Новини

Philip Morris International інвестує в будівництво Дитячого містечка “Дім Ангела”

2022 04 14 Переглядів: 286


Американська глобальна сигаретна і тютюнова компанія Philip Morris International інвестує в будівництво Дитячого містечка "Дім Ангела". Завдяки підтримці Philip Morris International та працівникам компанії БФ "Ти-Ангел" продовжує розпочате у минулому році будівництво Дитячого містечка, що стане центром реабілітації дітей.

детальніше

БФ “Ти-Ангел” допомагає дітям та родинам під час війни

2022 03 16 Переглядів: 370


Підтримуємо лікарні, внутрішньо переміщених дітей та сім’ї у складних життєвих обставинах. Допомагаємо з евакуацією дітей та матерів із зони бойових дій, із пошуком житла, а також надаємо підтримку у виїзді за кордон важкохворим дітям та дітям з інвалідністю.

детальніше

У “Теплому домі” запрацює ресурсна кімната

2022 02 14 Переглядів: 393


БФ "Ти-Ангел" спільно з психологами, соціальними та корекційними педагогами Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім" працює над створенням сучасного простору для навчання дітей з особливими освітніми потребами. Ресурсна кімната має запрацювати уже в квітні 2022 року.

детальніше

Діти позбавлені батьківського піклування провели Різдво у Карпатах

2022 01 20 Переглядів: 348


Дух Різдва Христового відзначали за кращими українськими традиціями у карпатському селі Гута. В період Різдвяних свят, 17-19 січня, команда БФ "Ти-Ангел" організувала для вихованців Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей святкування другого Святого Вечора та Богоявлення. Святкування відбулося у казковому карпатському селі Гута, поряд з резиденцією Президента України.

детальніше

В онковідділення ІФОДКЛ завітала коляда

2022 01 13 Переглядів: 534


Волонтери благодійного фонду «Ти-Ангел» завітали з гучною колядою до пацієнтів обласної дитячої клінічної лікарні в Івано-Франківську. Вони колядували для дітей і медперсоналу онкогематологічного відділення. Колядувати під вікнами онкогематології - багаторічна традиція фонду. Щороку малята та їхні батьки підспівують разом з нами.

детальніше

Благодійний півмарафон на підтримку «Дому Ангела» відміняється

2021 12 22 Переглядів: 288


На жаль, наша марафонниця із Києва Тетяна Гриньова захворіла. Вона не може бігати за станом здоров’я – лікар заборонив щоденні забіги, принаймні, на деякий час. Тож організатори змушені призупинити бігову частину проєкту Kind Race 120. Півмарафон за участі Тетяни Гриньової мав відбутися у Івано-Франківську 10 грудня.

детальніше

Команда БФ “Ти-Ангел” подарує справжнє Різдво дітям-сиротам

2021 12 21 Переглядів: 293


Благодійний фонд «Ти-Ангел» кожного року проводить Різдвяні свята разом з дітьми, які позбавлені батьківської опіки. Наша команда вже готується до цього важливого і відповідального заходу. Ми проведемо три дні в Карпатах та постараємося зробити так, щоб малята сповна відчули дух Різдва.

детальніше

До дітей в онковідділення прийшов Миколай

2021 12 17 Переглядів: 301


Святий Миколай уже приходить до малят. Сьогодні він завітав до діток, які лікуються в онковідділенні Івано-Франківської обласної дитячої лікарні. Миколай прийшов разом зі своїми помічниками — семінаристами Івано-Франківської духовної семінарії. Вони з дітками танцювали, співали та всіляко розважались, щоб усім було весело і цікаво.

детальніше

В Івано-Франківську бігтимуть півмарафон, щоб облаштувати дитяче містечко «Дім Ангела»

2021 12 09 Переглядів: 268


УВАГА! ПІВМАРАФОН ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА НЕВИЗНАЧЕНУ ДАТУ! Мета – підтримати благодійний фонд «Ти-Ангел» та допомогти зібрати кошти на облаштування дитячого містечка «Дім Ангела», який будують у селі Гошів. Кошти збиратимуть в рамках рекордного благодійного бігового проєкту “Kind Race 120”.

детальніше

БФ ‘’Ти-Ангел’’ оплатив Ігорю Гавришу лікування у реабілітаційному центрі

2021 11 15 Переглядів: 276


Ігор Гавриш із села Гута, якому ми терміново збирали кошти на лікування і реабілітацію після ДТП, одужує. Зараз він перебуває у кращому санаторії Трускавця. Тут хлопцеві роблять всі необхідні аналізи та обстеження. Будуть спостерігати, як коліна реагуватимуть на масажі і чи не буде гіршого набряку. Поки що все проходить дуже гарно.

детальніше

 1 2 3 >  Last ›
сторінка 1 з 94 сторінок