Новини

В Івано-Франківську бігтимуть півмарафон, щоб облаштувати дитяче містечко «Дім Ангела»

2021 12 09 Переглядів: 299


 
10 січня 2022 року киянка Тетяна Гриньова пробіжить 21 кілометр вулицями Івано-Франківська. Мета – підтримати благодійний фонд «Ти-Ангел» та допомогти зібрати кошти на облаштування дитячого містечка «Дім Ангела», який будують у селі Гошів. Кошти збиратимуть в рамках рекордного благодійного бігового проєкту “Kind Race 120”, що збирає гроші на добрі справи по всій Україні. 
 
На допомогу БФ «Ти-Ангел» планують зібрати 21 000 доларів – кошти спрямують на виконання внутрішніх ремонтних робіт та купівлю меблів.
  
«Навіть якщо перерахувати по кілька гривень, то допомога все одно буде суттєвою. За триста гривень можна придбати квадратний метр керамічної плитки чи півтора метра дерев’яної вагонки. За дванадцять тисяч ми зможемо купити тепленькі ковдри для малечі. Якщо вдасться зібрати 60 тисяч – то це вже можливість купити меблі для дитячих спалень», - зазначив директор БФ «Ти-Ангел» Віталій Сабан
 
Як долучитися?
 
Ви можете пробігтись разом із благодійницею півмарафонську дистанцію або комфорту для вас відстань від 400 метрів. Щоб це зробити, заповніть, будь ласка форму.
 
Також долучитися до “Kind Race 120” можна зробивши пожертву на сайті проєкту. Чим більше коштів буде зібрано – тим швидше волонтери зможуть відкрити «Дім Ангела» та проводити реабілітацію для дітей-сиріт і дітей, які потрапили у складні життєві обставини. 
 
Можна підтримати й інші добрі справи. Благодійниця та засновниця Kind Challenge Тетяна Гриньова бігтиме 21,1 км кожного дня впродовж 120 днів, щоб зібрати 1 млн доларів на благодійність. Кожен забіг буде відповідати певним вимогам, при дотриманні яких Таня встановить перший в Україні біговий рекорд, занесений до Книги рекордів Гіннеса.
 
«Нещодавно дізналась такий прийом – якщо тобі страшно та важко, знайди когось, кому ще страшніше та важче й допоможи. Це виграшна стратегія, адже коли даєш іншій людині надію та віру в дива, власні страхи та проблеми, відступають на другий план. Завдяки Kind Race ми хочемо щодня допомагати комусь новому: дітям з онкологією, підліткам з інвалідністю, жінкам з ускладненою вагітністю, українським воїнам та безпритульними. Усім, хто цього потребує. Якщо ми все зробимо правильно, це буде Рекорд у Міжнародній Книзі Гіннеса. Ви можете долучитися, пробігши разом зі мною. Ми побігаємо у Києві та інших містах, або ви можете «купити» один крок з мого півмарафону та отримати сертифікат», – Тетяна Гриньова, благодійниця та засновниця платформи Kind Challenge
 
Кожен, хто зробить пожертву від 1$ отримає електронний сертифікат про купівлю Тетяниного кроку. А також зможе знайти своє ім’я на спеціальній карті благодійників (kind map). За пожертву від 10$ благодійник також отримає спеціальну медальку (kind coin).
 
Партнерами заходу виступили: Федерація легкої атлетики України, Vodafone, Smartflex, Toyota, Моршинська, Медична група компаній Adonis, VO2MAX, GT Group.