Новини

Діти позбавлені батьківського піклування відпочили у Буковелі

2018 04 16 Переглядів: 284


Вихованці Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей провели цілий день на курорті Буковель. Там, окрім екскурсій, діти мали нагоду відпочити у VODAclub, де випробували усі послуги, які пропонує спа-центр. «У горах ще багато снігу, а ми плаваємо у теплому басейні. Тут дуже цікаво, весело, все просто супер», – каже 11-річний Микола Грушко.

детальніше

У Долині відбувся танцювальний флеш-моб на підтримку підопічних дітей БФ «Ти-Ангел»

2018 04 15 Переглядів: 278


Вперше за всю історію існування благодійного фонду «Ти-Ангел» відбувся танцювальний флеш-моб на підтримку наших підопічних. Таке дійство організували учасники Долинської танцювальної студії «Грація». Діти танцювали у торговому центрі, а перехожі могли долучитися до акції, вкинувши пожертви у скриньку.

детальніше

Звітуємося за березень

2018 04 15 Переглядів: 157


Друзі, наче й довгий місяць березень, але він так само швидко промайнув, як і всі попередні. БФ «Ти-Ангел» не втомлюється допомагати дітлахам, які цього потребують. Минулого місяця на наш рахунок надійшло 21 030,75 грн. Майже вся сума була витрачена на підтримку онкохворих діток. За 20 396,25 грн. ми придбали малечі всі необхідні медикаменти.

детальніше

Близнюки Петріви повернулися з Трускавця

2018 03 21 Переглядів: 248


Володя і Олежик Петріви пройшли курс терапії у Львівському реабілітаційному центрі «Еліта». Окрім масажу і лікувальної фізкультури, найцікавіше вони провели час в кімнаті відпочинку. Вони там гралися, їм весело. Хлопці розвивають дрібну моторику, вивчають щось нове.

детальніше

Через побічні дії ліків у Данила погіршився зір

2018 03 13 Переглядів: 265


Минуло вже 6 місяців, як Данило розпочав лікування. Через хворобу та постійні терапії організм дуже виснажений. Лікарі кажуть, що імунітету у хлопця практично немає. Почуває він себе по-різному: іноді не дуже добре, іноді краще. Зараз Данило трохи прихворів на вірусну інфекцію, тому візит до лікарів доводиться відкладати.

детальніше

Діти з модельної школи допомагають хворій малечі (ВІДЕО)

2018 03 11 Переглядів: 424


У офіційний день весни 8 березня модельна школа "Model Kids Dolyna" провела благочинний показ моди. Захід присвятили потребуючим дітям, якими опікується БФ "Ти-Ангел". Діти-моделі демонстрували свій талант у вишуканому одязі. Вони викладалися на повну, адже розуміли для кого і з якою метою організували це дійство.

детальніше

Юлія Федорів – противірусну терапію продовжили на невизначений термін

2018 03 09 Переглядів: 210


Нагадаємо, що у Юлі – хронічний гепатит В. Цей вірус до неї вчепився після подолання пухлини Вільмса. Недавно дівчинка пройшла обстеження в центрі дитячої гепатології в м. Києві. Лікування проходить добре, але суттєвих змін немає. Тому лікарі продовжили противірусну терапію на невизначений термін.

детальніше

Звітуємося за лютий

2018 03 05 Переглядів: 193


У цьому місяці на потреби підопічних Фонду ми витратили 51 097,25 грн. За ці гроші придбали ліки для дітей з Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації - 10 975,14 грн.; також оплатили курси реабілітації у Міжнародній клініці відновного лікування для трьох дітей ...

детальніше

В онкогематологічному відділенні відбулося релігійне заняття

2018 02 27 Переглядів: 349


БФ «Ти-Ангел», окрім фінансової підтримки, велику увагу приділяє освітянському напряму, зокрема, вихованню християнських чеснот. В онкогематологічному відділенні дитячої лікарні відбулося цікаве заняття на релігійну тему. Працівники дитячого служіння, що при Церкві християн віри євангельської розповіли маленьким пацієнтам про Божу ласку та любов.

детальніше

Долинські ліцеїсти колядували для онкохворих дітей

2018 02 16 Переглядів: 246


Ось уже впродовж кількох останніх років ліцеїсти з Долини разом із своїми наставниками - учителями та батьками, навідуються до дитячого онкогематологічного відділення Івано-Франківської ОДКЛ аби нагадати маленьким пацієнтам про суть найвеличнішого християнського свята - Різдва Христового, його добрі звичаї та традиції.

детальніше

 < 1 2 3 4 5 >  Last ›
сторінка 3 з 81 сторінок