Новини

Дітям Івано-Франківського притулку передано взуття та одяг

2011 05 17 Переглядів: 2384


Такої зустрічі ми не сподівалися. Діти коли нас тільки побачили - кинулися гуртом обнімати, цілувати. Це відчуття не передати, коли стоїш в колі діток, про існування яких раніше не знала, і почуваєш себе рідною, потрібною. Ми прийшли вже не як гості, а як друзі. Усі гуртом розпаковували коробки, в яких був одяг та взуття. Діти приміряли, або відразу передавали іншим те, що їм підходить, кожен відібрав собі по кілька потрібних речей. Дуже приємно було бачити їх щасливі обличчя, звичайно не від того, що вони отримали щось для себе, а від того, що вони є комусь небайдужі... Ці дітки прибувають в притулок не більше ніж на 3 місяці, якщо служби соціального захисту за цей термін їх не призначать назад в сімю, чи опікунам, дітей передають в інший притулок.

детальніше

Подарунок в дитячу лікарню

2011 04 01 Переглядів: 1682


В дитячу лікарню м. Долина волонтерами БФ "Ти-АНГЕЛ" передано 30 дитячих простиней та 30 наволочок, які замінять стару постільну білизну. Це друга передача білизни, яку здійснює Фонд в районний дитячий лікувальний заклад. У планах БФ "Ти-АНГЕЛ" - замінити старі "прунжинні" ліжка на нові - дерев’яні. Умови в яких проходять лікування маленькі пацієнти не відповідають тим нормам, які б забезпечували комфорті умови перебування хворих дітей на стаціонарному лікуванні.

детальніше

Тепла зустріч. Фотозвіт

2011 03 26 Переглядів: 1496


26 березня відбулася чергова зустріч представників Благодійного фонду «Ти-АНГЕЛ» з мешканцями Долинського дитячого будинку «Теплий дім». Під час зустрічі з директором були обговорені варіанти подальшої співпраці. Найбажанішою та найочікуванішою була зустріч з дітьми. Такого заряду позитивнитх емоцій варто було очікувати. Фонд передав жителям будинку іграшки, одяг, взуття, шоколад та шкарпетки. Подарункам були раді всі: від найменшого і до найбільшого вихованця.

детальніше

‹ First  < 79 80 81
сторінка 81 з 81 сторінок