Новини

Звітуємося за грудень

2018 01 08 Переглядів: 197


Друзі, рік закінчився, а ми традиційно звітуємось за кожен місяць роботи. Минулого місяця на рахунок БФ «Ти-Ангел» надійшло 139 355,34 грн. З них ми витратили 75 075,42 грн. Ще раз висловлюємо вдячність вам, що протягом року постійно підтримували і допомагали БФ «Ти-Ангел» робити для діток дива.

детальніше

Данило Павлишин – стан покращився

2018 01 02 Переглядів: 212


Ще місяць тому ми не могли говорити про покращення стану Данила Павлишина, але зараз говоримо це впевнено – лікування дає позитивні результати. У грудні хлопчина пройшов контрольне обстеження, яке показало позитивну динаміку. Лікування допомагає.

детальніше

Щасливого Різдва та Нового року!

2017 12 29 Переглядів: 176


Команда БФ «Ти-Ангел» з радістю вітає Вас з новорічними святами! Цей час завжди був найбажанішим у дитинстві, тож давайте не змінювати цю традицію! Бажаємо Вам у Новому році багато позитивних життєвих моментів, легкості у прийнятті рішень, гарного настрою упродовж всіх 12 місяців, нових можливостей, які допоможуть ставати кращими!

детальніше

Юлія Федорів – позаду 157 тиждень лікування

2017 12 24 Переглядів: 277


Наша Юлечка Федорів і надалі проходить противірусну терапію. Вона бореться з гепатитом В вже 157 тижнів, додатково приймає гепатопротектор. Її стан стабільний, вона – успішна студентка. Але часто через хворобу й постійні терапії організм втрачає сили. Юлька скоро має пройти чергове контрольне обстеження.

детальніше

Святослав Котула – реабілітація допомагає

2017 12 20 Переглядів: 226


Наш Святославчик постійно відвідує заняття у Вигодському НРЦ: двічі на тиждень ходить на ЛФК, а тричі на тиждень займається в сенсорній кімнаті. Минулого місяця у цьому ж Центрі він пройшов інтенсивний курс реабілітації: масаж, ЛФК, іпотерапія. Досить розвинувся у розумовому плані: знає багато літер і продовжує вивчати абетку...

детальніше

Святий Миколай уже прийшов з подарунками до наших підопічних

2017 12 19 Переглядів: 353


Багато сподівань на краще, здійснення бажань та очікування якогось дива – саме так ми зустрічаємо новорічно-різдвяні свята. Одним із найулюбленіших дитячих свят є День святого Миколая. Ми збираємо всіх наших малят разом, підбиваємо підсумки року й організовуємо чудове незабутнє дійство, з купою подарунків та веселощів.

детальніше

Діанка Шпакович - лікування продовжується

2017 12 17 Переглядів: 376


Діанка Шпакович завершила третій блок хіміотерапії. Він тривав 8 тяжких днів. Дівчинка за цей час втратила сили, організм виснажився, а показники аналізів погіршились. Щоб покращити рівень лейкоцитів в крові, їй потрібно вводити дорогий препарат «Теваграстім». Та ще й «промивка» після хімії багато коштує, і, звичайно, самі хіміопрепарати далеко недешеві.

детальніше

Двійнята Петріви повернулися із Трускавця

2017 12 13 Переглядів: 185


Олег та Володимир Петріви пройшли курс інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації у м. Трускавець. Хлопці займались з висококваліфікованими спеціалістами. Їм розробляли суглоби, у двійнят зменшились контрактури, покращився м'язевий тонус. Володька та Олежик стали уважніші, а слова виразними, упевненіше сидять, граються іграшками.

детальніше

Вікторія Вістовська – потрібно продовжити лікування

2017 12 10 Переглядів: 323


Нашій Вікторії недавно зробили пункцію головного мозку та ряд інших обстежень. Реакція організму хороша: пухлина зменшилась. Але фахівці призначили дівчинці пройти ще два блоки хіміотерапії. Перший, додатковий блок, Вікуся вже пройшла, але ми повинні їй оплатити другу «хімію».

детальніше

Ельдар Рамазанов приймає чергову «хімію»

2017 12 05 Переглядів: 271


Ельдар зараз в онкогематологічному відділенні ОДКЛ. Він приймає черговий блок хіміотерапії. Почувається добре, хлопця нічого не турбує, тільки німіють пальці та інколи нудить, але такі симптоми звичні під час цього процесу. Пухлина вже неконтрольована, вона постійно переміщається по організму, що і турбує лікарів.

детальніше

 < 1 2 3 4 5 >  Last ›
сторінка 3 з 79 сторінок