Ви їм допомогли

Подивіться на цих дітей. Якщо б не Ваша увага, більшість з них вже не були б серед живих. Отже, це сторінка великих досягнень. Завдяки Вам та багатьом чуйним людям, ці діти повернулися до нормального життя!Важливо розуміти, що навіть найменша допомога здатна змінити життя цілої родини. Батьки дітей щиро вдячні кожному, хто залишився небайдужим до їх страшного горя, та навіть в ці сутужні часи незримо був поруч.

Вікторія Березовська (батьки не виходять на зв’язок, немає інформації)

2012 01 29 Переглядів: 14460


Ранок 15 травня 2011 року починався як завжди. Діти (Вікторія - 1997 року народження, і Юлія 1998 року народження) збиралися до школи, я з дружиною на работу. Дружина звернула увагу на знижений голос Вікторії і почала оглядати горло дітям. Коли глянула в горло Вікторії, запитала сама себе - що це? Від цих слів я відчув, дійсно щось не ладне. Але дружина ще два тижня за порадами лікаря лікувала дитину від ангіни і тонзиліту... Тількі після біопсії і заключення Захарцевої Любові Михайлівни, було встановлено остаточний діагноз - саркома Беркітта.

детальніше

Мацюк Тетяна (проходить лікування в Німеччині)

2012 01 29 Переглядів: 4252


З великою надією до Вас звертається Мацюк Марія Петрівна, жителька м. Івано-Франківська. Я дуже надіюся, що ви відгукнетеся і зможете допомогти моїй дитині. Моя донечка, Тетяна Михайлівна Мацюк, зростала асболютно здоровою та нормальною дитиною, яка успішно навчалась у школі та, дякуючи її толерантному характеру, була улюбленицею серед друзів, сусідів та у сім’ї. У 2006 році усе почалось: Таня почала погано себе почувати, часто була бліденькою та в’ялою.

детальніше

Литвин Богдан (закінчив основне лікування)

2012 01 10 Переглядів: 1828


Мого сина звати Богдан. Йому 16 років. 12 листопада 2010 року у нього піднялась температура. На поліклініці нам сказали що це ГРЗ. Богдан приймав антибіотики але температура залишалася від 37.5 до 38.9 градусів. 4 грудня 2010р. у нього на ногах появилася висипка у вигляді червоних крапочок, а в роті на стінках лиця , утворилися крововиливи, температура 38.6 градусів. Ми знову звернулися до лікаря. Нас з сином направили в інфекційну лікарню. Нічого не виявили інфекційного, порекомендували звернутися до дитячої обласної лікарні.

детальніше

Шкварок Ростислав (закінчив основне лікування)

2011 10 25 Переглядів: 1551


Наш Ростик, народився 21 березня 2009 року. Пологи другі, доношений. Але зразу у нас почалися проблеми. Родився він з вадою: щілина твердого і м’якого піднебіння. Це був шок! Під час вагітності нічого не діагностувалось. Хотілось зразу все виправити, але нас стоматологи переконали, щоб операцію робити після чотирьох років. Ми трохи адаптувались. Ростик їв погано, вагу набирав недостатню, дещо відставав в неврологічному розвитку.

детальніше

Деляр Владислав (закінчив основне лікування)

2011 10 25 Переглядів: 1610


В нашій сім’ї троє дітей, дві дівчинки і хлопчик, якого звати Владик. Він наймолодший, йому 8 рочків. Звісно, що він самий найменший і всі його дуже любимо. Осінню Влад почав частіше хворіти на ГРЗ. В грудні місяці два рази була висока температура, можливо це стало причиною захворювання на лейкемію. В січні місяці я побачила, що у нього на вечір піднімається температура, яка до ранку сама зникала. Збільшення лімфовузлів на шиї викликали у мене неабияку стурбованість. Ми звернулися до лікаря.

детальніше

‹ First  < 12 13 14 15 16 > 
сторінка 14 з 16 сторінок