Новини

Коля Кіщук через рецидив змушений усе почати спочатку

2017 05 17 Переглядів: 1329


Знову пухлина і знову агресивна хімія. З часу виявлення у Миколки рецидиву, він по-другому колу проходить лікування. Уже закінчив другий блок хіміотерапії. Знов ті самі відчуття: погане самопочуття, нудота, запаморочення, втрата апетиту. Різкий головний біль та ломота в тілі просто сковують дитину. Та наш Коля сильний – він все подолає.

детальніше

Юля Романів в очікуванні чергового курсу лікування

2017 05 15 Переглядів: 162


Стоїть, повертається та чекає на черговий курс реабілітації. Усе це про нашу Юльку. Після реабілітаційного курсу дитина краще стоїть у вертикалізаторі, почала повертатися в обидва боки, лежачи на спині. Після цього у дівчинки було ще два курси масажу – це теж дало свої позитивні результати. Ми вдячні вам за розуміння і підтримку, бо без вас, друзі-благодійники, нічого б не вийшло.

детальніше

Близнюки Петріви успішно лікуються

2017 05 11 Переглядів: 197


Близнюки Олежик та Володик пройшли черговий курс реабілітації. Зараз дітлахи лікуються на базі обласної дитячої клінічної лікарні. Володька тепер може сидячи розвернутись навколо себе, чого раніше не робив. Хлопчаки сильно хворіли. Вірус дав ускладнення. У них була пневмонія, що змусило дітей навіть лікуватися на стаціонарі у Калуській районній лікарні.

детальніше

Артем Грицюк ледь відійшов від інсульту

2017 05 09 Переглядів: 1334


Артемко був у дуже важкому стані. Навіть лікарі не знали, що з ним відбувається. Він 8 днів пролежав у реанімації. Спочатку медики діагностували ішемічний інсульт, потім крововилив і все ж зупинилися на інсульті із тромбом біля серця. Артемчик мав лише 10% шансу на життя. Ми дякуємо вищим силам, які через лікарів дозволили дитині вижити.

детальніше

Звітуємося за квітень

2017 05 03 Переглядів: 214


Коли інтенсивно працюєш, то й не стежиш за часом. Так і в волонтерів БФ «Ти-Ангел» - ми й не зчулися, як квітень уже пролетів. Цього місяця на рахунок Фонду надійшло 49 133,79 грн. На благо підопічних «Ти-Ангел» витратив 16 358,29 грн. Без необхідних медикаментів діткам було б дуже скрутно, тому 7 891,29 грн. пішло на забезпечення ліками онкохворих дітей.

детальніше

Яринці необхідно продовжувати лікування у Трускавці

2017 04 28 Переглядів: 177


Яринка почуває себе добре, завдяки пройденій реабілітації у Трускавці, вона краще працює правою рукою. Якщо досі дитина навіть не брала предметів, то зараз заново вчиться писати. Яринка дуже наполеглива і старанна дівчинка. Великодні свята провела з родиною, разом з іншими дітками весело гралися, дівчинка була дуже щасливою.

детальніше

Руслан Мосорко готується до комп’ютерної томографії

2017 04 19 Переглядів: 579


Руслан Мосорко успішно пройшов 5 блок хімії. Переніс він її важко. Хіміотерапія в обласній дитячій клінічній лікарні дуже агресивна. Вона ефективно вбиває пухлини, але на дитячий організм дуже погано впливає. Руслана під час прийому основних ліків так нудило, що йому вводили протирвотні препарати. Зараз уже йому стало легше.

детальніше

Іван Михайлів – пухлина охопила сонну артерію

2017 04 17 Переглядів: 3405


Після дев’яти блоків хімії і двох томографій у Києві доброго результату лікування у Іванка Михайліва не виявили. Середостінна пухлина почала рухатись і охопила сонну артерію. Хірургічно її забрати неможливо, бо під загрозою життя дитини. Іванкові призначили додатково два протоколи агресивних ліків. Після першого протоколу він геть упав з сил.

детальніше

Діти із реабілітаційних центрів побували у Львові

2017 04 11 Переглядів: 252


Черга екскурсійної поїздки до Львова дійшла і до села Мединя, що на Івано-Франківщинні. Діти із центру соціально-психологічної реабілітації поїхали з розвагами до культурної столиці України. Поїздку вони здійснили спільно з вихованцями Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

детальніше

Юля Романів пройшла повний курс реабілітації

2017 04 09 Переглядів: 199


Наша Юлечка змогла пройти повний курс реабілітації у клініці Козявкіна, що у Трускавці. А ще тих грошей, що наш Фонд зібрав для дитини, вистачило, щоб мама додатково найняла для неї логопеда. В рамках реабілітації Юлечка ходила на пальчикову гімнастику. В цілому лікування перенесла добре, не хворіла. Так як попередні рази у неї постійно була чи застуда, чи інше захворювання.

детальніше

 < 1 2 3 4 >  Last ›
сторінка 2 з 72 сторінок