Сторінка пам'яті

Наші діти дуже хворі. Ми разом з лікарями намагаємося зробити все, щоб перемогти недугу, але іноді вона сильніша за нас. Злі, важкі та невиліковні хвороби кожного року зупиняють сотні дитячих сердець. Але потрібно розуміти, що будь-які старання не були марними! Ваша небайдужість дає дітям життя, надію на життя та допомагає батькам пережити горе, адже дуже важливо розуміти, що ти не залишився сам на сам зі своєю бідою. Завдяки вашим пожертвам є можливість подовжити часи безнадійно хворих дітей, які так прагнуть жити!

Федорів Сава

2011 04 17 Переглядів: 2803


30 листопада 2007 року у наш дім постукало щастя - народився наш синочок, наша радість, довгожданна і бажана дитина. Хоча вагітність та роди проходили важко, Савік народився доношений і абсолютно здоровою дитиною. Добре розвивався, набирав вагу, щеплення отримував згідно віку. Перше слово "мама", перші кроки, перші успіхи і радість від спілкування зі своєю кровинкою, здавалося - це щастя триватиме вічно! Синочок практично не хворів, пішов у дитячий садочок. Він ріс дуже веселим і рухливим хлопчиком.

детальніше

Чепіль Степан

2011 04 16 Переглядів: 2602


Здавалося, що все у нас добре – велика дружня сім’я – я з чоловіком і четверо дітей, і всі ми живі та здорові. Але біда прийшла несподівано. Захворів наш найменший синочок, десятилітній Степанко. Діагноз – «лімфома Беркетте 4-та ступінь». Майже місяць ми знаходились на лікуванні в обласній дитячій лікарні. За цей час нашому синочку видалили пухлину, після операції, яка тривала чотири години, дитина п’ять днів перебувала в реанімації, тоді кілька днів у хірургічному відділенні і знову п’ять довгих днів реанімації.

детальніше

 < 1 2 3
сторінка 3 з 3 сторінок