Новини

Артем Грицюк - новини з лікарняної палати

2017 10 24 Переглядів: 354


Кожні 5 днів Артемку вводять дорогу хімію. І кожного разу роблять МТР з контрастуванням, перевіряючи стан головного і спинного мозку дитини. Також постійно в нього спинно-мозкова пункція. За всі ці процедури родина пенсіонерів повинна платити гроші. І все це слід відвозити в Київ на дослідження. Нас тішить, що стан Артемчика з кожним днем покращується.

детальніше

Яремко Степан – лікування продовжується

2017 10 23 Переглядів: 470


Друзі, не забуваймо про ще одного нашого підопічного Степанка Яремка, який нещодавно повернувся у онкогематологічне відділення. У нього в мозку пухлина. Дитина приймає хіміотерапію. Теблетовані медпрепарати дають позитивні результати. Степанкові спочатку було важко, впав імунітет, організм погано реагував на лікування, аналізи крові теж були поганими.

детальніше

Володимир Росінський – організм дає свою відповідь на лікування

2017 10 22 Переглядів: 116


Після другого курсу лікування Володимиру Росінському нібито стало краще. Зникла висипка, на тілі стало менше плям. Він почувався краще. Але ненадовго. Через два тижні у хлопчика різко впали тромбоцити. Зараз у нього все тіло у геморагічній висипці та синячках. Мамі стало страшно перебувати з дитиною вдома, тому Володя зараз у лікарні під наглядом лікарів.

детальніше

Сергійко знову потерпає від переломів

2017 10 21 Переглядів: 147


Понад 50 переломів, а тепер ще два. Недавно у нашого нового підопічного Сергійка Петришина вкотре зламалась ручка і ніжка. Хлопчик знову лежить в гіпсах. Термін лікування цих переломів – в очікуванні, що все зростеться добре 4 місяці. Нагадаємо, що у дитини – недосконалий остеогенез, у нього з легкістю ламається будь-яка кістка.

детальніше

Звітуємося за вересень

2017 10 06 Переглядів: 136


Закінчився місяць і традиційно ми підбиваємо фінансові підсумки роботи. БФ «Ти-Ангел» у вересні отримав 111 224,43 грн. Дякуємо вам за таку вагому підтримку. За цей місяць ми витратили 38 341,48 грн. Тож дякуємо, що з нами і допомагаєте. Це дає нам сили працювати, а дітям – надію.

детальніше

Романів Юлія повернулася із Трускавця

2017 10 03 Переглядів: 135


Уже спішимо розповідати про нашу відважну Юлечку. Вона повернулася із Клініки відновного лікування. Пройшовши шостий курс реабілітації, у Юлії знизився м'язевий тонус. Стало меншим слиновиділення, дівчинка краще розжовує їжу. Цього разу Юлька менше плакала на процедурах. Вона з задоволенням крутила педалі на механотерапії.

детальніше

БФ «Ти-Ангел» визнали кращим в Україні по залученню волонтерів

2017 10 01 Переглядів: 535


2016 рік для Благодійного фонду «Ти-Ангел» став успішним. Це вкотре підтвердили незалежні експерти. Цього разу підсумки підбив Український форум благодійників, який нагородив нас почесною відзнакою – «Лідер номінацій: «Кількість залучених волонтерів». Загалом, 26 організацій стали лідерами номінацій з-поміж 89 учасників.

детальніше

Важкий, але результативний вересень для близнюків Петрів

2017 09 27 Переглядів: 127


Наші близнюки Петріви вже великі хлопці. Вони підросли. Олежик важить 13 кілограмів. Володька трошки легший і менший. І хоча вересень ще не закінчився, цей місяць вони проводять плідно і результативно. Хлопчаки люблять вчитися і пізнавати щось нове. Тому ми впевнені, що усі наші старання недаремні.

детальніше

БФ «Ти-Ангел» дбає про дітей із порушенням зору

2017 09 27 Переглядів: 112


БФ «Ти-Ангел» продовжує працювати над розвитком сенсорно-тактильних відчуттів та уявлень у дітей з особливими потребами. Ми закупили і передали у Вигодський навчально-реабілітаційний центр навчально-дидактичне обладнання – конструктор LEGO "Технологія і фізика". Вартість такого подарунку складає 4 400 грн..

детальніше

Анастасія Зіненко готується до реабілітації в Трускавці

2017 09 25 Переглядів: 99


Вже давно не розповідали про нашу красуню Настусю Зіненко. За літо вона підросла. Сили додали лікувальні вправи і масажі. Протягом літнього періоду Настя їхала на реабілітацію в басейн "Акваторія", що в Калуші. Там навчилася плавати під водою, у воді з дитиною проводили лікувальну фізкультуру.

детальніше

 < 1 2 3 4 >  Last ›
сторінка 2 з 76 сторінок