Новини

Евеліна Гладій почала ходити

2021 07 28 Переглядів: 405


Минув уже місяць після того, як Евеліна пройшла черговий курс лікування у центрі реабілітації дітей ''Вікторія'' в Борисполі. Дитина значно краще себе почуває, стала контролювати своє тіло. Вже добре стоїть, намагається сама їсти: добре їсть ложкою та користується виделкою. У вересні Евеліну знову чекають на реабілітації. Два курси лікування обійдуться у 49 тис грн..

детальніше

Надійка Лабачук — у літню пору стан шкіри погіршився

2021 07 19 Переглядів: 319


Загальний розвиток Надійки Лабачук добрий. Але найбільшою проблемою залишається стан шкіри, який погіршився в літню пору. Шкіра стала вразливіша, особливо на уражених ділянках (ніжки і ручки). Надія намагається робити перші кроки, тому шкіра на ніжках завжди травмується. Лікувальне харчування забезпечує більшу щільність шкіри, прискорює загоєння ран.

детальніше

Владислав Михайлишин проходить курс масажу

2021 07 15 Переглядів: 270


Наш Владиславчик мужньо протистоїть хворобам і безперестанку проходить реабілітації, масажі, лікувальну фізкультуру. Через спастичність м'язи напружуються і неправильно скорочуються, сковують рухи, тому для кращої циркуляції крові і для розслаблення м’язів потрібно пройти курс масажу. Хлопчик далі працює на заняттях з фізичної реабілітації.

детальніше

В селі Гута відбувся дитячий табір «Янголятко-2021» (ВІДЕО)

2021 07 15 Переглядів: 501


Благодійний фонд «Ти-Ангел» щороку організовує тижневий відпочинок для дітей-сиріт. Цього разу учасниками табору «Янголятко» були діти з Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації. Діти впродовж тижня відпочивали на території резиденції Президента України «Синьогора» у селі Гута, що на Богородчанщині.

детальніше

Волонтери збирають гроші на будівництво дитячого містечка

2021 06 10 Переглядів: 2804


Благодійний фонд «Ти-Ангел» будує будиночок для дітей-сиріт та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. «Дім Ангела» (так називають цей проєкт) розташований у селі Гошів, що на Долинщині. Будинок будують серед лісу в урочищі Чорний Ділок, який має свою унікальну історію. У містечку буде власний басейн, ігровий та спортивний майданчики, контактний зоопарк та інше.

детальніше

Владислав Михайлишин навчився повзати

2021 06 10 Переглядів: 394


Сім'я Михайлишинів надзвичайно рада успіхам сина Владиславчика. Хлопчик навчився повзати по-пластунськи. Це коли дитина лежить на животі і підтягується тільки руками. «Він повзає самостійно, без нашої допомоги. Хоча раніше нам пояснювали, що максимум, що він зможе – це сидіти», - тішиться мама Владика.

детальніше

У День захисту дітей директор БФ «Ти-Ангел» отримав відзнаку Долинського міського голови

2021 06 01 Переглядів: 682


З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей директор БО «Благодійний фонд «Ти-Ангел» Віталій Сабан отримав грамоту від Долинського міського голови Івана Диріва за вагомий особистий внесок у справу соціального захисту дітей з найбільш вразливих категорій населення, активну громадську і благодійну діяльність та знагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей.

детальніше

Волонтери БФ “Ти-Ангел” взяли участь у зустрічі Глави УГКЦ

2021 05 31 Переглядів: 388


У понеділок, 31 травня, відбулася зустріч Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава з персоналом та дітьми Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Волонтери БФ "Ти-Ангел" мали нагоду долучитися до цієї події. Блаженніший Святослав відвідав відділення обласної лікарні, де зустрівся з дітьми та їхніми батьками, а також лікарями закладу.

детальніше

Евелінка готується до наступного етапу реабілітації

2021 05 24 Переглядів: 447


Наша подруга Евеліна Гладій – в очікуванні нового реабілітаційного курсу у клініці «Вікторія», що в м. Бориспіль. За три місяці перебування вдома дитина виросла і набрала вагу. Відрадно, що вона усвідомлює те, що всі ці процедури спрямовані на її лікування і на повноцінне життя. Інколи дівчинка сама ініціює вправи під час лікувальної фізкультури.

детальніше

У Долині відбувся благочинний концерт “Добро серед нас”

2021 05 15 Переглядів: 270


В середу, 12 травня у Долинському міському будинку культури відбувся благочинний концерт на підтримку важкохворого підлітка Вадима Пришлюка. Організаторами заходу виступили учасники Молодіжної ради Долини при міському голові. Підтримати Вадима прийшли його друзі і однокласники, адже хлопець родом із Долини. БФ "Ти-Ангел" виступив ментором цієї благодійної ініціативи.

детальніше

 < 1 2 3 4 5 >  Last ›
сторінка 3 з 95 сторінок