Ви їм допомогли

Подивіться на цих дітей. Якщо б не Ваша увага, більшість з них вже не були б серед живих. Отже, це сторінка великих досягнень. Завдяки Вам та багатьом чуйним людям, ці діти повернулися до нормального життя!Важливо розуміти, що навіть найменша допомога здатна змінити життя цілої родини. Батьки дітей щиро вдячні кожному, хто залишився небайдужим до їх страшного горя, та навіть в ці сутужні часи незримо був поруч.

Мидлак Василь

2015 06 23 Переглядів: 2227


Відразу після народження маленький Василько дізнався, що таке реанімація – він сам не вмів дихати, навчився аж на 5 день життя. З того часу і почалися постійні проблеми зі здоров’ям, а вже в півтора роки йому поставили діагноз – муковісцидоз. Це таке генетичне захворювання, при якому слиз стає дуже в’язким.

детальніше

Качкан Дмитро (продовжує лікування у Будапешті)

2015 06 05 Переглядів: 2660


11-річний Діма Качкан рано залишився без батька, який трагічно загинув. Для мами і молодшої п’ятирічної сестрички був головною опорою, помічником і захисником, справжнім маленьким чоловіком. Як важко б не було, він завжди казав мамі, що не залишить у біді і вона може розраховувати на його підтримку.

детальніше

Дарвай Діана (Збір коштів припинено. Необхідна сума зібрана. ДЯКУЄМО!)

2015 05 24 Переглядів: 2048


У сім’ї Дарвай троє неповнолітніх діток. Найстаршій з них Діані 11 років. Дитина росла дуже активною дівчинкою, скоро почала ходити і говорити. Пішла в садок, потім до школи. Дуже любила допомагати мамі. Одного дня вона захворіла. Хворобу важко було діагностувати – десь щось по гінекологічній частині боліло, але де і чому – невідомо.

детальніше

Витвицька Тетяна

2015 05 23 Переглядів: 1439


Тетянка – наймолодша з трьох маминих дочок. Годувальника у сім’ї нема, мама – вдова. З батьком Тетянки вже давно розлучена, той не допомагає і не цікавиться дитиною-інвалідом. А проблеми зі здоров’ям у дівчинки серйозні. Вона народилася із травмою ноги. З восьмимісячного віку лікується в Київському Інституті травматології і ортопедії.

детальніше

Коваль Максим

2015 03 24 Переглядів: 2623


Максимчик – перша дитина у сім’ї. У хлопчика ніколи не було застуд, вірусів. 2 роки тому в обласній лікарні Максиму видалили аденоїди і з того часу нічого не турбувало. Зараз дитина навчається в школі-гімназії №3 у м. Івано-Франківську. Має великі успіхи з математики. У 2013р. брав участь у Міжнародному конкурсі «КЕНГУРУ». До того ж, він захоплюється футболом.

детальніше

‹ First  < 4 5 6 7 8 >  Last ›
сторінка 6 з 16 сторінок