Новини

У травні Сергійку Петришину проведуть операцію на ніжку

2019 05 11 Переглядів: 211


Благодійний фонд «Ти-Ангел» радий повідомити чудову новину – Сергійку призначили дату операції. Металеву пластину у ліву ніжку дитині планують ввести 20 травня. Сергійкові вже краще, спина не болить. От тільки хлопчик знову отримав травму. Цього разу у нього тріщина у стегні. Але ми сподіваємось, що до початку операції рана загоїться.

детальніше

Під час арт-терапії діти розмальовували писанки

2019 04 25 Переглядів: 151


Волонтери благодійного фонду "Ти-Ангел" намагаються проводити тематичні заняття арт-терапії для дітей. До кожного заняття, яке відбувається у відділенні онкогематології ОДКЛ підходять дуже виважено і відповідально. Напередодні великодніх свят вирішили навчитись розмальовувати писанки.

детальніше

Сергій Петришин повернувся з Харкова – операцію доведеться відкласти

2019 04 24 Переглядів: 561


Сергійко Петришин пройшов обстеження у Харківському інституті ім. Ситенка. Там зробили всі необхідні рентгенівські знімки і результати виявились невтішними. Хребет у процесі зростання, тому операцію доведеться перенести. Для Сергійка прожити ще місяць без переломів буде складно, адже його кістки можуть зламатися у будь-який момент.

детальніше

“Ти-Ангел” відсвяткував свій ювілей з понад сотнею дітей

2019 04 22 Переглядів: 173


Благодійний фонд «Ти-Ангел» провів масштабне свято з нагоди відзначення 10-річного ювілею. День народження фонду відзначали у найбільшому критому аквапарку Західної України «Пляж», що у м. Львів. Цілий день розваг на воді, веселі аніматори, смачна піца та святковий торт, вагою 15 кілограмів, дарували гарний настрій та емоції дітлахам.

детальніше

Благодійний фонд «Ти-Ангел» посів третє місце у номінації «Колективне волонтерство»

2019 04 22 Переглядів: 265


Благодійний фонд «Ти-Ангел» визнано одним з кращих фондів країни, зокрема, у сфері волонтерства. В рамках національного конкурсу «Благодійна Україна» фонд посів третє місце у номінації «Колективне волонтерство». Роботу благодійного фонду «Ти-Ангел» вже не вперше визнають на всеукраїнському рівні.

детальніше

Підопічні БФ «Ти-Ангел» долучилися до проекту «Вогні Святого Духа»

2019 04 14 Переглядів: 245


Відтворити те, чого не можна побачити. Маленькі пацієнти онкогематологічного відділення вирішили долучитися до масштабної мистецької події Івано-Франківська «Вогні Святого Духа». Роботи, які створили наші підопічні, будуть представлені на виставці в інноваційному центрі «Промприлад. Реновація».

детальніше

Сергій Петришин – після чергового перелому операцію можуть перенести

2019 04 12 Переглядів: 131


Сергій Петришин, хоч уже менше, та все ж терпить чергові переломи. Майже місяць тому у хлопчика трапився перелом хребта у поперековому відділі. Перелом важкий, але зараз дитині легше, біль трохи стихає. Саме від того, у якому стані перелом, залежить дата операції по введенню імпланту в ніжку.

детальніше

БФ «Ти-Ангел» відзначив 10-річний ювілей

2019 04 01 Переглядів: 214


Благодійний фонд «Ти-Ангел» святкує 10 років роботи. Цілих десять років волонтери благодійної організації невпинно і завзято допомагають потребуючим діткам Івано-Франківської області. Свій ювілей благодійники відзначили з дітьми, які лікуються в онкогематологічному відділенні Івано-Франківської обласної дитячої лікарні.

детальніше

Відсутність коштів віддаляють Дениса від повноцінного життя

2019 04 01 Переглядів: 374


Дениса уже чекають у Інституті патології хребта де йому мають провести операцію по фіксації уразливих ділянок хребта спеціальним імплантом, вартість якого становить 99 200,000 грн. Більшу частину коштів ми уже зібрали, однак для оплати виставленого рахунку ще не вистачає 44 тис. грн. Відсутність цих коштів віддаляють юнака від мрії реалізувати себе та повернутися до повноцінного життя.

детальніше

БФ “Ти-Ангел” побудує “Дім Ангела” - унікальний центр для дітей

2019 03 25 Переглядів: 301


Ми довго до цього готувалися і, нарешті, розпочинаємо реалізацію нашого проекту з будівництва реабілітаційного центру для діток, які нині перебувають у дитячих будинках, інтернатах, притулках. Наш «Дім Ангела» — це майбутні 270 квадратних метрів затишку в горах, в екологічно чистому регіоні. Одночасно тут зможе перебувати до 25 дітей.

детальніше

 < 1 2 3 4 5 >  Last ›
сторінка 3 з 87 сторінок