Новини

Мандрівка Святого Миколая дитячими лікарнями та дитячими будинками

2011 12 24 Переглядів: 1652


Святий Миколай невтомно працював цілий тиждень, відвідуючи дітей в лікарнях, дитячих будинках та притулках. Саме тут дітки найбільше чекали Святця, чекали подарунків, теплих та щирих привітань. І ось, Він на порозі – високий, з пишною бородою, одягнутий в позолочений одяг. У дітей перехоплює дух, у дорослих викликає посмішку, всі чекають чуда… Святий Миколай та його провідник Ангел заходять в палати до діток, промовляють привітальні слова та вручають подарунки. Прибувши в Івано-Франківську обласну клінічну лікарню, найперше ми завітали у палати хірургічного відділення, а опісля Миколай із Ангелом вітали діток гематологічного блоку.

детальніше

Святий Миколай мандрує Прикарпаттям

2011 12 24 Переглядів: 1812


В рамках щорічної благодійної акції "Мішок Святого Миколая", що ініціюється Благодійним фондом "Ти-АНГЕЛ" впродовж останніх чотирьох років, відбувся святковий захід для дітей-сиріт, дітей з обмеженими фізичними можливостями. В заході взяло участь 100 дітей. Святкова зустріч із Святим Миколаєм відбулася у приміщенні диско-клубу «Європа» в м. Долина. Розпочали захід діти з недільної школи, яка діє при римо-католицькій церкві. Маленькі актори представили гостям свята Різдв’яну виставу, заспівали колядки.

детальніше

Гімн БФ “Ти-АНГЕЛ”

2011 12 21 Переглядів: 959


Дорогі друзі, партнери! Спішимо поділитися прекрасною новиною. Завдяки Вам наша діяльність стрімко росте, удосконалюється та розвивається. До нас долучаються талановиті молоді люди - письменники, журналісти, художники, дизайнери. Від сьогодні наш Фонд матиме свій власний Гімн. Сподіваємось, що всім Вам він неодмінно сподобається, аде в нього вкладена душа його творця - Микитин Юлії, волонтера БФ "Ти-АНГЕЛ".

детальніше

Грабчук Тарас та нові випробування. Лист від мами

2011 12 21 Переглядів: 1637


Станом на 19 грудня, в перерахунку на гривні, зібрано коштів на суму 2 646 687 грн., що орієнтовно складає 91,3% від потреби. (Очікувана вартість лікування становить 2 900 тис. грн.). В першу чергу, хочу подякувати всім благодійникам, всім нашим опікунам і просто добрим людям за те, що Ви є, за те, що допомагаєте незважаючи на свої особисті обставини, за те, що даруєте нам віру в краще життя і надію на виздоровлення. Дякую від щирого серця і нехай Вас Бог благословить! Весь минулий тиждень ми з Тарасиком знаходились в уніклінці Грайфсвальда, проходили обстеження і пили таблетки, які мають стримуючу дію на ріст пухлини і розмноження ракових клітин.

детальніше

Звіт тижня, що минув

2011 12 20 Переглядів: 1112


Напередодні дня святого Миколая та Нового року хочеться зробити якомога більше добрих та корисних справ. Ми давно планували здійснити візит в дитячий будинок, яких знаходиться у місті Надвірна, в 30-ти кілометрах від Івано-Франківська, тому твердо вирішили завітати сюди в найближчий вихідний день, що і зробили в другу неділю місяця. Приїхали ми до дітей не з пустими руками. Багажне відділення нашого автомобіля було заповнене великими кульками з одягом та іграшками, які зібрали для діток працівники Міжнародної аудиторської компанії КПМГ. За що їм говоримо велике спасибі.

детальніше

Василь Заячук - для продовження лікування необхідно 2 800 грн.

2011 12 14 Переглядів: 1434


Історія хвороби цього хлопця є надзвичайно складною. У критичному стані Василя було реанімовано з Івано-Франківська в онкогематологічне відділення Київської клініки. У батьків на руках великий список дороговартісних препаратів, без яких хлопця відмовлялися приймати на лікування, в гаманці пару сотень гривень, на душі розпач та безпорадність. Все відбувалося настільки швидко, що батьки до кінця не розуміли, що відбувається. Їхали в Київ з надією на Бога та добрий людей, які все ж таки знайшлися і допомогли батькам придбати необхідні ліки.

детальніше

Наші співчуття!

2011 11 23 Переглядів: 1671


Команда Благодійного фонду "Ти-АНГЕЛ" сумує з приводу передчасної смерті батька нашої колеги, волонтера - Гапишин Лесі. Висловлюємо глибокі та щирі співчуття рідним і близьким покійного! Вічна пам'ять!

детальніше

Тарасик завершив перший етап лікування

2011 11 13 Переглядів: 7232


Станом на 9 листопада, в перерахунку на гривні, зібрано коштів на суму 2 321 283 грн. , що орієнтовно складає 90,7% від потреби. Закінчився перший етап нашого лікування, що проходив у м.Нюрнберг. Сьогодні прощались з персоналом і пацієнтами в Сnopf'sche Kinderklinik. Мало не дійшло до сліз, бо всі до нас поставились надзвичайно доброзичливо. Тарасик зумів причарувати і лікарів, і медсестер, і інших мамочок відділення smile В неділю нас чекає розставання з нашими друзями-українцями в Нюрнберзі.

детальніше

Дітям з притулку подаровано телевізор

2011 11 13 Переглядів: 1070


Великий телевізор Samsung відтепер прикрашатиме кімнату для відпочинку дітей і організовуватиме їхнє дозвілля. Такий подарунок для вихованців притулку було зроблено за підтримки наших колег із Чехії - Ондре, Наталії та Марти, які представляють Чеську "Харіту". Наша співпраця з цими людьми триває вже близько року, але за цей невеликий проміжок часу нам вдалося зробити багато корисних речей в благо українських дітей-сиріт, та тяжко хворих діток, зокрема тішить успішна реалізація проекту "Усиновлення на відстані".

детальніше

Випускничок відділення гематології!

2011 11 09 Переглядів: 996


Ми щасливі, адже закінчив основне лікування ще один пацієнт відідлення гематології - Деляр Владик. Нарешті мрії хлопчика здійснилися, адже він так хотів якомога швидше повернутися в рідну домівку, до своїх рідних та друзів. Школу Владик ще не відвідує, але із великим задоволенням відкриває підручники і наздоганяє матеріал, який пропусти перебуваючи в лікарняних стінах. Ми дякуємо всім Вам, хто разом з нами боровся за одужання цього яскравого хлопчини. Вітаємо, адже всі ми разом здобули і ще одну неоціненну перемогу! Владику та його сім’ї бажаємо якомога більше прекрасних днів, вірних друзів та здійснення всіх мрій.

детальніше

‹ First  < 70 71 72 73 74 >  Last ›
сторінка 72 з 76 сторінок