Новини

БФ ‘’Ти-Ангел’’ оплатив Ігорю Гавришу лікування у реабілітаційному центрі

2021 11 15 Переглядів: 294


 
16-річний підліток Ігор Гавриш у вересні потрапив у складну ДТП. Це сталося в селі Гута, де й живе хлопчина. Ми всі разом збирали дитині кошти на лікування.
 
БФ "Ти-Ангел" оплатив хлопцеві тижневу реабілітацію у одному з провідних реабілітаційних центрів Трускавця. Вартість реабілітаційного лікування — 22 тис. грн. Хлопець з мамою уже там. 
 
 
Минулого тижня зробили МРТ головного мозку та колін: у мозку ще є згусток крові. Лікар призначив додаткове лікування. А от у правому коліні є перелом бокової кісточки. Там утворюється вода, сильно болять коліна, особливо після навантаження чи ходьби. Медики кажуть, якщо так буде продовжуватися, то суглоби будуть ушкошжуватись. 
 
У реабілітаційному центрі, де зараз перебуває Ігор роблять всі необхідні аналізи та обстеження. Будуть спостерігати, як коліна реагуватимуть на масажі і чи не буде гіршого набряку. Поки що все проходить дуже гарно. 
 
 
Нагадаємо, що Ігор їхав на скутері. На повороті він не розминувся з фургоном, що їхав назустріч. У ДТП, окрім Ігорка, постраждали ще дві його однокласниці.