Ви їм допомогли

Подивіться на цих дітей. Якщо б не Ваша увага, більшість з них вже не були б серед живих. Отже, це сторінка великих досягнень. Завдяки Вам та багатьом чуйним людям, ці діти повернулися до нормального життя!Важливо розуміти, що навіть найменша допомога здатна змінити життя цілої родини. Батьки дітей щиро вдячні кожному, хто залишився небайдужим до їх страшного горя, та навіть в ці сутужні часи незримо був поруч.

Бабійчук Юля (закінчила основне лікування)

2015 12 11 Переглядів: 2715


Відмінниця Юлечка завжди тішила батьків своєю активністю. Та у 5 класі дуже сильно її «скував» біль у горлі та незвично висока температура. Усе це переросло у страшний діагноз – гострий лімфобластний лейкоз. Юлю дуже любили і в сім’ї, і в школі. Ця хвороба стала шоком для всіх вчителів. Та й сама дитина неабияк засмутилася через те, що їй доведеться перервати навчання в школі.

детальніше

Ванько Михайло (закінчив основне лікування)

2015 10 27 Переглядів: 2684


Мама підозрює, що першою причиною розумової відсталості сина стала гостра пневмонія, через яку Мішка у 10 місяців життя потрапив до реанімації і цілих 2 місяці лікувався та був підключений до апарату штучного дихання. Коли йому було 7 років і хлопчик пішов до школи, мама побачила, що йому важко дається навчання. Після обстеження лікарі констатували розумову відсталість.

детальніше

Івасів Олександр

2015 10 23 Переглядів: 3303


Історія Сашка схожа на історію інших хлопчиків десятирічного віку. Він – дуже активний та розумний п’ятикласник, є лідером серед своїх друзів, цікавиться життєвими історіями дорослих людей. Одного дня дитину заболіла нога. Причину болю пояснювали по-різному: чи то від удару, чи від фізичної перевтоми. Однак причиною була пухлина під коліном – остеосаркома правої гомілки.

детальніше

Мартинюк Анастасія

2015 09 23 Переглядів: 1997


Анастасійка зростала здоровою, відхилень у розвитку жодних не було. Коли дитині виповнилось 3 рочки, мама віддала її у дитячий садок, так як треба було йти працювати, бо у сім’ї батька немає. При обстеженні і здачі усіх аналізів лікарі виявили проблему – гострий лімфомбластний лейкоз. Дівчинка пройшла вже три блоки хіміотерапії.

детальніше

Розвер Мар’яна (закінчила основне лікування)

2015 07 20 Переглядів: 2585


Мар’янка ще з самого раннього дитинства любила історію, а ще в школі обожнювала фізкультуру. Завжди допомагала своїм однокласникам з предметів, любила жартувати. Ще минулого року, у листопаді, Мар’янка раптово зблідла, стала менше їсти, лежала і дивилась телевізор. Одного дня в неї сталася кровотеча з носа.

детальніше

‹ First  < 3 4 5 6 7 >  Last ›
сторінка 5 з 16 сторінок