Ви їм допомогли

Подивіться на цих дітей. Якщо б не Ваша увага, більшість з них вже не були б серед живих. Отже, це сторінка великих досягнень. Завдяки Вам та багатьом чуйним людям, ці діти повернулися до нормального життя!Важливо розуміти, що навіть найменша допомога здатна змінити життя цілої родини. Батьки дітей щиро вдячні кожному, хто залишився небайдужим до їх страшного горя, та навіть в ці сутужні часи незримо був поруч.

Камінська Марія

2011 04 16 Переглядів: 13477


Живемо ми, як усі звичайні люди в селі Поплавники. Щоденна праця, яка триває із самого зранку до пізнього вечора, троє діточок. Як і в усіх людей у нашої сім'ї були плани, щось хотілось робити, здобувати, наживати, а тепер у нашу домівку прийшла біда. Коли донька народилася, то була дуже маленькою і крихітною. Майже ніколи не плакала, важила 2900. З'явилася на світ завдяки кесарському розтину. Лікарі врятували дитину. Народилась 27 серпня, і ми назвали дівчинку Марійкою. Ніколи вона не хворила. Росла як всі звичайні діти, з року в рік. Була жвавою, веселою, непосидючою дитиною.

детальніше

Пилипів Юра (закінчив основне лікування)

2011 04 16 Переглядів: 2878


У шість років мій син Юрій захворів дуже важкою хворобою. Нам поставили діагноз - гострий лейкоз. Цілий рік ми з Юрою провели у лікарні. Після лікування проходили опромінення, два роки підтримуючу терапію. Все це тривало довгих три роки. Але на цьому наші проблеми із здоров’ям не закінчились. Юру спідкала і ще одна біда. Під час лікування лейкозу у хлопчика виявили гепатит В. Під час лікування лейкозу гепатит перейшов у хронічну форму, ми розпочали противірусну терапію. Два рази на рік Юра лягає на обстеження у дитячу обласну клінічну лікарню. Кожного разу нам призначають все інше лікування, а результату ніякого.

детальніше

Дяків Оксана (закінчила основне лікування)

2011 04 16 Переглядів: 3321


Дяків Оксана, народилася в 1999 році. 14 жовтня у день Свято Покрови. Розвивалася дуже гарно, ніколи не хворіла. Тепер вона учениця 4 классу. Гарно вчиться. Має музичні здібності, грає на скрипці. Вона дуже мріє стати артисткою. Коли Оксана захворіла, вона потухала немов свічка. Ми не знали що з нею. 4 січня 2010 року ми попали у лікарню.

детальніше

Павлюк Денис (закінчив основне лікування)

2010 04 24 Переглядів: 8745


19 листопада 2008 року в мене народився син, якого ми з чоловіком назвали Денис-Михайло. Ми немогли нарадуватися цим великим щастям. Але радість не тривала довго, через те, що Дениско важко захворів. Вперше недуга прийшла коли йому було всього 1 місяць і 25 днів. Ми звернулися до лікарів із скаргами на постійний плач, хлопчик відкашлював кров'ю. У районній лікарні нас обстежили і відразу направили в обласну лікарню.

детальніше

‹ First  < 14 15 16
сторінка 16 з 16 сторінок