Новини

Новини про Мацюк Таню

2011 05 28 Переглядів: 1565


Вже цілий тиждень Танічка проходить курс інтенсивної хіміотерапії. Всі клітиночки, які утворюються кістковим мозком, і хворі, і здорові, знищено. Це означає, що імунітету у Тетянки на даний час просто немає. Почуває себе Танічка по-різному: іноді не дуже добре, іноді трошки краще. Звичайно, її супроводжують і побічні діїї: стоматит, висока температура, алергії тощо. Якщо дівчинка не може і не хоче їсти, їй прокапують штучне харчування. Марічка постійно знаходиться біля дитини, вдень - за скляними дверима, вночі - поруч.

детальніше

Відпочивайте допомагаючи дітям!

2011 05 24 Переглядів: 1892


Дорогі Друзі! 1 ЧЕРВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ! А, чи памятаєте Ви, про тих діток що знаходяться за горизонтом Вашого бачення - дітей, що боряться з важкою недугою, дітей що живуть без батьків? Саме зараз Благодійний фонд «Ти-АНГЕЛ» запрошує Вас приєднатися до благодійного «Марафону доброти» і зробити свій вклад у допомогу нужденним дітям. Прийдіть 1 –го червня зі своїм малюком на центральну площу біля Головпоштамту, або у Міський парк на центральну алею та візьміть участь у катаннях на поні та веломобілях.

детальніше

Арт-терапія

2011 05 24 Переглядів: 1825


Цього тижня арт-гурток у відділенні гематології і нефрології Обласної дитячої лікарні отримав нові цікаві матеріали для роботи, чим завдячує нашій колезі з Чикаго - Ярославі. Дітям надзвичайно було цікаво і весело малювати, розмальовувати, робити відкритки власними руками. Деякі навіть вчились робити орігамі – цей процес дуже захопливий, але на жаль незавжди виходить те, що хотілось би. Як завжди в процесі роботи панувала весела обстановка – діти розповідали віршики, пісеньки, яких вони вивчили в садочку і школі. Всі учасники гуртка отримали в подарунок журнал «Зернятко» і розмальовку.

детальніше

Діти чекають на медикаменти!

2011 05 18 Переглядів: 1842


Терміново потрібна допомога медикаментами двом нашим діткам - Деляр Владику та Готліб Тетянці! Деляр Владислав – колись був енергійним хлопчиком, а зараз він хворіє на гостру лімфобластову лейкемію. На даному етапі лікування йому потрібні дорогі медикаменти - метотрексат загальна вартість флаконів - 5632 грн. Родина та знайомі Владика всякими силами намагаються підтримати хлопчика як матеріально, так і морально, але, нажаль, коштів катастрофічно не вистачає. Звертаємося до всіх небайдужих, хто може допомогти – відгукніться на це повідомлення, допоможіть пройти складний блок хіміотерапії Владику!

детальніше

Дітям Івано-Франківського притулку передано взуття та одяг

2011 05 17 Переглядів: 2540


Такої зустрічі ми не сподівалися. Діти коли нас тільки побачили - кинулися гуртом обнімати, цілувати. Це відчуття не передати, коли стоїш в колі діток, про існування яких раніше не знала, і почуваєш себе рідною, потрібною. Ми прийшли вже не як гості, а як друзі. Усі гуртом розпаковували коробки, в яких був одяг та взуття. Діти приміряли, або відразу передавали іншим те, що їм підходить, кожен відібрав собі по кілька потрібних речей. Дуже приємно було бачити їх щасливі обличчя, звичайно не від того, що вони отримали щось для себе, а від того, що вони є комусь небайдужі... Ці дітки прибувають в притулок не більше ніж на 3 місяці, якщо служби соціального захисту за цей термін їх не призначать назад в сімю, чи опікунам, дітей передають в інший притулок.

детальніше

Подарунок в дитячу лікарню

2011 04 01 Переглядів: 1765


В дитячу лікарню м. Долина волонтерами БФ "Ти-АНГЕЛ" передано 30 дитячих простиней та 30 наволочок, які замінять стару постільну білизну. Це друга передача білизни, яку здійснює Фонд в районний дитячий лікувальний заклад. У планах БФ "Ти-АНГЕЛ" - замінити старі "прунжинні" ліжка на нові - дерев’яні. Умови в яких проходять лікування маленькі пацієнти не відповідають тим нормам, які б забезпечували комфорті умови перебування хворих дітей на стаціонарному лікуванні.

детальніше

Тепла зустріч. Фотозвіт

2011 03 26 Переглядів: 1624


26 березня відбулася чергова зустріч представників Благодійного фонду «Ти-АНГЕЛ» з мешканцями Долинського дитячого будинку «Теплий дім». Під час зустрічі з директором були обговорені варіанти подальшої співпраці. Найбажанішою та найочікуванішою була зустріч з дітьми. Такого заряду позитивнитх емоцій варто було очікувати. Фонд передав жителям будинку іграшки, одяг, взуття, шоколад та шкарпетки. Подарункам були раді всі: від найменшого і до найбільшого вихованця.

детальніше

‹ First  < 84 85 86
сторінка 86 з 86 сторінок