Новини

Грабчук Тарас - новини з Нюрнберга

2011 09 05 Переглядів: 1889


Результати, на жаль, не втішні. Зрештою, ми знали, що нас чекає, знали, яких результатів слід очікувати, але я до останнього дня, до останньої секунди очікувала чуда. Всі ці 2 тижні в Німеччині я щомиті уявляла, як на заключній зустрічі по результатах обстеження лікарі повідомлять якісь гарні новини, що пухлина зменшується, або і взагалі зникла. Тим більше, що Тарасик зовсім не виглядає на хвору дитину, майже весь час усміхнений, веселий, а з якою радістю він грається різним новими німецькими іграшками, а потім коментує все це по Skype татові і сестричці.

детальніше

Передано обладнання для лікування дітей з ДЦП

2011 08 21 Переглядів: 4900


В четвер БФ «Ти-АНГЕЛ» відвідав Вигодський корекційно-реабілітаційний цент в якому навчаються та виховуються діти-сироти, діти-інваліди по зору та діти з проблемами ДЦП. Візит відбувся з нагоди передачі реабілітаційного обладнання «Гравітон», апарату, що використовується для реабілітації дітей хворих на ДЦП. Такий подарунок є надзвичайно актуальним для закладу, оскільки зможе видозмінити програму лікування дітей. Початок навчального року вже зовсім близько, тому маємо надію, що поява «Гравітону» в закладі стала хорошим подарунком для школярів центру.

детальніше

Незабутній день тижня

2011 08 21 Переглядів: 1889


Нещодавно відбулась екскурсійна поїздка, на яку з нетерпінням чекали вихованці Івано-Франківського притулку для дітей. Хоча дорога була довгою і нелегкою, оскільки на вулиці було спекотно, всі діти були радісними і неймовірно щасливими, адже попереду їх чекали розваги в аквапарку «Пляж», цікава екскурсія по старому Львову, відвідування «Високого замку», «Порохової вежі», а також смачнючий обід в Макдональдс. Це перша, за останні кілька років, далекомаршрутна екскурсія в іншу область! Цей день закарбується у пам’яті дітей на все життя.

детальніше

БФ “Ти-АНГЕЛ” провів семінар для лікарів Івано-Франківщини

2011 08 03 Переглядів: 2688


Минулої суботи (30 липня) в конференц-залі готелю «Нафтовик» м. Долини БФ «Ти-АНГЕЛ» за участі та підтримки БФ «Запорука» провів семінар для лікарів та лікарів -педіатрів Івано-Франківщини. Учасниками семінару стали представники медицини, засобів масової інформації, місцевих органів самоврядування. Тематика семінару, «Рання діагностика онкологічних захворювань серед дітей» не залишила байдужою і наших партнерів та добрих друзів - VAB Банк, які нелише посприяли у виготовленні поліграфічної продукції для семінару, але і взяли безпосередню участь в заході.

детальніше

Таня Мацюк - боротьба триває

2011 07 29 Переглядів: 1896


Танюша, ще в лікарні. Стан її покращився, аналізи добрі, але проблема з кишковим трактом є. Поки що їжу Таня не сприймає. Мама постійно біля неї, і вдень, і вночі. Але добре те, що немає тих страшних больових приступів, коли ніякі сильні знеболювальні не могли їх зняти. Таня похудала на 4 кг, але щічки пампулясті - від тих ліків. Дуже їй сумно, що не приїде до 1-го вересня...вона знає - найголовніше - бути здоровою.

детальніше

Семінар для лікарів-педіатрів “Попередимо біду”

2011 07 18 Переглядів: 2342


Головною метою проекту є зниження рівня дитячої смертності від онкологічних захворювань завдяки покращенню первинної діагностики. За даними Міністерства охорони здоров’я України, за рівнем захворювання злоякісними новоутворюваннями серед дітей, Україна посідає одне з останніх рангових місць у світі, але рівень смертності перевищує світові показники. Більшість державних програм та проектів, які реалізуються громадськими організаціями спрямовані не на вирішення проблеми раннього виявлення раку, а на подолання наслідків, котрі виникають через те, що діагностовано хворобу на пізніх стадіях.

детальніше

Новини з гематології

2011 07 02 Переглядів: 1533


Минулого тижня, нашій команді випала нагода відвідали гематологічне відділення Обласної дитячої лікарні для того, щоб поспілкуватись з дітками і їхніми батьками. При вході ми відразу зустріли маму Деляра Владислава, яка розповіла, шо Владік на разі проходить третій протокол, і йому ще залишився один блок хіміотерапії. Його стан задовільний, але жаліється на головний біль. Минулого тижня не їздили додому, так як аналізи погіршились. Тетянка Готліб почуває себе стабільно, має гарний апетит і позитивний настрій, хоча минулого тижня піднялась сильна температура і з’явився стоматит із-за цих причин блок відклали на тиждень і почнеться він тільки завтра.

детальніше

Відділенню гематології передано інгалятор

2011 07 02 Переглядів: 1388


До Міжнародного дня захисту дітей Благодійний фонд "Ти-АНГЕЛ" передав відділенню гематології Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні медичне обладнання - інгалятор фірми Gamma. Із слів старшої медсестри, Остапюк Наталії Миколаївни, ми довідались, що про такий подарунок тут давно мріяли, оскільки маленьким пацієнтам доводилось відвідувати загальний кабінет фізпроцедур, що знаходиться за межами відділення. Це створювало багато незручностей, як для батьків, так і для дітей. З появою обладнання Gamma у відділенні гематології, онкохворі діти мають можливість використовувати інгалятор у зручний для них час, не покидаючи своєї кімнати.

детальніше

БФ “Ти-АНГЕЛ” провів благодійну ярмарку

2011 06 11 Переглядів: 2440


5 червня Благодійний фонд "Ти-АНГЕЛ" провів ряд заходів, присвячених Міжнародному Дню захисту дітей. В першу чергу волонтери відвідали ЛОК «Дружба», де провели роботу з батьками, які приїхали відвідати своїх дітей, роздавши інформаційні буклети по ранній діагностиці раку у дітей. Також видалася нагода поспілкуватися з дітьми. Представники Фонду запропонували їм календарики з основними правами та обов’язками дітей. Зустріч видалася дуже вдалою та продуктивною. Діти радо зустрічали волонтерів та з радістю спілкувалися з ними.

детальніше

Ростик заступає на другий курс лікування - необхідна підтримка

2011 06 11 Переглядів: 2444


Після постановки діагнозу у Шкварка Ростислава почалось інтенсивне лікування хіміотерапією, яке йому далося дуже тяжко! Ростик неміг ходити, майже рухатись, був деже знесилений і виснажений. На окрему хімію в нього появилася алергічна реакція (як потім вияснилось) у вигляді вираженої діареї. На його маленкій, худенькій попці місця живого не було! Також були і стоматити і висока температура, вірусна ТОРЧ -інфекція, яка активувалась, коли під час хіміотерапії знизився імунітет. Але з допомогою Бога і добрих людей, персоналу відділення ми подолали усі ускладнення.

детальніше

‹ First  < 78 79 80 81 82 > 
сторінка 80 з 82 сторінок