Новини

Щастя аж по вуха - наші підопічні відпочивали в країні Буковель

2017 09 25 Переглядів: 116


Фантастичний відпочинок у Буковелі? - Так, це про наших дітей. Саме таким видався суботній день для вихованців з Яблунівської школи-інтернат. Ці дітлахи - позбавлені батьківського піклування, багато з них є з вадами розвитку, але це не означає, що вони повинні бути в чомусь обмежені.

детальніше

Вікторія Вістовська – пухлина зменшилась удвічі

2017 09 22 Переглядів: 149


Вікторія Вістовська закінчила два блоки хіміотерапії. Стан дитини був важкий, але завдяки лікарям та вчасно придбаним лікам дівчинці стало легше. Минулого місяця Вікусі робили МРТ – динаміка позитивна: пухлина наполовину зменшилась у розмірах. Тому лікарі продовжили те саме лікування. Після наступних двох блоків Вікусю знову чекає обстеження.

детальніше

Яринку Гушпіт лікували укусами бджіл

2017 09 20 Переглядів: 122


Черговий курс лікувальної терапії для Яринки пройшов дуже добре. Вона приїхала додому задоволена, бо зустріла ще більше нових друзів. Цього разу дівчинка працювала дуже багато. Окрім основних 9 процедур, мала ще й додаткові, тому дитина стомлювалась. Та попри це ще вистачало часу погуляти.

детальніше

У римо-католицькому храмі відбувся благодійний концерт

2017 09 19 Переглядів: 110


Минулої неділі римо-католицький храм Христа Царя Всесвіту, що в Івано-Франківську, став епіцентром духовної музики та благодійності. Молоді та талоновиті музиканти Тетяна Панакова (орган) та Анастасія Ломаєва (флейта) виконували сучасні твори для того, щоб зібрати кошти на лікування нашого підопічного Артема Грицюка.

детальніше

Володька Росінський чекає другого курсу хімії

2017 09 19 Переглядів: 169


Володимир Росінський закінчив перший курс хіміотерапії. Далась вона йому складно, а потім хлопчика переслідували побічні ефекти. Він був вдома лише чотири дні. Далі забрали його в лікарню, адже почались кровотечі та ще й висип по всьому тілу. Володька довгий час перебував під наглядом лікарів, бо були великі ризики його здоров’ю.

детальніше

Іван Михайлів продовжує боротися за життя

2017 09 18 Переглядів: 728


Іванко продовжує свою боротьбу у стінах онкогематологічного відділення. Зараз у нього складний п’ятий блок хіміотерапії. Весь курс лікування складається із шести блоків, після цього на хлопчика чекає контрольна комп’ютерна томографія. Хімія як завжди проходить дуже складно і болісно для дитини - "падають" аналізи, турбують головні болі.

детальніше

БФ “Ти-Ангел” відкрив клас соціально-побутової орієнтації дітей-сиріт

2017 09 17 Переглядів: 138


У Яблунівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат запрацював клас соціально-побутової орієнтації. На відкриття навчального кабінету з нетерпінням чекали як діти, так і адміністрація школи, яка власними силами провела капітальний ремонт навчального приміщення та створила усі умови для комфортного навчання дітей.

детальніше

БФ «Ти-Ангел» зробив подарунок дітям Долинської школи-інтернат

2017 09 04 Переглядів: 152


БФ «Ти-Ангел» зробив подарунок дітям Долинської спеціалізованої школи-інтернат до свята Першого дзвоника. Ми долучилися до відкриття дитячого майданчика на території навчального закладу. Урочисте відкриття і освячення майданчика відбулося першого вересня, на святі Першого дзвінка.

детальніше

Звітуємося за серпень

2017 09 04 Переглядів: 145


Ну що ж, дузі, прийшла осінь. Багато наших підопічних теж пішли до школи. Для цього, у серпні, ми робили все, що в наших силах, аби шкільний рік був цікавим та результативним. Тож, звітуємось за серпень. Наш Фонд отримав минулого місяця на свій рахунок 109 322,20 грн. На все необхідне у серпні ми витратили 45 776,34 грн.

детальніше

Юля Романів уже скоро поїде у Трускавець

2017 08 31 Переглядів: 306


Нашій Юлечці після кожного курсу реабілітації стає краще. Вона розумнішає, відчувається, що стає жвавіша і веселіша. Між курсами реабілітації в Трускавці дівчинка проходить курси загального масажу і масажу обличчя. Також їй вводили медпрепарати, які стимулюють роботу кори головного мозку.

детальніше

 < 1 2 3 4 5 >  Last ›
сторінка 3 з 76 сторінок