Новини

Фінансовий звіт БФ “Ти-Ангел” за 2021 р.

2022 06 30 Переглядів: 498


 
 
Готові у цифрах розповісти про діяльність Благодійної організації "Благодійний фонд "Ти-Ангел" у 2021 р..
 
Друзі, ми постійно прагнемо, щоб діяльність БФ "Ти-Ангел" була максимально відкритою та прозорою для вас, тому кожного року публічно публікуємо фінансові звіти на нашому сайті. Окрім того, на сайті фонду, у розділі ЗВІТИ, ви можете ознайомитися з інформацією про поступлення благодійних внесків на наш банківський рахунок та їх розхід. Це оперативна інформація, яка оновлюється нами щодня. 
 
Річні податкові звіти фонду також розміщуються на Всеукраїнській "Карті благодійності", яку адмініструє МБФ "Український форум благодійників".
 
"Карта благодійності" - об’єднює українські благодійні організації, які працюють прозоро, відкрито та готові публічно оприлюднювати і надати свої податкові звіти для аудиторської перевірки.
 
У наших податкових звітах ви не знайдете пункту "оплата праці найманих працівників" та "адміністративні витрати", адже БФ "Ти-Ангел" - це командда волонтерів, яка не отримує фінансвої винагороди за свою працю, а всі адміністративні витрати організації покриваються власними коштами її засновників та друзів фонду.
 
 
ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ ФОНДУ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ РОБОТИ У 2021 Р.
 
ЗВІТ ПРО ВИКОРИСТАННЯ ДОХОДІВ НЕПРИБУТКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ, 2021 Р.
 
ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ МАЛОГО ПІДПРИЄМСТВА, 2021 Р.
 
 
Дякуємо, що довіряєте нам та допомагаєте робити добрі справи!
 
 
З повагою,
ваш "Ти-Ангел"