Новини

Новини з гематології

2011 07 02 Переглядів: 1544


Минулого тижня, нашій команді випала нагода відвідали гематологічне відділення Обласної дитячої лікарні для того, щоб поспілкуватись з дітками і їхніми батьками. При вході ми відразу зустріли маму Деляра Владислава, яка розповіла, шо Владік на разі проходить третій протокол, і йому ще залишився один блок хіміотерапії. Його стан задовільний, але жаліється на головний біль. Минулого тижня не їздили додому, так як аналізи погіршились. Тетянка Готліб почуває себе стабільно, має гарний апетит і позитивний настрій, хоча минулого тижня піднялась сильна температура і з’явився стоматит із-за цих причин блок відклали на тиждень і почнеться він тільки завтра.

детальніше

Відділенню гематології передано інгалятор

2011 07 02 Переглядів: 1396


До Міжнародного дня захисту дітей Благодійний фонд "Ти-АНГЕЛ" передав відділенню гематології Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні медичне обладнання - інгалятор фірми Gamma. Із слів старшої медсестри, Остапюк Наталії Миколаївни, ми довідались, що про такий подарунок тут давно мріяли, оскільки маленьким пацієнтам доводилось відвідувати загальний кабінет фізпроцедур, що знаходиться за межами відділення. Це створювало багато незручностей, як для батьків, так і для дітей. З появою обладнання Gamma у відділенні гематології, онкохворі діти мають можливість використовувати інгалятор у зручний для них час, не покидаючи своєї кімнати.

детальніше

БФ “Ти-АНГЕЛ” провів благодійну ярмарку

2011 06 11 Переглядів: 2453


5 червня Благодійний фонд "Ти-АНГЕЛ" провів ряд заходів, присвячених Міжнародному Дню захисту дітей. В першу чергу волонтери відвідали ЛОК «Дружба», де провели роботу з батьками, які приїхали відвідати своїх дітей, роздавши інформаційні буклети по ранній діагностиці раку у дітей. Також видалася нагода поспілкуватися з дітьми. Представники Фонду запропонували їм календарики з основними правами та обов’язками дітей. Зустріч видалася дуже вдалою та продуктивною. Діти радо зустрічали волонтерів та з радістю спілкувалися з ними.

детальніше

Ростик заступає на другий курс лікування - необхідна підтримка

2011 06 11 Переглядів: 2454


Після постановки діагнозу у Шкварка Ростислава почалось інтенсивне лікування хіміотерапією, яке йому далося дуже тяжко! Ростик неміг ходити, майже рухатись, був деже знесилений і виснажений. На окрему хімію в нього появилася алергічна реакція (як потім вияснилось) у вигляді вираженої діареї. На його маленкій, худенькій попці місця живого не було! Також були і стоматити і висока температура, вірусна ТОРЧ -інфекція, яка активувалась, коли під час хіміотерапії знизився імунітет. Але з допомогою Бога і добрих людей, персоналу відділення ми подолали усі ускладнення.

детальніше

День захисту дітей у гематології

2011 06 11 Переглядів: 1969


1 червня, в той час коли в Івано-Франківську було організовано багато цікавих акцій до Дня захисту дітей, ми завітали з арт-гуртком у відділення гематології і нефрології Обласної дитячої лікарні. На наше запрошення провідати і привітати діток відгукнулись наші колеги - працівники VAB-банку (за що ми їм надзвичайно вдячні). Атмосфера проведення заняття була дуже дружня і затишна. Дуже приємно, коли діти з захопленням роблять те, що їм подобається. І дуже цікаво спостерігати за процесом створення чогось нового, це радує як дітей, так і батьків (і звичайно волонтерів.

детальніше

Благодійний фонд “Ти-АНГЕЛ” привітав дітей Івано-Франківського притулку

2011 06 11 Переглядів: 2335


Цьогу разу, приїхавши в притулок привітати дітей з 1 червня - Міжнародним днем захисту дітей, ми застали їх на дворі, була чудова погода і діти весело проводили час на свіжому повітрі. Завдячуючи нашому партнеру ТОВ «Інтелком» ми привезли дітям іграшки, які урізноманітнять проведення часу (тенісні ракетки, настільний футбол, іграшкові кухоньки, мозаїки, конструктори та ін.). Діти були дуже зацікавлені і схвильовані в передчутті свята.

детальніше

Деляр Владик - новини з відділення гематології

2011 06 04 Переглядів: 1426


В січні місяці Владик поступив в обласну дитячу лікарню з діагнозом гострий лейкоз. З того часу пройшло більш, як чотири місяці. Перші місяці лікування були дуже складними для хлопчика. Батьки не знали, що буде в день, і чого чекати вночі. Дитину боліло все тіло, була рвота, кровотеча і стоматит. Не хочеться все це згадувати, але й неможливо забути ті важкі моменти у житті хлопчика. Зараз дитині уже краще, але лікування потрібно продовжувати, попереду ще два курси хіміотерапії, а коштів уже немає. Вся надія на Бога і на людей, яким не байдужа чужа біда.

детальніше

“Марафон доброти” в Долині

2011 06 04 Переглядів: 1406


5 червня на площі перед Будинком техніки Благодійний Фонд "Ти-АНГЕЛ" спільно з відділом у справах молоді та спорту Долинської РДА проведе "Марафон доброти" в рамках проекту святкування Міжнародного Дня захисту дітей. Представники та волонтери Фонду проведуть благочинний ярмарок та інформаційну роботу для дорослого населення та винуватців свята - маленьких мешканців міста. Серед батьків буде розповсюджено методичну літературу по ранній діагностиці раку у дітей, а найменші жителі отримають календарики та флаєра, що нагадуватимуть їм про їхні права гарантовані Конвенцією ООН про права дитини.

детальніше

Новини про Мацюк Таню

2011 05 28 Переглядів: 1491


Вже цілий тиждень Танічка проходить курс інтенсивної хіміотерапії. Всі клітиночки, які утворюються кістковим мозком, і хворі, і здорові, знищено. Це означає, що імунітету у Тетянки на даний час просто немає. Почуває себе Танічка по-різному: іноді не дуже добре, іноді трошки краще. Звичайно, її супроводжують і побічні діїї: стоматит, висока температура, алергії тощо. Якщо дівчинка не може і не хоче їсти, їй прокапують штучне харчування. Марічка постійно знаходиться біля дитини, вдень - за скляними дверима, вночі - поруч.

детальніше

Відпочивайте допомагаючи дітям!

2011 05 24 Переглядів: 1810


Дорогі Друзі! 1 ЧЕРВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ! А, чи памятаєте Ви, про тих діток що знаходяться за горизонтом Вашого бачення - дітей, що боряться з важкою недугою, дітей що живуть без батьків? Саме зараз Благодійний фонд «Ти-АНГЕЛ» запрошує Вас приєднатися до благодійного «Марафону доброти» і зробити свій вклад у допомогу нужденним дітям. Прийдіть 1 –го червня зі своїм малюком на центральну площу біля Головпоштамту, або у Міський парк на центральну алею та візьміть участь у катаннях на поні та веломобілях.

детальніше

‹ First  < 79 80 81 82 > 
сторінка 81 з 82 сторінок