Книга відгуків

Дякуємо, що зайшли на наш проект! 
Чекаємо відгуків та пропозицій.


Тетяна 2011-05-17 | Київ-Париж

Які ви молодці! Гарну справу робите! Бажаю Фонду успіхів, сил, гарних друзів і партнерів і, звичайно, підтримки всіх небайдужих людей! Тримайтеся!

Вика 2011-09-14 | Киев

Виталий и его друзья делают очень благородное дело, достойное уважения! Спасибо за это, будем стараться посильно помогать

MixNix 2020-06-20 | France

Thank you very much for the invitation smile. Best wishes.
PS: How are you?

DustinFek 2020-05-16 | Pakistan

Witam, witam i o zdrowie pytam :D

Анна 2017-07-05 | Харьков

От чистого сердца говорю вам Спасибо!!!Вы делаете очень благородное дело!Удачи вам,процветания,по больше излечившихся малышей и щедрых спонсоров!

RoberDumb 2014-10-02 | Россия

Мне очень понравилось у вас. Спасибо!!!

Івано-Франківський обласний центр соціально-психол 2014-09-26 | Івано-Франківськ

Адміністрація Івано-Франківського обласно центру соціально-психологічної реабілітації діте щиро дякує БФ “Ти-Ангел” за організацію та проведення екскурсії в місто Львів.
Найдорожчий скарб у кожного народу - його діти. Те, якими вони виростуть, у що віритимуть, залежить від нас сьогодні. Ваша людяність, щире серце, розуміння проблем вселяє віру у завтрашній день.
Хай зішле Господь своє благословіння на ВАШІ добрі діла милосердя.
Бажаємо ВАМ здоров»я, плідної співпраці з нашим закладом...

Альфия 2014-04-10 | Харьков

Дорогие друзья! у меня к вам предложение.
Вы увидели, что наш украинский народ, собирая деньги в защиту Отечества, используя смс по коду 565,  собрал за короткое время свыше 100 млн грн.
Предлагаю использовать такой же подход к сбору пожертвований в пользу нуждающихся детей и взрослых.

Не у каждого есть возможность добраться до интернета и осуществить платеж в пользу того или иного ребенка. Но позвонив или послав смс на определенный код можно быстро помочь собрать деньги.
Надо:
1)  сделать единый смс-код по Украине для помощи больным детям;
2) конкретно каждому больному ребенку присвоить соответствующий код;
3) если нет желания выделить конкретного получателя, можно просто установить пустое поле, а общая касса будет распределяться по принципу кому нужно срочней;
3) установить минимальный платеж от 3-5 грн.
4) открыть сайт где благотворители могут видеть результаты помощи для конкретного ребенка.
Я надеюсь, что таким простым способом люди смогут быстрее и охотнее помочь нуждающимся.
Дай вам Бог сил и терпения помогать людям!

Оксана 2013-11-30 | Болехів

Дуже вдячна благодійному фонду за вказану допомогу. В 2007 році я захворіла на гострий лейкоз, дякуючи професіоналізму лікарів і фонду Ти Ангел, я подолала цю тяжку недугу. На даний час зі здоров”я у мене все добре, працюю медсесторю. Хочу звернутись до тих людей, кого спіткала ця недуга: ” Не вішайте носа, моліться Богу і все буде гаразд, хвороба відпустить.”

manager 2013-10-03 |

Наталя, доброго дня! Ми раді, що колись знайшли Вас та ще більше раді, що тепер Ви відшукали нас. Дякуємо, що подарували нам емблему, яку впізнають і яка мотивує людей на добрі справи. Цей Ангел є надією та підтримкою для багатьох дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Наталья 2013-10-03 | Днепропетровск

Привет ) Рада видеть логотип, нарисованный когда то мною ) Это было сделано от души, пусть приносит вашей организации и дальше удачу!!! Спасибо, ребята, что вы есть!

manager 2013-08-20 |

Володимир, доброго дня! Дякуємо, що перейнялися проблемою Павлика Гуменяка. Дуже тішить, що довкола хлопчика об’єдналося так багато людей. Номер нашого рахунку (ПриватБанк) є ідентичним картковому рахунку. Немає жодних проблем поставити кошти через термінал на рахунок фонду. Дякуємо.

Володимир 2013-08-18 | Луцьк

Добрий день! Хочу підказати людям які збирають кошти для Павлика Гуменяка, чому “На жаль, з часу нашого останнього звернення на проблему хлопчика так ніхто і не відреагував”. Набагато простіше і швидше переказати кошти коли є номер картки. Термінали для поповнення є в усіх магазинах і гроші можна покласти в зручний час, можливо номер картки прискорить збирання коштів!!! Я вірю, що Ви збирете необхідну суму!!!

Oliya 2013-07-22 | United States

Meeting the children at the orphanage yet again opened my eyes that made me realize the help is still needed. I admire the work that this charity does. This is a great way to be part of and involve to produce a brighter and healthier future for our generation.

Наталія 2013-04-14 | Миргород

Я просто вклоняюся Вам за вашу роботу та відкриті серця.
Саме такі люди і вселяють віру у те, що ми всі разом можемо допомогти тим, хто поруч!

Додати відгук

Ім'я:
Email:
Місто:
Відгук
Введіть код зображений на маюнку