Наші проекти

Спочатку діяльність нашого фонду була спрямована лише на збір коштів та допомогу онкохворим дітям. Потім ми вирішили звернути увагу також на дітей-сиріт, та вихованців дитячих будинків.
З часом стало зрозуміло, що для повноцінної допомоги недостатньо лише грошей, потрібні добрі люди, які готові передати дітям частинку себе.
Існує багато засобів допомогти, достатньо лише бажання!

Ми запрошуємо в свою команду:
— Дизайнера (виготовлення банерів, макетів для поліграфії і зовнішньої реклами);
— Web-спеціаліста для обслуговування сайту;
— Психолога у відділення дитячої гематології;
— Журналіста для інформаційної роботи та роботи з ЗМІ;
— Представників фонду у відділенні та до дитячих будинках;
— Водіїв із власним легковим, грузовим, пасажирським транспортом;
— Перекладачів англійської, німецької мови;
— Розповсюджувачів листівок тощо;
— Волонтерів для роботи з дітьми у відділення та дитячих будинках;
— Всіх небайдужих, хто хоче творити добро, але не знає як.

Приєднуйтесь до нас!

Я володію англійською (РЕАЛІЗОВАНО)

2012 12 13 Переглядів: 2389


Кожен з нас розуміє наскільки важливо сьогодні володіти хоча б однією іноземною мовою, зокрема англійською, якою користується увесь світ. Англійська мова – це ключ до успішного майбутнього, шанс на особисту реалізацію людини. Ціль нашого проекту – зробити так, щоб досконало оволодіти іноземною мовою змогли і діти, що залишилися без батьків, сироти з дитячих будинків та притулків.

детальніше

Якщо СІРИЙ – не колір, а стан душі (РЕАЛІЗОВАНО)

2012 12 08 Переглядів: 6029


Івано-Франківський притулок для дітей – місце, яке кардинально відрізняється від інших інтернатів та дитячих будинків області. Відрізняється тим, що тут зі стін давно облізла фарба, а зі стелі сиплеться штукатурка. На вікнах – іржаві ґрати, а скрипучі двері – завжди на замку. І навіть прогулянка на вулиці – нудна й нецікава.

детальніше

Мрія рухатися (РЕАЛІЗОВАНО)

2012 12 08 Переглядів: 1430


Під опікою благодійного фонду «Ти-АНГЕЛ» перебуває маленька п’ятирічна принцеса – Аріночка Жураковська. Дівчинка хворіє на ДЦП. Лікарі поставили страшний діагноз - правосторонній геміпарез зі стійкими вираженими руховими розладами. Проте, завдяки активній терапії останніх років, дівчинка вже самостійно ходить. Продовжувати лікування – конче необхідно!

детальніше

Усиновлення на відстані (ПОСТІЙНО ДІЮЧИЙ)

2012 03 28 Переглядів: 2347


"Усиновлення на відстані" - спільний проект БФ «Ти-АНГЕЛ» та Остравсько–Опавської єпархіальної благодійної організації, спрямований на довгочасну допомогу дітям з Івано-Франківської області, яким батьки чи законні опікуни не можуть забезпечити основні життєві потреби (достаток їжі, одяг, освіту, медичну допомогу тощо).

детальніше

Школа волонтера! (ПОСТІЙНО ДІЮЧИЙ)

2011 04 18 Переглядів: 2603


Доброго дня! Ми раді вітати Тебе на сайті благодійного фонду «Ти-Ангел»! Ця зупинка у Всесвітній мережі говорить про те, що Ти не є суспільно байдужою людиною, що Тебе турбують проблеми дітей і що Ти хочеш, щось змінити, взяти участь у долі важкохворих дітей та дідей сиріт. Ми ласкаво запрошуємо Тебе в нашу команду!

детальніше

“Мішок святого Миколая!” (ПОСТІЙНО ДІЮЧИЙ)

2011 04 18 Переглядів: 5262


Мабудь на землі немає жодної людини, яка б не знала, що за свято святкують 19 грудня! Так, це свято на яке з року в рік чекають, як дорослі так і діти, адже це свято Чудотворця Миколая. Прокинувшись зранку цього казкового дня ми дивимось під подушку і шукаємо там подарунок і не важливо чи він величезний чи зовсім маленький.

детальніше

“Чиста вода у дитячі лікарні” (ПОСТІЙНО ДІЮЧИЙ)

2011 04 17 Переглядів: 2811


Ви пили воду з гірського джерела? Від неї неможливо відірватись і напитись, такою смачною вода здається у порівнянні з тою, що тече з кранів. Шкода, що дітки онкологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні та Долинської міської лікарні п’ють водопровідну воду.

детальніше

Ми за здорових дітей та їхні права! (ПОСТІЙНО ДІЮЧИЙ)

2011 04 16 Переглядів: 25370


Як показує практика, діти групи ризику часто стають жертвами повсякденних, непередбачуваних обставин - у школі, на вулиці, в оточенні друзів, вчителів, медиків і т.д. Цього можна було б уникнути, коли б у дітей цієї категорії соціуму було чітке розуміння їхніх прав, які гарантує законодавство України та «Конвенція ООН про права дитини».

детальніше

‹ First  < 2 3 4
сторінка 4 з 4 сторінок