Новини

В Івано-Франківську бігтимуть півмарафон, щоб облаштувати дитяче містечко «Дім Ангела»

2021 12 09 Переглядів: 300


УВАГА! ПІВМАРАФОН ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА НЕВИЗНАЧЕНУ ДАТУ! Мета – підтримати благодійний фонд «Ти-Ангел» та допомогти зібрати кошти на облаштування дитячого містечка «Дім Ангела», який будують у селі Гошів. Кошти збиратимуть в рамках рекордного благодійного бігового проєкту “Kind Race 120”.

детальніше

БФ ‘’Ти-Ангел’’ оплатив Ігорю Гавришу лікування у реабілітаційному центрі

2021 11 15 Переглядів: 295


Ігор Гавриш із села Гута, якому ми терміново збирали кошти на лікування і реабілітацію після ДТП, одужує. Зараз він перебуває у кращому санаторії Трускавця. Тут хлопцеві роблять всі необхідні аналізи та обстеження. Будуть спостерігати, як коліна реагуватимуть на масажі і чи не буде гіршого набряку. Поки що все проходить дуже гарно.

детальніше

Евеліна Гладій пройшла курс лікування у Чернівцях

2021 11 04 Переглядів: 318


Евеліна успішно закінчила курс реабілітації, який проходила у Буковинському центрі відновного лікування та комплексної реабілітації дітей. Дитина вже рівно сидить сама, не спираючись на спинку крісла. Так може сидіти протягом трьох хвилин. Також дівчинка ходить, тримаючись за мамин палець. Зрештою, мама її все одно підтримує.

детальніше

Прессекретаря БФ “Ти-Ангел” відзначили на всеукраїнському рівні

2021 09 15 Переглядів: 398


Журналістський матеріал Ліліани Хомишин відзначили на всеукраїнському рівні. Вона отримала спеціальну відзнаку у творчому конкурсі Національної спілки журналістів України-2021 у номінації ''Журналісти проти епідемії''. Цю вагому відзнаку Ліліана отримала за статтю BBC News Україна ''Біди наробили свята і туристи''.

детальніше

Владислав Михайлишин планує повернутися в дитсадок

2021 08 31 Переглядів: 334


Наш Владиславчик продовжує лікування центральної нервової системи. Дитина готується до обстеження в Харківському генетичному центрі. Це дозволить спланувати програму чергового курсу реабілітації, яка спрямована на покращення розумової і фізичної діяльності. А ще хлопчик планує повернутися у дитсадок. Це покращить світосприйняття дитини та соціалізацію.

детальніше

Директор БФ ‘’Ти-Ангел’’ отримав  грамоту з нагоди 30-ї річниці Незалежності України

2021 08 24 Переглядів: 554


Засновника та директора благодійного фонду ''Ти-Ангел'' Віталія Сабана нагородили відзнакою голови Долинської ТГ Івана Диріва за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Долинської міської ТГ, активну професійну і громадську діяльність та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України і Дня міста Долини.

детальніше

БФ ‘’Ти-Ангел’’ відвіз дітей з Долинського дитбудинку на екскурсію до Львова

2021 08 24 Переглядів: 355


Діти з Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім" разом із волонтерами фонду ''Ти-Ангел" відвідали місто Львів. Екскурсійну поїздку здійснили у День Державного Прапора України. Малята відпочили у найбільшому аквапарку Західної України "Пляж". Також відвідали Музей народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай).

детальніше

Вікторія Пеца-Довбуш завершила 11 курс реабілітації

2021 08 19 Переглядів: 596


Вікторія пройшла одинадцятий курс реабілітаційного лікування у Трускавецькій клініці. Саме тут дівчинка отримує блискучі результати від пройденого лікування. Дванадцять днів інтенсивних занять з реабілітологами Міжнародного центру, часті прогулянки на свіжому повітрі та міцний сон допомогли дитині розслабити спастику рук та ніг. У дівчинки покращився зір, а очі набули виразніших форм.

детальніше

Надія Лабачук потребує спеціалізованого медичного харчування

2021 08 15 Переглядів: 320


Дівчинка робить перші спроби ходити, що провокує появу нових ранок на ногах. Тож потрібно ще ретельніше піклуватися про її здоров'я. Батьки планують поїздку до Охматдиту для підбору ортопедичного взуття для Наді. Надійці у щоденному раціоні потрібно приймати спеціалізоване медичне харчування Нутрілон Інфатріні, місячна норма для дитини коштує майже 9 тис грн.

детальніше

БФ “Ти-Ангел” оплатив 90 тис. грн. за операцію для Анни Мендик

2021 08 13 Переглядів: 267


Минулого тижня Аню госпіталізували до Київської клініки та розпочали екстренну підготовку до оперативного втручання. Нагадаємо, що у дівчини була складна форма сколіозу, яка з кожним днем робила її життя нестерпним. Спина у Анни була вже настільки викривленою, що дитина не могла самостійно ходити, мала больовий синдром, а ще ця проблема завдавала їй психологічного дискомфорту.

детальніше

 < 1 2 3 4 >  Last ›
сторінка 2 з 95 сторінок