Ви їм допомогли

Подивіться на цих дітей. Якщо б не Ваша увага, більшість з них вже не були б серед живих. Отже, це сторінка великих досягнень. Завдяки Вам та багатьом чуйним людям, ці діти повернулися до нормального життя!Важливо розуміти, що навіть найменша допомога здатна змінити життя цілої родини. Батьки дітей щиро вдячні кожному, хто залишився небайдужим до їх страшного горя, та навіть в ці сутужні часи незримо був поруч.

Дяків Оксана (закінчила основне лікування)

2011 04 16 Переглядів: 3167


Дяків Оксана, народилася в 1999 році. 14 жовтня у день Свято Покрови. Розвивалася дуже гарно, ніколи не хворіла. Тепер вона учениця 4 классу. Гарно вчиться. Має музичні здібності, грає на скрипці. Вона дуже мріє стати артисткою. Коли Оксана захворіла, вона потухала немов свічка. Ми не знали що з нею. 4 січня 2010 року ми попали у лікарню.

детальніше

Павлюк Денис (закінчив основне лікування)

2010 04 24 Переглядів: 8488


19 листопада 2008 року в мене народився син, якого ми з чоловіком назвали Денис-Михайло. Ми немогли нарадуватися цим великим щастям. Але радість не тривала довго, через те, що Дениско важко захворів. Вперше недуга прийшла коли йому було всього 1 місяць і 25 днів. Ми звернулися до лікарів із скаргами на постійний плач, хлопчик відкашлював кров'ю. У районній лікарні нас обстежили і відразу направили в обласну лікарню.

детальніше

‹ First  < 14 15 16
сторінка 16 з 16 сторінок