Новини

Організовано відпочинок для дітей-сиріт у Карпатах

2011 09 25 Переглядів: 2164


Закінчилось літо, а з ним відійшли у майбутнє спогади про відпустку, відпочинок на березі річки чи моря. А, у когось відпочинку, як такого зовсім і не було. Діти-сироти - категорія дітей, яка як правило літні канікули проводить у стінах притулку чи дитячого будинку. Гарна осіння погода дала нам можливість компенсувати прогаяне, і ми вирішили організувати дводенний табір для дітей-сиріт Івано-Франківського притулку та дітей із неповних та неблагополучних сімей Долинського району Івано-Франківської області. Відпочинок вдався на славу,рідко доводиться бачити так багато позитивних емоцій, усмішок у дітей над якими невдало пожартувала доля. Як все було, читайте далі...

детальніше

Життя маленького українця в Німецькій клініці

2011 09 23 Переглядів: 1589


Останні дні курсу Тарасик перестав жалітися на болі у спині і в ніжках, нормалізувалася температура, яка ще на початку лікування довший час трималася на рівні 39- 39,5С. Все це вселяє певний оптимізм та надію на те, що пухлина «правильно» відреагувала на «хімію», тобто почала зменшуватися. На нормальному рівні тримається температура і тепер, уже після завершення курсу хіміотерапії. Правда, Тарасика постійно тримають на антибіотиках. Надалі продовжують падати аналізи.

детальніше

Деляр Владислав. Фініш уже близько!

2011 09 23 Переглядів: 1238


Ось, уже восьмий місяць як триває лікування нашого позитивчика відділення - Деляр Владика. Зараз хлопчик проходить останній протокол, першу фазу якого - успішно закінчено, попереду ще два блоки лікування "цитозаром". Тішить нас те, що Владик помаленьку, але впевнено відходить від пройдених хіміотерапій. Стан дитини є задовільним, правда, Владиcлав є доволі кволим, але всі ми впевнені в тому, що коли хлопчина закінчить лікування, сили обов’язково повернуться до нього і він знову зможе ганяти м’яча у дворі зі своїми однолітками.

детальніше

День знань з усмішкою на вустах

2011 09 18 Переглядів: 2199


У кожного з нас, перше вересня асоціюється з великою кількістю квітів, білосніжних бантиків в дівчаток, першою вчителькою, шкільною лінійкою, веселим сміхом та галасом у шкільних коридорах! Ми і подумати не можемо, що десь там за стінами лікарняної палати є діти, які цей день невзмозі провести із своїми друзями, вчителькою, прослухати дзвін першого дзвоника, сісти за шкільну парту... А чи спадає нам, в цей святковий і радісний день, на думку, що дитячі будинки, притулки - переповнені дітками, яких нікому буде відвести на шкільну лінійку, купити букет квітів, піти в магазин вибрати перший щоденник, зошит, олівці, ручку, лінійку..... ?

детальніше

Таня Мацюк - лист з Гамбурга

2011 09 18 Переглядів: 8694


Любі друзі! Перш за все прошу вибачення за тривалу мовчанку, бувають дні, коли не можеш говорити, писати, коли власні проблеми та невизначеність ситуаціі зв'язують руки і блокують думки. Ми пережили багато різного - добрі звістки про чудові аналізи крові після ТМК, і водночас надзвичайно тяжкі дні, коли відторгнення клітин донорського кістового мозку, було без перебільшення жахом.

детальніше

Маленькі перемоги

2011 09 14 Переглядів: 1629


Сьогодні вже сьомий день першого блоку хіміотерапії. Завтра закінчуємо вливати Topotecan, починаємо Etoposide. В Тарасика часто піднімається температура до 38,5; аналізи поступово понижуються; апетит погіршується; втома кличе полежати. А сьогодні мені вже снилось, що в нього вилазить волосся і я кілька разів перевіряла, чи й справді ще не посипалось... Але при цьому хіміотерапія діє: протягом останніх днів лікарі зменшували об’єм введеного обезболюючого, а сьогодні і зовсім відмінили, Тарасик не жаліється на болі, тобто ми дуже сподіваємось, що процес росту пухлини ми зупинили.

детальніше

Тарасик Грабчук - останні новини

2011 09 09 Переглядів: 2274


Сьогодні стан стабілізувався, настрій покращився, навіть усміхався кілька разів. Порівнюючи з першим і другим днем, аж приємно на нього дивитися. Температура в другій половині дня впала, зараз 37,0-37,5С. Та при цьому, на жаль, нейробластома зробила свою погану справу - низький гемоглобін. Док.Шмідт попередив, що завтра імовірно доведеться вливати кров, так звану ер.масу. Всього перший блок хіміотерапії по протоколу у нас має тривати 10 діб. В Україні максимальна тривалість одного блоку, який ми приймали, була 3 доби.Залишилося протриматися 7 днів і подивитися, як відреагувала на курс лікування пухлина.

детальніше

Чеська спільнота допомагає дітям

2011 09 08 Переглядів: 1841


Ми завжди раді новим друзям, які розділяють мету та цілі діяльності благодійного фонду "Ти-Ангел". Минуло шість місяців нашої дружби з чеською "Харітою". За цей час команда Фонду не тільки подружилася, обговорила перспективи подальшої співпраці, але й успішно реалізувала один із проектів - "Усиновлення на відстані". Мета цього проекту -надавати щомісячну матеріальну підтримку хворим дітям та дітям-сиротам. До проекту залучені громадяни Чеської Республіки. На даний момент у проекті "Усиновлення на відстані" задіяно семеро українських дітей!

детальніше

Грабчук Тарас - новини з Нюрнберга

2011 09 05 Переглядів: 1881


Результати, на жаль, не втішні. Зрештою, ми знали, що нас чекає, знали, яких результатів слід очікувати, але я до останнього дня, до останньої секунди очікувала чуда. Всі ці 2 тижні в Німеччині я щомиті уявляла, як на заключній зустрічі по результатах обстеження лікарі повідомлять якісь гарні новини, що пухлина зменшується, або і взагалі зникла. Тим більше, що Тарасик зовсім не виглядає на хвору дитину, майже весь час усміхнений, веселий, а з якою радістю він грається різним новими німецькими іграшками, а потім коментує все це по Skype татові і сестричці.

детальніше

Передано обладнання для лікування дітей з ДЦП

2011 08 21 Переглядів: 4884


В четвер БФ «Ти-АНГЕЛ» відвідав Вигодський корекційно-реабілітаційний цент в якому навчаються та виховуються діти-сироти, діти-інваліди по зору та діти з проблемами ДЦП. Візит відбувся з нагоди передачі реабілітаційного обладнання «Гравітон», апарату, що використовується для реабілітації дітей хворих на ДЦП. Такий подарунок є надзвичайно актуальним для закладу, оскільки зможе видозмінити програму лікування дітей. Початок навчального року вже зовсім близько, тому маємо надію, що поява «Гравітону» в закладі стала хорошим подарунком для школярів центру.

детальніше

‹ First  < 77 78 79 80 81 > 
сторінка 79 з 81 сторінок