Новини

Таня Мацюк - лист з Гамбурга

2011 09 18 Переглядів: 8818


Любі друзі! Перш за все прошу вибачення за тривалу мовчанку, бувають дні, коли не можеш говорити, писати, коли власні проблеми та невизначеність ситуаціі зв'язують руки і блокують думки. Ми пережили багато різного - добрі звістки про чудові аналізи крові після ТМК, і водночас надзвичайно тяжкі дні, коли відторгнення клітин донорського кістового мозку, було без перебільшення жахом.

детальніше

Маленькі перемоги

2011 09 14 Переглядів: 1713


Сьогодні вже сьомий день першого блоку хіміотерапії. Завтра закінчуємо вливати Topotecan, починаємо Etoposide. В Тарасика часто піднімається температура до 38,5; аналізи поступово понижуються; апетит погіршується; втома кличе полежати. А сьогодні мені вже снилось, що в нього вилазить волосся і я кілька разів перевіряла, чи й справді ще не посипалось... Але при цьому хіміотерапія діє: протягом останніх днів лікарі зменшували об’єм введеного обезболюючого, а сьогодні і зовсім відмінили, Тарасик не жаліється на болі, тобто ми дуже сподіваємось, що процес росту пухлини ми зупинили.

детальніше

Тарасик Грабчук - останні новини

2011 09 09 Переглядів: 2346


Сьогодні стан стабілізувався, настрій покращився, навіть усміхався кілька разів. Порівнюючи з першим і другим днем, аж приємно на нього дивитися. Температура в другій половині дня впала, зараз 37,0-37,5С. Та при цьому, на жаль, нейробластома зробила свою погану справу - низький гемоглобін. Док.Шмідт попередив, що завтра імовірно доведеться вливати кров, так звану ер.масу. Всього перший блок хіміотерапії по протоколу у нас має тривати 10 діб. В Україні максимальна тривалість одного блоку, який ми приймали, була 3 доби.Залишилося протриматися 7 днів і подивитися, як відреагувала на курс лікування пухлина.

детальніше

Чеська спільнота допомагає дітям

2011 09 08 Переглядів: 1914


Ми завжди раді новим друзям, які розділяють мету та цілі діяльності благодійного фонду "Ти-Ангел". Минуло шість місяців нашої дружби з чеською "Харітою". За цей час команда Фонду не тільки подружилася, обговорила перспективи подальшої співпраці, але й успішно реалізувала один із проектів - "Усиновлення на відстані". Мета цього проекту -надавати щомісячну матеріальну підтримку хворим дітям та дітям-сиротам. До проекту залучені громадяни Чеської Республіки. На даний момент у проекті "Усиновлення на відстані" задіяно семеро українських дітей!

детальніше

Грабчук Тарас - новини з Нюрнберга

2011 09 05 Переглядів: 1957


Результати, на жаль, не втішні. Зрештою, ми знали, що нас чекає, знали, яких результатів слід очікувати, але я до останнього дня, до останньої секунди очікувала чуда. Всі ці 2 тижні в Німеччині я щомиті уявляла, як на заключній зустрічі по результатах обстеження лікарі повідомлять якісь гарні новини, що пухлина зменшується, або і взагалі зникла. Тим більше, що Тарасик зовсім не виглядає на хвору дитину, майже весь час усміхнений, веселий, а з якою радістю він грається різним новими німецькими іграшками, а потім коментує все це по Skype татові і сестричці.

детальніше

Передано обладнання для лікування дітей з ДЦП

2011 08 21 Переглядів: 5000


В четвер БФ «Ти-АНГЕЛ» відвідав Вигодський корекційно-реабілітаційний цент в якому навчаються та виховуються діти-сироти, діти-інваліди по зору та діти з проблемами ДЦП. Візит відбувся з нагоди передачі реабілітаційного обладнання «Гравітон», апарату, що використовується для реабілітації дітей хворих на ДЦП. Такий подарунок є надзвичайно актуальним для закладу, оскільки зможе видозмінити програму лікування дітей. Початок навчального року вже зовсім близько, тому маємо надію, що поява «Гравітону» в закладі стала хорошим подарунком для школярів центру.

детальніше

Незабутній день тижня

2011 08 21 Переглядів: 1955


Нещодавно відбулась екскурсійна поїздка, на яку з нетерпінням чекали вихованці Івано-Франківського притулку для дітей. Хоча дорога була довгою і нелегкою, оскільки на вулиці було спекотно, всі діти були радісними і неймовірно щасливими, адже попереду їх чекали розваги в аквапарку «Пляж», цікава екскурсія по старому Львову, відвідування «Високого замку», «Порохової вежі», а також смачнючий обід в Макдональдс. Це перша, за останні кілька років, далекомаршрутна екскурсія в іншу область! Цей день закарбується у пам’яті дітей на все життя.

детальніше

БФ “Ти-АНГЕЛ” провів семінар для лікарів Івано-Франківщини

2011 08 03 Переглядів: 2806


Минулої суботи (30 липня) в конференц-залі готелю «Нафтовик» м. Долини БФ «Ти-АНГЕЛ» за участі та підтримки БФ «Запорука» провів семінар для лікарів та лікарів -педіатрів Івано-Франківщини. Учасниками семінару стали представники медицини, засобів масової інформації, місцевих органів самоврядування. Тематика семінару, «Рання діагностика онкологічних захворювань серед дітей» не залишила байдужою і наших партнерів та добрих друзів - VAB Банк, які нелише посприяли у виготовленні поліграфічної продукції для семінару, але і взяли безпосередню участь в заході.

детальніше

Таня Мацюк - боротьба триває

2011 07 29 Переглядів: 1954


Танюша, ще в лікарні. Стан її покращився, аналізи добрі, але проблема з кишковим трактом є. Поки що їжу Таня не сприймає. Мама постійно біля неї, і вдень, і вночі. Але добре те, що немає тих страшних больових приступів, коли ніякі сильні знеболювальні не могли їх зняти. Таня похудала на 4 кг, але щічки пампулясті - від тих ліків. Дуже їй сумно, що не приїде до 1-го вересня...вона знає - найголовніше - бути здоровою.

детальніше

Семінар для лікарів-педіатрів “Попередимо біду”

2011 07 18 Переглядів: 2451


Головною метою проекту є зниження рівня дитячої смертності від онкологічних захворювань завдяки покращенню первинної діагностики. За даними Міністерства охорони здоров’я України, за рівнем захворювання злоякісними новоутворюваннями серед дітей, Україна посідає одне з останніх рангових місць у світі, але рівень смертності перевищує світові показники. Більшість державних програм та проектів, які реалізуються громадськими організаціями спрямовані не на вирішення проблеми раннього виявлення раку, а на подолання наслідків, котрі виникають через те, що діагностовано хворобу на пізніх стадіях.

детальніше

‹ First  < 80 81 82 83 84 > 
сторінка 82 з 84 сторінок