Їм потрібна наша увага

Долинський дитячий будинок «Теплий дім» Івано-Франківської обласної ради

2011 04 17 Переглядів: 21711


 

Керівник

Круліковська Оксана Михайлівна

Юридична адреса

вул. Івасюка, 16, м. Долина, Долинський район, Івано-Франківська область

Рік заснування

1990

Контактний телефон, e-mail

(03477) 2 03 70, 2 04 23 , e-mail - dut_byd@ukr.net

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальна інформація про заклад.

 

 

Долинський дитячий будинок «Теплий дім» недарма називають «теплим». Він зігріває тих дітей, які не відчувають батьківського тепла. Більш ніж півсотні дітей, 12 з яких із обмеженими фізичними можливостями – тут проживають діти з усіх районів області. Окрім проживання та навчання, вихованці закладу отримують ще й лікувально-оздоровчі, психологічні та реабілітаційні послуги. 
 
І хоча заклад з першого погляду виглядає забезпеченим, грошей все-таки бракує на розширення бази для повної реабілітації дітей з психофізичними вадами розвитку, лікувально-профілактичної роботи з дітьми-сиротами, обладнання міні-стадіону, спортивного майданчика із штучним покриттям, огорожі, будівництва лікувально-оздоровчого комплексу з критим басейном, капітального ремонту вуличного басейну та придбання ванни-джакузі.
 
Команда БФ «Ти-Ангел» уже давно опікується вихованцями «Теплого дому». Пам’ятаєте наші проекти: «Портфелик для сирітки», «Великодній кошик», «Мрія рухатися» та інші? Вони дітям дуже потрібні. Надалі ми будемо продовжувати реалізовувати ці проекти, створюватимемо нові задля покращення матеріально-технічної бази закладу. Ці діти, як і всі сироти, чекають, що за ними скоро прийде мама з татом і забере їх у повноцінну сім'ю. Увага, любов, підтримка – це те, чого ніколи не буває забагато, а особливо тим хто, не має найдорожчого – батьків.
 
 
 
 

Допомогти просто!