Новини

Ростик заступає на другий курс лікування - необхідна підтримка

2011 06 11 Переглядів: 2999


Після постановки діагнозу у Шкварка Ростислава почалось інтенсивне лікування хіміотерапією, яке йому далося дуже тяжко! Ростик неміг ходити, майже рухатись, був деже знесилений і виснажений. На окрему хімію в нього появилася алергічна реакція (як потім вияснилось) у вигляді вираженої діареї. На його маленкій, худенькій попці місця живого не було! Також були і стоматити і висока температура, вірусна ТОРЧ -інфекція, яка активувалась, коли під час хіміотерапії знизився імунітет. Але з допомогою Бога і добрих людей, персоналу відділення ми подолали усі ускладнення.

детальніше

День захисту дітей у гематології

2011 06 11 Переглядів: 2392


1 червня, в той час коли в Івано-Франківську було організовано багато цікавих акцій до Дня захисту дітей, ми завітали з арт-гуртком у відділення гематології і нефрології Обласної дитячої лікарні. На наше запрошення провідати і привітати діток відгукнулись наші колеги - працівники VAB-банку (за що ми їм надзвичайно вдячні). Атмосфера проведення заняття була дуже дружня і затишна. Дуже приємно, коли діти з захопленням роблять те, що їм подобається. І дуже цікаво спостерігати за процесом створення чогось нового, це радує як дітей, так і батьків (і звичайно волонтерів.

детальніше

Благодійний фонд “Ти-АНГЕЛ” привітав дітей Івано-Франківського притулку

2011 06 11 Переглядів: 2867


Цьогу разу, приїхавши в притулок привітати дітей з 1 червня - Міжнародним днем захисту дітей, ми застали їх на дворі, була чудова погода і діти весело проводили час на свіжому повітрі. Завдячуючи нашому партнеру ТОВ «Інтелком» ми привезли дітям іграшки, які урізноманітнять проведення часу (тенісні ракетки, настільний футбол, іграшкові кухоньки, мозаїки, конструктори та ін.). Діти були дуже зацікавлені і схвильовані в передчутті свята.

детальніше

Деляр Владик - новини з відділення гематології

2011 06 04 Переглядів: 1839


В січні місяці Владик поступив в обласну дитячу лікарню з діагнозом гострий лейкоз. З того часу пройшло більш, як чотири місяці. Перші місяці лікування були дуже складними для хлопчика. Батьки не знали, що буде в день, і чого чекати вночі. Дитину боліло все тіло, була рвота, кровотеча і стоматит. Не хочеться все це згадувати, але й неможливо забути ті важкі моменти у житті хлопчика. Зараз дитині уже краще, але лікування потрібно продовжувати, попереду ще два курси хіміотерапії, а коштів уже немає. Вся надія на Бога і на людей, яким не байдужа чужа біда.

детальніше

“Марафон доброти” в Долині

2011 06 04 Переглядів: 1796


5 червня на площі перед Будинком техніки Благодійний Фонд "Ти-АНГЕЛ" спільно з відділом у справах молоді та спорту Долинської РДА проведе "Марафон доброти" в рамках проекту святкування Міжнародного Дня захисту дітей. Представники та волонтери Фонду проведуть благочинний ярмарок та інформаційну роботу для дорослого населення та винуватців свята - маленьких мешканців міста. Серед батьків буде розповсюджено методичну літературу по ранній діагностиці раку у дітей, а найменші жителі отримають календарики та флаєра, що нагадуватимуть їм про їхні права гарантовані Конвенцією ООН про права дитини.

детальніше

Новини про Мацюк Таню

2011 05 28 Переглядів: 1973


Вже цілий тиждень Танічка проходить курс інтенсивної хіміотерапії. Всі клітиночки, які утворюються кістковим мозком, і хворі, і здорові, знищено. Це означає, що імунітету у Тетянки на даний час просто немає. Почуває себе Танічка по-різному: іноді не дуже добре, іноді трошки краще. Звичайно, її супроводжують і побічні діїї: стоматит, висока температура, алергії тощо. Якщо дівчинка не може і не хоче їсти, їй прокапують штучне харчування. Марічка постійно знаходиться біля дитини, вдень - за скляними дверима, вночі - поруч.

детальніше

Відпочивайте допомагаючи дітям!

2011 05 24 Переглядів: 2221


Дорогі Друзі! 1 ЧЕРВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ! А, чи памятаєте Ви, про тих діток що знаходяться за горизонтом Вашого бачення - дітей, що боряться з важкою недугою, дітей що живуть без батьків? Саме зараз Благодійний фонд «Ти-АНГЕЛ» запрошує Вас приєднатися до благодійного «Марафону доброти» і зробити свій вклад у допомогу нужденним дітям. Прийдіть 1 –го червня зі своїм малюком на центральну площу біля Головпоштамту, або у Міський парк на центральну алею та візьміть участь у катаннях на поні та веломобілях.

детальніше

Арт-терапія

2011 05 24 Переглядів: 2243


Цього тижня арт-гурток у відділенні гематології і нефрології Обласної дитячої лікарні отримав нові цікаві матеріали для роботи, чим завдячує нашій колезі з Чикаго - Ярославі. Дітям надзвичайно було цікаво і весело малювати, розмальовувати, робити відкритки власними руками. Деякі навіть вчились робити орігамі – цей процес дуже захопливий, але на жаль незавжди виходить те, що хотілось би. Як завжди в процесі роботи панувала весела обстановка – діти розповідали віршики, пісеньки, яких вони вивчили в садочку і школі. Всі учасники гуртка отримали в подарунок журнал «Зернятко» і розмальовку.

детальніше

Діти чекають на медикаменти!

2011 05 18 Переглядів: 2233


Терміново потрібна допомога медикаментами двом нашим діткам - Деляр Владику та Готліб Тетянці! Деляр Владислав – колись був енергійним хлопчиком, а зараз він хворіє на гостру лімфобластову лейкемію. На даному етапі лікування йому потрібні дорогі медикаменти - метотрексат загальна вартість флаконів - 5632 грн. Родина та знайомі Владика всякими силами намагаються підтримати хлопчика як матеріально, так і морально, але, нажаль, коштів катастрофічно не вистачає. Звертаємося до всіх небайдужих, хто може допомогти – відгукніться на це повідомлення, допоможіть пройти складний блок хіміотерапії Владику!

детальніше

Дітям Івано-Франківського притулку передано взуття та одяг

2011 05 17 Переглядів: 3024


Такої зустрічі ми не сподівалися. Діти коли нас тільки побачили - кинулися гуртом обнімати, цілувати. Це відчуття не передати, коли стоїш в колі діток, про існування яких раніше не знала, і почуваєш себе рідною, потрібною. Ми прийшли вже не як гості, а як друзі. Усі гуртом розпаковували коробки, в яких був одяг та взуття. Діти приміряли, або відразу передавали іншим те, що їм підходить, кожен відібрав собі по кілька потрібних речей. Дуже приємно було бачити їх щасливі обличчя, звичайно не від того, що вони отримали щось для себе, а від того, що вони є комусь небайдужі... Ці дітки прибувають в притулок не більше ніж на 3 місяці, якщо служби соціального захисту за цей термін їх не призначать назад в сімю, чи опікунам, дітей передають в інший притулок.

детальніше

‹ First  < 92 93 94 95 > 
сторінка 94 з 95 сторінок