Новини

«Ти-Ангел» отримує листи вдячності від наших підопічних

2020 02 11 Переглядів: 390


Друзі, ми отримали чудовий лист. Анастасія висловила подяку і свої відчуття після різдвяної поїздки до Вишкова, де відзначала Водохреща. «Я хотіла скакати від щастя до сьомого неба. Наш готель, кімната, їдальня, басейни, санки і катання на конях. Це було щось неймовірне… я просто хотіла плакати, бо я не хотіла їхати», - написала дівчинка.

детальніше

Діти, залишені батьківської опіки, відсвяткували Щедрий вечір у Карпатах

2020 01 21 Переглядів: 377


Під час Святої вечері діти, як і годиться, смакували кутею та іншими пісними стравами. Колядували, щедрували, а опісля відправились по-домівках місцевих жителів, аби сповістити у своїх колядках про народження Христа. Також вони відвідали старовинну церкву, заколядували для місцевої парафії, а вже потім усі разом відправилися на річку для освячення води.

детальніше

Волонтери БФ “Ти-Ангел” заколядували дітям в онкогематології

2020 01 13 Переглядів: 642


Різдво — це коли поруч ті, кого любиш. Волонтери благодійного фонду "Ти-Ангел" у цей період традиційно вітають діток, які перебувають під опікою фонду. Днями вони завітали до дітей, які проходять лікування в онкогематологічному відділенні Івано-Франківської обласної дитячої лікарні.

детальніше

Вікторія Пеца-Довбуш продовжує лікування

2020 01 08 Переглядів: 451


Вікторія Пеца-Довбуш вітає усіх з новорічно-різдвяними святами. Дівчинка збирається провідати родину, поїхати на свята до своїх дідуся з бабусею — у село Тюдів Косівського району. Апетит і сон має чудовий, а це означає, що свята пройдуть для неї гарно. От тільки з диханням дитина має проблеми. Таке враження, наче задихається.

детальніше

Вітання з Різдвом Христовим!

2020 01 04 Переглядів: 163


Команда БФ "Ти-Ангел" щиросердно вітає Вас із найвеличнішим релігійним святом – Різдвом Христовим. Різдво Христове – це історична подія, яка відбулась більше двох тисяч років тому, але Господь і сьогодні по-справжньому народжується в серці кожної віруючої людини, яка в ці дні перетворюється на Віфлеємську печеру, що дала притулок Новонародженому Спасителю.

детальніше

БФ «Ти-Ангел» оновив комп’ютерний клас дитячого будинку «Теплий дім»

2019 12 02 Переглядів: 723


Благодійний фонд "Ти-Ангел" модернізував комп’ютерний клас для дітей-сиріт з Долинського дитячого будинку "Теплий дім". Нами було закуплено та передано у заклад 5 сучасних системних блоків. Тепер діти зможуть вивчати та застосовувати на практиці новітні комп’ютерні програми, працювати з електронною поштою та офісними програмами.

детальніше

Через пневмонію Вікторія Пеца-Довбуш не зможе поїхати на реабілітацію

2019 11 26 Переглядів: 658


Після лікування в обласній дитячій лікарні Вікторії стає краще. Нагадаємо, у неї було двобічне запалення легень, через що дівчинка перебувала у відділенні інтенсивної терапії. Однак, після цього у неї практично щоночі стаються епілептичні напади, а дихання значно погіршується.

детальніше

Діти із соціального закладу побували у Львові

2019 11 19 Переглядів: 647


Діти з Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації (с. Мединя) побували у Львові. Такі екскурсії команда фонду «Ти-Ангел» організовує для всіх своїх підопічних дітей з певною періодичністю. Цей вид відпочинку позитивно впливає на емоційно-психологічний стан дитини, яка перебуває під впливом глибоких психологічних травм.

детальніше

На занятті з арт-терапії діти малювали пальчиками

2019 11 12 Переглядів: 518


Незвичне арт-терапевтичне заняття пройшло днями у відділенні онкогематології. На ньому діти малювали пальчиками: калину, листя, квіти. Малювання пальцями - це дозволена гра з брудом. Дитина, непомітно для себе, може наважитися на дії, які зазвичай не робить, тому що побоюється, не бажає або не вважає за можливе порушувати правила.

детальніше

БФ «Ти-Ангел» - у числі тих фондів, яким довіряють і рекомендують

2019 11 04 Переглядів: 485


Благодійний фонд «Ти-Ангел» веде прозору діяльність і відкрито звітується про свою роботу. Це фонд, якому довіряють. Про це свідчить багато фактів, а особливо приємно те, що вже четвертий рік поспіль наша благодійна організація з’являється на Карті благодійності України.

детальніше

 < 1 2 3 4 >  Last ›
сторінка 2 з 90 сторінок