Новини

Діти робили квіти із коробок з-під яєць

2017 04 07 Переглядів: 389


Ви досі викидаєте коробочки від яєць? А чи знали ви, що з них можна зробити безліч цікавих і корисних речей? Про це уже знають діти із відділення онкогематології ОДКЛ. Минулого тижня заняття з арт-терапії проводила майстриня Світлана Тарахкало. Майстриня діткам показала, як можна ці коробочки використати, - зокрема зробити з них квіти.

детальніше

Звітуємося за березень

2017 04 07 Переглядів: 201


Як приємно щомісяця розуміти, що ми для діток робимо так багато. Ось, наприклад, у березні на рахунок БФ «Ти-Ангел» надійшло 79 075,75 грн. Ми витратили їх на лікування онкохворих дітей - 10 164,98 грн. А ще придбали кухонні меблі для організації кімнати соціального орієнтування в Яблунівську школу-інтернат, - це стінка, куток та стіл, вартістю 9 068,00 грн.

детальніше

Павлика Гуменяка відпустили додому

2017 03 30 Переглядів: 267


Після лікування в ОДКЛ Павлик повернувся додому. Мама з ним планувала поїхати до Львова на консультацію, але хлопець дуже погано себе почував, тому поїздку довелося відкласти. В Павлика знову різко падає тиск, кровоточить зі стопи. Йому знову почали робити масажі, бо болить спина і ноги. Дитина погано їсть – його болить шлунок.

детальніше

Ярина Гушпіт – перспективна пацієнтка

2017 03 27 Переглядів: 318


Найперше, сім’я Гушпіт дякує вам за допомогу донечці Яринці у пройденні чергового курсу реабілітації. Ця реабілітація пройшла добре, у дівчинки суттєво зменшився тонус на ножках, вона почала набагато краще ходити, навчилася підстрибувати на правій нозі, а ще частіше користується правою рукою. Для неї це дуже велике досягнення...

детальніше

Артем Грицюк закінчив останній блок хімії

2017 03 19 Переглядів: 357


Артем Грицюк закінчив прийом останнього, сьомого блоку хіміотерапії. У нього впали всі показники аналізів. Він цілими добами лежить на лікарняному ліжку і йому вводять підтримуючі препарати. Артемка відвідують директор школи, однокласники, багато з ким спілкується в соцмережах – так йому цікавіше і легше. Він розуміє, що вдома чекають і люблять.

детальніше

Руслан Мосорко продовжує лікування

2017 03 17 Переглядів: 338


Руслан Мосорко продовжує лікуватися в ОДКЛ. Недавно він закінчив третій блок хіміотерапії. Переніс її погано – під час прийому хімії його нудило, доводилось вводити протирвотні препарати. Через низькі показники крові капали тромбоконцентрат і колоностимулюючі препарати для підвищення лейкоцитів.

детальніше

У дитячій онкогематології зацвіли тюльпани

2017 03 12 Переглядів: 1171


У дитячій онкогематології уже повністю панує весняний настрій. А ще – днями тут все розквітло. Нашим арт-терапевтам вдалося відділення онкогематології заповнити тюльпанами. Ні-ні, ми не купили оберемок тюльпанів і не засипали ними палати, ми просто допомогли дітлахам зробити ці весняні квіти власними руками. Тюльпани виготовлялися з гофрованого паперу та цукерок.

детальніше

Гурт «Кана» завітав до наших підопічних в онкогематологію

2017 03 05 Переглядів: 573


Ми дуже раді, що до діток в онкогематологію приходить так багато цікавих людей – це допомагає нашим підопічним легше переносити лікування. Ось, наприклад, цими вихідними в ОДКЛ завітав відомий фолк-рок гурт «Кана». Вокалістка гурту Христина Підлісецька та гітарист Олексій Каплунський подарували дітям свято християнської пісні.

детальніше

Звітуємося за лютий

2017 03 03 Переглядів: 404


Попри те, що лютий – короткий місяць, плідної роботи ніхто не відміняв. На наш рахунок отримано 55 510,90 грн. Усіх їх, і, навіть, трошки більше ми витратили - 69 173,64 грн. В першу чергу БФ "Ти-Ангел" оплатив чотири путівки у Міжнародну клініку відновного лікування для наших підопічних діток на загальну суму 35 262,50 грн. ...

детальніше

Приголомшливі результати Анастасії Зіненко у Трускавці

2017 03 02 Переглядів: 313


Ви собі лише уявіть, який довгий шлях ми пройшли разом з Анастасією Зіненко – дівчинка повернулася із 17 курсу реабілітації! По закінченні чергового лікування ми отримали результат, на який так довго чекали – Настуся зробила перші кроки, тримаючись за опору. Вперше вона не їхала візком по клініці, а возила іграшковий візочок сама.

детальніше

 < 1 2 3 4 5 >  Last ›
сторінка 3 з 72 сторінок