Новини

Данило Павлишин – хвороба Крона активізувалася

2018 06 05 Переглядів: 239


Данило зараз вдома. За порадою лікарів він уже не приймає гормони. Але аналізи і самопочуття після відміни гормонів з кожним разом погіршуються. Лікарі кажуть, що хвороба Крона активізувалася. Хлопець продовжує лікування і зараз дуже важливо підтримати його морально і матеріально.

детальніше

Звітуємося за травень

2018 06 04 Переглядів: 144


Дякуємо, друзі, за щомісячну підтримку у діяльності фонду. «Ти-Ангел» робить все можливе, щоб наші підопічні були здоровими і посміхалися від щастя. У травні на наш рахунок надійшло 81 423,98 грн. Витратити довелося більше, а саме 182 328,88 грн.

детальніше

«Ти-Ангел» передав випускникам школи-інтернат дорожні сумки

2018 06 03 Переглядів: 166


БФ "Ти-Ангел" зробив подарунок для випускників Яблунівської спеціальної школи-інтернтат. Ми передали 16 дорожніх сумок, які пригодяться їм, їдучи в далеку дорогу. Ці сумки нагадуватимуть випускникам школи-інтернат про багаторічну дружбу із Фондом...

детальніше

Рак переміг Ельдара Рамазанова

2018 05 22 Переглядів: 455


В суботу, 19 травня перестало битися серце 17-річного калушанина Ельдара Рамазанова. Юнак тривалий час боровся із складною онкологічною недугою, але напривеликий жаль хвороба перемогла хлопця. Було прикладено максимум зусиль для порятунку Ельдара, але медицина виявилася безсильною.

детальніше

Вікторія Вістовська – третій рецидив пухлини головного мозку

2018 05 15 Переглядів: 1080


Вікторія бореться з хворобою вже чотири роки. У грудні минулого року вона закінчила основне лікування і їй от-от мали зробити трансплантацію кісткового мозку. Але все знову перевернула хвороба – у Вікторії пухлина головного мозку повертається вже втретє. Допоможіть Вікторії здолати пухлину, шанси на її повне одужання є. От тільки процес довгий і дорогий.

детальніше

Павло Гуменяк – лікування дає результати

2018 05 14 Переглядів: 213


Після того, як Павлику Гуменяку змінили лікування, його стан покращився. Дитині стало легше ходити і проходять почервоніння на ногах. Зі стопи майже не кровоточило і мінімізувались болючі приступи у кишківнику. Хлопчик більше гуляє, йому подобається читати різні книги та складати пазли. Його письмо стало виразнішим.

детальніше

Звітуємося за квітень

2018 05 06 Переглядів: 180


Ми дякуємо за щедрий на пожертви квітень. Минулого місяця на рахунок БФ «Ти-Ангел» надійшло 82 417,10 грн. Зокрема, суттєвою стала допомога у реалізації наших проектів «Данилу потрібна підтримка. 2» та «Ігрова зона для діток-інвалідів». Нагадуємо, що для власних цілей Фонд не витрачає жодної благодійної копійки.

детальніше

БФ «Ти-Ангел» організовує третій щорічний дитячий табір «Янголятко»

2018 05 04 Переглядів: 298


Нам потрібна ваша підтримка. Ми не можемо цьогоріч залишити дітлахів без табору. Адже це саме та категорія дітей, які пізнали гіркоту життя, яких батьки аж ніяк не балували подорожами і подарунками. Та й уваги їм постійно бракує. Цього року ми плануємо його організувати втретє, а дітлахи його з нетерпінням чекають.

детальніше

Братики Петріви проходять реабілітацію і в Трускавці, і в Калуші

2018 04 30 Переглядів: 214


Олег та Володимир Петріви після повернення з Трускавця проходять курс реабілітації в басейні «Акваторія» м. Калуш. Плавати хлопці люблять. Володька дуже любить пірнати. Там дітям роблять масаж. Так як процедура для них неприємна, хлопці трохи плачуть. Раз на тиждень Петріви відвідують логопеда.

детальніше

Сергійко Петришин готується до госпіталізації

2018 04 21 Переглядів: 210


У березні хлопчик зазнав чергового перелому. На цей раз постраждали рученята Сергійка, обидві були у гіпсі. Станом на сьогоднішній день кістки зрослися і малюк почуває себе добре. На днях мама Сергія отримала телефонний дзвінок від лікуючого лікаря із Харківської клініки де мають оперувати малого. На 28 травня призначено операцію.

детальніше

 < 1 2 3 4 >  Last ›
сторінка 2 з 81 сторінок