели спеціальний імплант у хребет

2019 05 16 Переглядів: 137


Дениса Кладька прооперували. Йому ввели спеціальний імплант, який допоможе вирівняти хребет. Операція тривала аж 6 годин, потім ще три дні хлопець був у реанімації. Але все пройшло успішно. Після 12 днів стаціонару у Харкові Денис поїхав додому. Він радіє, що нарешті позбувся пластмасового корсету, який носив багато років.

детальнішеНаші партнери