Ви їм допомогли

Подивіться на цих дітей. Якщо б не Ваша увага, більшість з них вже не були б серед живих. Отже, це сторінка великих досягнень. Завдяки Вам та багатьом чуйним людям, ці діти повернулися до нормального життя!Важливо розуміти, що навіть найменша допомога здатна змінити життя цілої родини. Батьки дітей щиро вдячні кожному, хто залишився небайдужим до їх страшного горя, та навіть в ці сутужні часи незримо був поруч.

Федорів Олександра (проходить лікування в Німеччині)

2011 10 25 Переглядів: 2426


Коли народилася моя єдина донечка, моєму щастю не було меж. Вона була схожа на маленьке янголятко з великими синіми очима. Сашенька росла здоровою, жвавою та веселою дитиною. Тоді на її хворобу не було жодного натяку. Все почалося півроку тому, коли Саша ніяк не могла вийти із систематичних простудних захворювань. Не встигла Сашенька відійти від чергового ГРВІ, як через декілька днів перебування в садочку хвороба знову поверталася і лікування повторювалося. В той час все списувалося на садочок та слабкий імунітет.

детальніше

Фільварків Олег (закінчив основне лікування)

2011 05 08 Переглядів: 1912


Олежик народився 24 червня 1995 року в м. Городенка, що на Івано-Франківщині. Він ріс дуже розумним, допитливим і серйозним хлопчиком. Дуже рано почав говорити і читати. Читав дуже багато, а найбільше захоплювався, і продовжує захоплюватись історичною літературою, пише вірші. В 6 років Олежик пішов до школи, вчився на відмінно, а потім перейшов до гімназії. Його найулюбленішими предметами є історія, правознавство, географія, англійська та українська мови та література. Після закінчення гімназії він мріє стати першокласним політологом та юристом. Ми завжди були впевнені, що нашого Олега чекає велике і щасливе майбутнє тому, що він є дуже цілеспрямованою людиною.

детальніше

Кожихова Тетяна (закінчила основне лікування)

2011 04 17 Переглядів: 1788


До полутора лет Таня росла здоровой, развитой девочкой. Только очень тяжело переносила прививки: высокая температура, простуда и как нам казалось, отставание в развитии на месяц после каждой прививки. Но, после месяца болезни, быстро восстанавливалась. Как казалось 6 июня папа нащупал у Татьяны уплотнение с правой стороны животика. Складывалось впечатление, что сильно увеличена печень. В детской больнице г. Калуша, с помощью УЗД, выявили большое до 9см в диаметре новообразование вместо правой почки и поставили предварительный диагноз – опухоль Вильмса.

детальніше

Гринько Богданка (закінчила основне лікування)

2011 04 17 Переглядів: 1856


Гринько Богдана, народилася 27 червня 2005 року у смт. Делятин. Росла активною, веселою дівчинкою. Улюблене заняття: малювати, танцювати. Коли ходила Богданочка у садочок, дуже любила співати та декламувати вірші. У дівчинки від природи гарні артистичні дані. Міні-спектаклі, які Богданочка проводила з бабусею – викликали захоплення. Але новорічну ніч 2010 року маленька Богданочка Гринько зустріла у лікарні… 24 червня 2009 року у Києві дівчинці видали медичне заключення: Пухлина Вільямса зліва. 27 червня ми відсвяткували День народження Богданки – 4 роки. І почали готуватись до операції. 4 серпня 2009 року Богданку прооперували у Києві у «Національному Інституті Раку». І з серпня місяця почався період реабілітації та хіміотерапії. На січень місяць 2010 року Богданочка пройшла 9 блоків хіміотерапії.

детальніше

Камінська Марія

2011 04 16 Переглядів: 13160


Живемо ми, як усі звичайні люди в селі Поплавники. Щоденна праця, яка триває із самого зранку до пізнього вечора, троє діточок. Як і в усіх людей у нашої сім'ї були плани, щось хотілось робити, здобувати, наживати, а тепер у нашу домівку прийшла біда. Коли донька народилася, то була дуже маленькою і крихітною. Майже ніколи не плакала, важила 2900. З'явилася на світ завдяки кесарському розтину. Лікарі врятували дитину. Народилась 27 серпня, і ми назвали дівчинку Марійкою. Ніколи вона не хворила. Росла як всі звичайні діти, з року в рік. Була жвавою, веселою, непосидючою дитиною.

детальніше

‹ First  < 13 14 15 16 > 
сторінка 15 з 16 сторінок