Їм потрібна наша увага

Найгірше море – це море дитячих сліз. У дитячих будинках, притулках, інтернатах живуть знедолені діти, позбавлені материнського тепла назавжди. В кожного з них є своя сумна історія, і лише завдяки чуйним небайдужим людям вони отримуюсь трохи ласки та любові. Коробка цукерок, простенька іграшка на день св. Миколая, невелика пожертва в день захисту дітей, і навіть просто гостьовий візит відіграють важливу роль в житті дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Неналежне фінансування таких закладів змушує нас приходити на допомогу цим дітям. Засоби гігієни, іграшки, навчальні посібники, реабілітаційне обладнання, постільна білизна - ось, в чому найбільш є нужденні ці заклади. Разом ми зробимо їх життя кращим!

Міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей в Івано-Франківській області

2020 04 01 Переглядів: 5243


Міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей в Івано-Франківській області знаходиться у невеликому селі Мединя Галицького району. Тут перебувають 30 діток, які опинилися в складних життєвих обставинах, зокрема, діти позбавлені батьківської опіки і піклування. У центрі дітям надають соціальну, психологічну та медичну допомогу.

детальніше

Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня (відділення онкогематології)

2015 02 25 Переглядів: 8839


Про відділення онкогематології Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні ми говоримо ледь не щодня. Саме тут перебувають діти, які хворі на рак. Дороговартісне медикаментозне забезпечення – найнеобхідніше для маленьких пацієнтів. Наш фонд намагається забезпечити діток ліками, але без вашої допомоги цього робити практично неможливо.

детальніше

Рогатинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат

2013 03 01 Переглядів: 10884


Тут навчають і в той же час надають соціально-психологічну підтримку. У Рогатинській спеціалізованій школі-інтернат перебувають діти-сироти, напівсироти, позбавлені батьківського піклування та інваліди. Їх тут 100. Такі соціальні заклади не отримують належної підтримки від держави, відповідно багато нагальних потреб...

детальніше

Івано-Франківський центр соціально-психологічної реабілітації дітей

2011 05 08 Переглядів: 29496


Івано-Франківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей – заклад, у якому перебувають діти зі складних сімей, що потребують тимчасової підтримки. Тут проживають три десятки неповнолітніх, яким надають соціальну, психологічну, медичну та педагогічну допомогу. Часом діти бувають складні, але, як це не прикро, складніша ситуація у самому закладі.

детальніше

Долинський дитячий будинок «Теплий дім» Івано-Франківської обласної ради

2011 04 17 Переглядів: 23209


Долинський дитячий будинок «Теплий дім» недарма називають «теплим». Він зігріває тих дітей, які не відчувають батьківського тепла. Більш ніж півсотні дітей, 12 з яких із обмеженими фізичними можливостями – тут проживають діти з усіх районів області. Окрім проживання та навчання, вихованці закладу отримують ще й лікувально-оздоровчі, психологічні та реабілітаційні послуги.

детальніше