Новини

Напередодні свята Миколая до наших підопічних завітали студенти

2018 12 18 Переглядів: 222


Тепла атмосфера та щирі емоції. Студенти університету Короля Данила навідались до дітей в онкогематологічне відділення обласної дитячої лікарні. «Усмішка на обличчях маленьких діток – найкращий подарунок для нас. Ми сподіваємось, що цей захід стане початком міцної та вірної дружби з БФ «Ти-Ангел», - кажуть студенти університету права ім. Короля Данила.

детальніше

«Ти-Ангел» готує до видання унікальну книжку-розмальовку

2018 12 12 Переглядів: 206


Команда БФ "Ти-Ангел" наполегливо працює над різдвяним подарунком для своїх підопічних дітей. Ще зовсім трішки – і у світ вийде унікальна книжка-розмальовка "Господарство бабусі Ганнусі". Це видання є авторським доробком арт-терапевта фонду Марічки Пазинюк, яка відповідає за проведення мистецьких занять у відділенні дитячої онкогематології.

детальніше

Сергій Петришин має шанс ходити. Вартість операції – 140 тис гривень

2018 12 04 Переглядів: 145


Сергій Петришин хворіє на недосконалий остеогенез. Рік тому завдяки небайдужим людям вдалося зібрати кошти на металеву конструкцію, яку вмонтували у ніжку хлопчика. Завдяки цьому імпланту дитина вже почала сама стояти. У березні йому необхідно зробити операцію на другу ніжку – поставити таку ж конструкцію. Медики переконують, якщо імпланти будуть в обох ногах – то дитина зможе самостійно ходити.

детальніше

Іван Михайлів: Не втрачайте віри у себе та надійтеся на Боже милосердя

2018 12 03 Переглядів: 184


Іван Михайлів переміг рак. Такі новини не можуть не тішити, вони дають надію, окрилюють, надихають та мотивують до нових перемог і звершень. На початку 2013 року у Іванка лікарі діагностували складне онкологічне захворювання - гістіоцитоз з клітин Лангерганса, пероральний дерматит, але це було давно, було сумно та боляче.

детальніше

Діти з Яблунівської школи-інтернат побували з паломницькою поїздкою у Зарваниці

2018 11 19 Переглядів: 145


Понад півсотні хлопчиків та дівчаток у неділю, 18 листопада, відправилися у одноденну паломницьку поїздку до Зарваниці, що на Тернопільщині. В рамках екскурсії по Марійському духовному центрі маленькі гості відвідали підземний храм, хатинку Богородиці, пройшли Хресною дорогою, а також побували в «Українському Єрусалимі».

детальніше

Щоб взимку було тепліше. «Ти-Ангел» передав підопічним 150 кілограмів одягу

2018 11 13 Переглядів: 105


Вихованці Яблунівської спеціалізованої школи-інтернат, що на Косівщині Івано-Франківської області, отримали 150 кілограмів теплого одягу від волонтерів благодійного фонду «Ти-Ангел». Але й це ще не все. Зараз ми формуємо замовлення на 30 пар теплих чобітків та черевичків, які отримають діти-сироти із Яблунова.

детальніше

«Ти-Ангел» придбав кухонну техніку у Долинський дитячий будинок

2018 11 11 Переглядів: 119


Благодійний фонд «Ти-Ангел» у черговий раз підтримав дитячий будинок "Теплий дім", що у м. Долина на Івано-Франківщині. Так склалося, що у харчоблоці закладу вийшов із ладу електрокип’ятильник. Оскільки це обладнання є надважливим помічником для кухарів, які щодня годують понад 70 дітей, то вирішення питання вимагало оперативних дій.

детальніше

Данило Павлишин почуває себе краще

2018 11 02 Переглядів: 127


Данило Павлишин, який хворіє на хворобу Крона, надалі продовжує лікування вдома. Та попри те він систематично проходить консультації у спеціалістів обласної дитячої лікарні. Хлопцеві продовжують вводити Хуміру, попереду Данило має пройти обстеження кишечника, яке покаже динаміку хвороби.

детальніше

Діти з соціальних центрів області здійснили паломницьку поїздку до Зарваниці

2018 10 22 Переглядів: 135


БФ «Ти-Ангел» вважає, що діти повинні отримувати всебічний розвиток, у тому числі їх слід навчати християнській моралі. Наші волонтери особливу увагу приділяють тим дітям, яким бракує батьківської опіки і спілкування. Саме з ними у вихідні ми здійснили паломницьку поїздку до Зарваниці, що на Тернопільщині.

детальніше

На арт-терапевтичне заняття до дітей завітав кобзар (ВІДЕО)

2018 09 30 Переглядів: 292


Цього тижня заняття з арт-терапії у відділенні дитячої онкології було дещо незвичним. До дітей навідався наш товариш, прикарпатський кобзар Ігор Давидов. Мелодійні звуки кобзи та чарівний голос кобзаря не залишив байдужим жодне дитяче серце. Сподіватимемося, що радість пісні пануватиме у цьому закладі ще не один день.

детальніше

 < 1 2 3 4 >  Last ›
сторінка 2 з 83 сторінок