Новини

Вікторія Пеца-Довбуш мала запалення легень

2019 10 28 Переглядів: 642


Для Вікторії місяць видався досить важким. Дівчинка мала двобічну пневмонію. Спочатку почала сильно задихатися, пальчики на руках синіли. Мама терміново викликала швидку допомогу – дитина була в реанімації. Лікарі констатували діагноз – двобічна пневмонія. Вікторія Пеца-Довбуш готується до чергового курсу реабілітації у Трускавці.

детальніше

У Дзвинячі на Богородчанщині пройшов благодійний марафон

2019 10 28 Переглядів: 1004


В неділю у Дзвинячі відбувся благодійний концерт та ярмарка на підтримку онкохворих дітей Прикарпаття. Захід є продовженням благодійного марафону "Подаруй дітям мрію", який має на меті підтримати малих пацієнтів онкогематологічного відділення ІФОДКЛ. Участь у заході взяли талановиті діти та молодь с. Дзвиняч.

детальніше

БФ “Ти-Ангел” - учасник соціального конкурсу “Дельта Милосердя”

2019 10 24 Переглядів: 571


Команда фонду подала заявку на участь у соціальному проекті "Дельта Милосердя", організатором якого виступає фінансова компанія "Дельтакредит". Ми розраховуємо на підтримку організаторів конкурсу у реалізації нашого традиційного проекту "Різдво разом".

детальніше

На занятті арт-терапії діти наче побували на морі

2019 10 08 Переглядів: 366


Арт-терапевти фонду продовжують лікувати дітей творчістю. Коли на вулиці похолодало, усім нам захотілося повернутися у літо. Відчути тепло, затишок, спів пташок. Але що робити, коли на календарі осінь? - Наші арт-терапевти знають, як цьому зарадити. На черговому занятті вони з дітками намагалися поринути у таке любе літечко.

детальніше

БФ «Ти-Ангел» організував екскурсію для дітей з Яблунівської школи-інтернату

2019 10 06 Переглядів: 392


У суботу, 5 жовтня, вихованці Яблунівської спеціальної школи-інтернату вирушили у одноденну мандрівку. Осіння погода сприяла чудовому настрою та відпочинку на свіжому повітрі. Ця подорож мала духовно-пізнавальний характер. Команда БФ "Ти-Ангел" всіляко дбає про духовний розвиток та виховання своїх підопічних дітей.

детальніше

У Солотвині пройшов благодійний концерт на підтримку онкохворих дітей

2019 10 06 Переглядів: 438


"Подаруй дітям мрію" - під таким гаслом пройшов благочинний концерт на Богородчанщині. Місцеві виконавці, а це в основному талановиті діти, були перейняті метою заходу, адже розуміли, що долучаються до важливої справи - підтримки онкохворих дітей. Юні артисти зуміли зібрати 5 149,00 грн., які будуть витрачені для потреб онкогематологічного відділення.

детальніше

Вікторія Пеца-Довбуш у листопаді знову поїде на реабілітацію

2019 09 30 Переглядів: 459


У листопаді на Вікторію чекає наступний курс реабілітації у Трускавецькій клініці. Мама дівчинки бачить прогрес і розуміє, що лікування слід продовжувати. Тому знову звертається до нас про допомогу. «Нам дуже потрібна ваша допомога, адже завдяки вашій підтримці страждання Вікторії набувають значного полегшення», - каже мама Вікторії.

детальніше

БФ “Ти-Ангел” прийняв участь у круглому столі, організованому ОБСЄ в Україні

2019 09 17 Переглядів: 401


16 вересня у Львові пройшов круглий стіл на тему "Заходи зміцнення довіри між органами влади та організаціями громадянського суспільства". Він організований Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні спільно з Офісом Президента України та Міністерством молоді та спорту України.

детальніше

Арт-терапевти фонду відновили творчі заняття в онкогематології

2019 09 17 Переглядів: 401


Літні канікули завершилися, і ми знову повернулися до малечі в онкогематологічне відділення ІФОДКЛ. Діти дуже сумували за волонтерами фонду, і з нетерпінням очікували на появу веселих чарівників, які надають барв у їхні сірі та похмурі дні в лікарняних стінах.

детальніше

Долинська міська дитяча лікарня отримала нову постільну білизу

2019 09 12 Переглядів: 1040


Доброю традицією нашого фонду є оновлення текстилю у Долинській дитячі лікарні. Ми переконані, що новенька постільна білизна у яскравих тонах даруватиме дітям гарний настрій, який сприятиме їхньому швидкому одужанню. Всього передано у лікувальний заклад 50 комплектів високоякісної постільної білизни.

детальніше

 < 1 2 3 4 5 >  Last ›
сторінка 3 з 90 сторінок