Новини

БФ «Ти-Ангел» традиційно взяв участь у Національному рейтингу благодійників

2018 09 30 Переглядів: 219


Діяльність Благодійного фонду «Ти-Ангел» традиційно залишається прозорою, відкритою та надійною. Як і в попередні роки ми відзвітували й публічно оприлюднили свої річні податкові звіти за результатами роботи у 2017 році. БФ «Ти-Ангел» таким чином вже вкотре стає учасником Національного рейтингу благодійників.

детальніше

“Ти-Ангел” привітав дітей з Днем знань

2018 09 04 Переглядів: 235


У День знань представники фонду завітали у Долинський дитячий будинок "Теплий дім", аби привітати своїх друзів з початком навчального року. Вісім рюкзаків наповнених різноманітним шкільним начинням вручено молодшим та старшим школярам.

детальніше

Павлишин Данило – кілька місяців лікування позаду

2018 08 23 Переглядів: 264


Триває боротьба із хворобою Крона, на яку страждає наш підопічний Данило. Після лікування в стаціонарі ОДКЛ хлопець повернувся додому. Пройшло понад три місяці з того часу, як йому вводять імунобіологічний препарат «Хуміра». Контрольні аналізи показують, що Данилу кращає, але зупинятися не варто.

детальніше

Денис Кладько відзначив 15-річчя

2018 08 22 Переглядів: 231


Вітаємо Дениса Кладька з Днем народження! Бажаємо йому терпіння і сил на повне одужання! Для хлопця літо промайнуло дуже швидко. Він навіть не встиг насолодитися цією порою. Денису слід якомога швидше зробити операцію по вирівнянню хребта. Операція коштує 300 тисяч гривень.

детальніше

Пізнавальний вікенд: наші підопічні здійснили поїздку до столиці України

2018 08 15 Переглядів: 254


БФ "Ти-Ангел", разом із своїми підопічними з Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що у с. Мединя Галицького району, провів вихідні у столиці України Києві. Цей день був сонячним, веселим та повним емоцій. Більшість дітей вперше їхали так далеко від дому, їм було цікаво мандрувати потягом.

детальніше

Двійнята Петріви недавно відзначили День народження

2018 07 30 Переглядів: 227


Олег та Володик Петріви ростуть швидко. 24 липня двійнятам виповнилось чотири рочки. Вони дуже весело відзначили свій День народження: з кульками, улюбленим "Kinder chocolate" та купою подарунків. Хлопці дуже весело задували свічки на святковому торті.

детальніше

Швейцарці підтримують українських дітей

2018 07 30 Переглядів: 393


У Швейцарії відбувся благочинний івент на підтримку дітей, якими опікується БФ "Ти-Ангел". Волонтери почастували швейцарців українськими смаколиками. Також організували для них концерт з українськими виконавцями. Місцеві жителі радо відреагували на благодійний захід та пожертвували на допомогу дітям 3 000 франків.

детальніше

Данило Павлишин – успіхи у лікуванні є, але недостатні

2018 07 04 Переглядів: 240


За весь цей час у Данила мало що змінилося. Він продовжує лікування вдома. Постійні контрольні аналізи показують невеличкі покращення. Почуває він себе по-різному – інколи краще, інколи гірше. Данило – студент. Він з нетерпінням чекав літніх канікул.

детальніше

Сергійку Петришину зробили операцію

2018 06 22 Переглядів: 309


Сергій Петришин днями пережив дуже важливий період у своєму житті – йому ввели два імпланти у стегно і гомілку. Операція пройшла дуже важко. Замість запланованої години, Сергійку робили операцію 9 годин. Після дотику до кістки вона розсипалась у трьох місцях. Він втратив багато крові.

детальніше

БФ «Ти-Ангел» вже втретє організовує для дітей відпочинковий табір «Янголятко» (ВІДЕО)

2018 06 21 Переглядів: 291


У Татарові пройшов третій щорічний дитячий табір «Янголятко». Учасниками табору стали 30 дітей-сиріт і ті, що опинилися у складних життєвих обставинах з Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та Міжрегіонального центру із села Мединя. За сім днів відпочинку діти мали насичену та цікаву програму...

детальніше

 < 1 2 3 4 5 >  Last ›
сторінка 3 з 83 сторінок