Ви їм допомогли

Подивіться на цих дітей. Якщо б не Ваша увага, більшість з них вже не були б серед живих. Отже, це сторінка великих досягнень. Завдяки Вам та багатьом чуйним людям, ці діти повернулися до нормального життя!Важливо розуміти, що навіть найменша допомога здатна змінити життя цілої родини. Батьки дітей щиро вдячні кожному, хто залишився небайдужим до їх страшного горя, та навіть в ці сутужні часи незримо був поруч.

Івасів Олександр

2015 10 23 Переглядів: 2727


Історія Сашка схожа на історію інших хлопчиків десятирічного віку. Він – дуже активний та розумний п’ятикласник, є лідером серед своїх друзів, цікавиться життєвими історіями дорослих людей. Одного дня дитину заболіла нога. Причину болю пояснювали по-різному: чи то від удару, чи від фізичної перевтоми. Однак причиною була пухлина під коліном – остеосаркома правої гомілки.

детальніше

Мартинюк Анастасія

2015 09 23 Переглядів: 1495


Анастасійка зростала здоровою, відхилень у розвитку жодних не було. Коли дитині виповнилось 3 рочки, мама віддала її у дитячий садок, так як треба було йти працювати, бо у сім’ї батька немає. При обстеженні і здачі усіх аналізів лікарі виявили проблему – гострий лімфомбластний лейкоз. Дівчинка пройшла вже три блоки хіміотерапії.

детальніше

Розвер Мар’яна (закінчила основне лікування)

2015 07 20 Переглядів: 1869


Мар’янка ще з самого раннього дитинства любила історію, а ще в школі обожнювала фізкультуру. Завжди допомагала своїм однокласникам з предметів, любила жартувати. Ще минулого року, у листопаді, Мар’янка раптово зблідла, стала менше їсти, лежала і дивилась телевізор. Одного дня в неї сталася кровотеча з носа.

детальніше

Мидлак Василь

2015 06 23 Переглядів: 1814


Відразу після народження маленький Василько дізнався, що таке реанімація – він сам не вмів дихати, навчився аж на 5 день життя. З того часу і почалися постійні проблеми зі здоров’ям, а вже в півтора роки йому поставили діагноз – муковісцидоз. Це таке генетичне захворювання, при якому слиз стає дуже в’язким.

детальніше

Качкан Дмитро (продовжує лікування у Будапешті)

2015 06 05 Переглядів: 1643


11-річний Діма Качкан рано залишився без батька, який трагічно загинув. Для мами і молодшої п’ятирічної сестрички був головною опорою, помічником і захисником, справжнім маленьким чоловіком. Як важко б не було, він завжди казав мамі, що не залишить у біді і вона може розраховувати на його підтримку.

детальніше

 < 1 2 3 4 5 >  Last ›
сторінка 3 з 14 сторінок