Новини

Долинські ліцеїсти колядували для онкохворих дітей

2018 02 16 Переглядів: 150


Ось уже впродовж кількох останніх років ліцеїсти з Долини разом із своїми наставниками - учителями та батьками, навідуються до дитячого онкогематологічного відділення Івано-Франківської ОДКЛ аби нагадати маленьким пацієнтам про суть найвеличнішого християнського свята - Різдва Христового, його добрі звичаї та традиції.

детальніше

15 лютого – Всесвітній день дитини, хворої на рак

2018 02 15 Переглядів: 470


В Івано-Франківській області під лікарським спостереженням знаходиться 231 онкохвора дитина. З 2012 року в обласній дитячій клінічній лікарні відкрили онкогематологічне відділення, в якому за рік 560 дітей проходять діагностику або лікування. У 2017 році БФ "Ти-Ангел" витратив 281 393,34 грн. на медикаментозну підтримку онкохворих дітей.

детальніше

Сувеніри для найдорожчих

2018 02 14 Переглядів: 258


Дітлахи власними руками виготовляли валентинки. День Cвятого Валентина кожен відзначив по-різному. Хтось демонстрував любов своїм половинкам, а хтось – своїм дорогим батькам. Багато любові сьогодні було і у відділенні онкогематології ОДКЛ. Тут традиційно відбулось заняття арт-терапії і, звісно, воно було тематичним. Дітлахи робили валентинки своїми руками.

детальніше

Лікування Святославу Котулі іде на користь

2018 02 14 Переглядів: 164


Святославчик пройшов чергову реабілітацію у Трускавці. Хлопчик більш впевнено виконував вправи, став витривалішим, бо те фізичне навантаження, яке здавалося раніше проблемним, цього разу гідно витримав. Святослав став активнішим, сам проявляє бажання щось робити.

детальніше

Звітуємося за перший місяць нового року

2018 02 05 Переглядів: 161


Здається, лише святкували, а вже й січень закінчився. Навіть попри свята нам вдалося багато попрацювати. Друзі, протягом минулого місяця з вашою допомогою БФ «Ти-Ангел» отримав 127 534,44 грн. З них витрачено 107 694,86 грн. Дякуємо Вам за те, що постійно поруч з нами!

детальніше

Близнюки Петріви готуються до лікування у Трускавці

2018 02 03 Переглядів: 156


В Олега і Володьки зараз перерва між реабілітаціями. Був період, коли хлопці досить сильно захворіли: у Володі була пневмонія, а у Олежика - бронхіт. Проте зараз близнюки здорові, вони набираються сил до початку нового реабілітаційного курсу, що проходитиме у їхньому улюбленому Трускавці.

детальніше

Данило Павлишин - недуга вимагає довгого і дорогого лікування

2018 02 01 Переглядів: 184


Маємо чергові новини про Данила. Він вдома, але продовжує лікування. Постійно консультується з лікарями обласної лікарні. Він часто здає аналізи для контролю свого стану здоров’я. Довготривалий прийом ліків дає результат. Але є й побічні дії, що негативно впливають на організм дитини.

детальніше

На Сергійка Петришина чекає триетапна операція

2018 01 24 Переглядів: 266


Наш Сергійко побував у Харкові. Він з мамою їхав на консультацію в інститут ім. Ситенка, де медики обіцяють допомогти дитині. Там Сергійкові зробили контрольні знімки на ніжки, ручки, хребет. Результати невтішні: на лівій нозі перелом зрісся зі зміщенням і утворилась ще сильніша деформація стегна. Хребет теж сильніше деформувався.

детальніше

Сергій Петришин знову з переломами

2018 01 14 Переглядів: 490


Сергій Петришин знову з переломами, але його скоро прооперують. За останні два місяці у Сергійка сталось чотири переломи. Двічі у нього зламалась ручка, також двічі – ніжка. Хлопчик носить гіпсові пов’язки. У січні Сергійко їде на обстеження до Харкова, в Інститут патології хребта ім. проф. М.І. Ситенка. Йому мають призначити дату операції.

детальніше

Святослав Котула пропустив реабілітацію через застуду

2018 01 10 Переглядів: 210


У грудні Святославчик Котула трохи прихворів, тому реабілітацію минулого місяця довелось відкласти. У зв'язку з цим, особливими досягненнями у фізичному плані хвалитись, на жаль, не доводиться. 22 січня хлопчик із мамою їдуть до Трускавця на курс реабілітаційного лікування у Міжнародній клініці відновного лікування.

детальніше

 < 1 2 3 4 >  Last ›
сторінка 2 з 79 сторінок