Новини

У Домі Ангела вперше святкували Святвечір та Богоявлення

2023 01 20 Переглядів: 133


Уперше в історії Дитячого містечка відбулося святкування Щедрого вечора та Водохреща. На цей раз гостями у "Домі Ангела" були вихованці Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. За святковим столом лунала щира дитяча молитва за мир в Україні, наших захисників. Діти багато колядували та щедрували прославляючи новонародженного Ісуса.

детальніше

БФ “Ти-Ангел” отримав п’ять зірок у Національному рейтингу «Компас благодійності України»

2022 11 23 Переглядів: 318


Благодійний фонд "Ти-Ангел" отримав п'ять зірок у «Компасі благодійності України» та нагороджений відповідним сертифікатом. Сертифікат номінанта КБУ – це документ, що адресований благодійним організаціям, які зацікавлені у підтвердженні відповідності своєї прозорої та доброчесної діяльності, вимогам податкової звітності, дотриманні міжнародних стандартів у здійсненні благодійної діяльності.

детальніше

Творчий четвер в дитячій онкогематології

2022 11 07 Переглядів: 182


Кожного разу коли волонтери БФ "Ти-Ангел" навідуються до дітей в онковідділення вони намагаються бути максимально оригінальними, креативними та цікавими для малих пацієнтів. У цьому їм завжди допомагає арт-терапевтиня фонду Марічка Пазинюк. Щоб творчі заняття були багатогранними та неповторними, могли зацікавити дитячу аудиторію арт-терапевтиня запросила на традиційне четвергове творче заняття своїх студенток.

детальніше

Увага! Змінено реквізити благодійних рахунків

2022 09 19 Переглядів: 395


Дорогі друзі, просимо звернути вашу увагу на зміну банківських реквізитів БФ "Ти-Ангел". Ці зміни відбулися у рамках оптимізації роботи банківських сервісів АТ КБ "ПриватБанк", який змінив номера банківських рахунків юридичних осіб, відповідно змінився і наш рахунок у національній валюті, а також рахунки в іноземній валюті - доларах США та євро. Дані зміни вступили в силу з 17.09.2022 р.

детальніше

БФ “Ти-Ангел” та Міжнародна компанія Philip Morris: співпраця продовжується

2022 09 12 Переглядів: 356


Благодійний фонд "Ти-Ангел" та компанія Philip Morris International вже вдруге підписали контракт про отримання фондом гранту на розбудову Дитячого містечка "Дім Ангела", що у селі Гошів на Івано-Франківщині. Нагадаємо, що у березні 2022 р. БФ "Ти-Ангел" отримав перший транш коштів у сумі 76 тис. доларів США, що були виділені компанією Philip Morris у рамках благодійного корпоративного проєкту "Проєкти з серцем".

детальніше

У Гошеві освятили Дитяче містечко “Дім Ангела”

2022 07 27 Переглядів: 532


В суботу, 23 липня 2022 р., пройшов обряд освячення Дому Ангела, який провів ігумен Гошівського монастиря Отців Василіян о. Мар’ян Гробельний. В цей день у Домі Ангела було людно. Окрім дітей, які у нас проживають, до нас завітало і багато гостей – сусіди, мешканці громади, волонтери фонду та наші друзі, які приклалися до реалізації проєкту.

детальніше

Фінансовий звіт БФ “Ти-Ангел” за 2021 р.

2022 06 30 Переглядів: 792


Готові у цифрах розповісти про діяльність Благодійної організації "Благодійний фонд "Ти-Ангел" у 2021 р.. Друзі, ми постійно прагнемо, щоб діяльність БФ "Ти-Ангел" була максимально відкритою та прозорою для вас, тому кожного року публічно публікуємо фінансові звіти на нашому сайті. Окрім того, на сайті фонду, у розділі ЗВІТИ, ви можете ознайомитися з інформацією про поступлення благодійних внесків на наш банківський рахунок та їх розхід.

детальніше

БФ “Ти-Ангел” став переможцем Національного конкурсу “Благодійна Україна-2021”

2022 06 08 Переглядів: 773


Оголосили переможців та лауреатів 15-го Національного конкурсу "Благодійна Україна - 2021". Команду БФ "Ти-Ангел" відзначено першим місцем, серед 18-ти оголошених номінацій, у номінації "Місцева благодійність" за проєкти, що були реалізовані у 2021 році. До слова, це вже не перша відзнака роботи фонду на національному рівні.

детальніше

Philip Morris International інвестує в будівництво Дитячого містечка “Дім Ангела”

2022 04 14 Переглядів: 620


Американська глобальна сигаретна і тютюнова компанія Philip Morris International інвестує в будівництво Дитячого містечка "Дім Ангела". Завдяки підтримці Philip Morris International та працівникам компанії БФ "Ти-Ангел" продовжує розпочате у минулому році будівництво Дитячого містечка, що стане центром реабілітації дітей.

детальніше

БФ “Ти-Ангел” допомагає дітям та родинам під час війни

2022 03 16 Переглядів: 1170


Підтримуємо лікарні, внутрішньо переміщених дітей та сім’ї у складних життєвих обставинах. Допомагаємо з евакуацією дітей та матерів із зони бойових дій, із пошуком житла, а також надаємо підтримку у виїзді за кордон важкохворим дітям та дітям з інвалідністю.

детальніше

 1 2 3 >  Last ›
сторінка 1 з 95 сторінок