Ви їм допомогли

Подивіться на цих дітей. Якщо б не Ваша увага, більшість з них вже не були б серед живих. Отже, це сторінка великих досягнень. Завдяки Вам та багатьом чуйним людям, ці діти повернулися до нормального життя!Важливо розуміти, що навіть найменша допомога здатна змінити життя цілої родини. Батьки дітей щиро вдячні кожному, хто залишився небайдужим до їх страшного горя, та навіть в ці сутужні часи незримо був поруч.

Коник Давид (проходить лікування у Римі)

2016 01 31 Переглядів: 2146


Страшне лихо підкралось у родину Коників: у їхнього синочка виявили гостру мієлоїдну лейкемію. Чотирирічний Давид почав скаржитися на погане самопочуття і батьки негайно звернулись до міської дитячої лікарні, щоб дитину обстежили. Захворювання скидалося на звичайну застуду, але стан хлопчини став різко погіршуватися. Після численних аналізів лікарі діагностували рак крові, 4 стадії.

детальніше

Петрусь Михайло (завершив основне лікування)

2016 01 16 Переглядів: 2792


Михайлик Петрусь – на диво активна дитина. Це було видно ще з раннього дитинства. Він постійно допомагав мамі і бабусі по господарству, любив ліпити вареники і мити посуд. Хлопчика дуже любили всі тварини в бабусі у селі, а він обожнював туди приїжджати. У садочку також допомагав вихователям організовувати розваги для діток та зав’язував ровесникам черевики.

детальніше

Музичин Давид (завершив основне лікування)

2016 01 01 Переглядів: 1704


Давида лікують ще з грудня 2013 року. У нього виявили ракову пухлину в нозі. За цілий рік лікування він пройшов 14 блоків хіміотерапії та операцію в Будапешті. Лікування було тяжким для дитини та дуже дороговартісним для сім’ї. Весь цей час їм допомагали родичі, друзі, знайомі і незнайомі, та й у них невдовзі закінчились гроші.

детальніше

Бабійчук Юля (закінчила основне лікування)

2015 12 11 Переглядів: 2350


Відмінниця Юлечка завжди тішила батьків своєю активністю. Та у 5 класі дуже сильно її «скував» біль у горлі та незвично висока температура. Усе це переросло у страшний діагноз – гострий лімфобластний лейкоз. Юлю дуже любили і в сім’ї, і в школі. Ця хвороба стала шоком для всіх вчителів. Та й сама дитина неабияк засмутилася через те, що їй доведеться перервати навчання в школі.

детальніше

Ванько Михайло (закінчив основне лікування)

2015 10 27 Переглядів: 2277


Мама підозрює, що першою причиною розумової відсталості сина стала гостра пневмонія, через яку Мішка у 10 місяців життя потрапив до реанімації і цілих 2 місяці лікувався та був підключений до апарату штучного дихання. Коли йому було 7 років і хлопчик пішов до школи, мама побачила, що йому важко дається навчання. Після обстеження лікарі констатували розумову відсталість.

детальніше

 < 1 2 3 4 >  Last ›
сторінка 2 з 14 сторінок