Наші проекти

Спочатку діяльність нашого фонду була спрямована лише на збір коштів та допомогу онкохворим дітям. Потім ми вирішили звернути увагу також на дітей-сиріт, та вихованців дитячих будинків.
З часом стало зрозуміло, що для повноцінної допомоги недостатньо лише грошей, потрібні добрі люди, які готові передати дітям частинку себе.
Існує багато засобів допомогти, достатньо лише бажання!

Ми запрошуємо в свою команду:
— Дизайнера (виготовлення банерів, макетів для поліграфії і зовнішньої реклами);
— Web-спеціаліста для обслуговування сайту;
— Психолога у відділення дитячої гематології;
— Журналіста для інформаційної роботи та роботи з ЗМІ;
— Представників фонду у відділенні та до дитячих будинках;
— Водіїв із власним легковим, грузовим, пасажирським транспортом;
— Перекладачів англійської, німецької мови;
— Розповсюджувачів листівок тощо;
— Волонтерів для роботи з дітьми у відділення та дитячих будинках;
— Всіх небайдужих, хто хоче творити добро, але не знає як.

Приєднуйтесь до нас!

Хворим сиріткам потрібна реабілітація (РЕАЛІЗОВАНО)

2016 02 07 Переглядів: 2068


Насолоджуватись кожним рухом свого тіла, відчувати, як напружуються ноги у туриста, що підіймається на нову вершину, як плавно рухаються руки у музиканта, як впевнено крокує по дорозі паломник... Чи задумувались ви коли-небудь над цим? Мабуть, ні. Про таку можливість мріють тільки ті, хто не може відчути цього особисто. Зокрема, люди, хворі на ДЦП.

детальніше

Вбережемо сиріт від небезпеки

2016 01 22 Переглядів: 1316


Діти – найдорожчий скарб для батьків. Те, якими вони виростуть, у що віритимуть, залежить від нас. Турбота про них сьогодні вселяє їм віру в завтрашній день. Тому, піклуючись про щасливе майбутнє своїх підопічних, Івано-Франківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей звернувся за допомогою до нашого фонду.

детальніше

Кімната, що надихає на життя (РЕАЛІЗОВАНО)

2015 05 22 Переглядів: 2983


Світло. Дотик. Запах. Звуки. Це перше, з чим зустрічається немовля, приходячи у цей світ. Саме відчуття є основними поводирями у нашому житті. БФ «Ти-Ангел» прагне допомогти вихованцям Івано-Франківського центру соціально-психологічної реабілітації відкрити все багатство та глибину світу емоцій за допомогою сенсорної кімнати.

детальніше

Солодкі сни для маленьких мрійників (РЕАЛІЗОВАНО)

2015 05 18 Переглядів: 1935


Мабуть, нікого не залишать байдужим милі оченятка та привітні посмішки маленьких мрійників, які проживають у Залучанському дитячому будинку-інтернаті. Від цих діток відмовилися рідні батьки, у них немає близьких друзів та родичів. Більшість з них веде лежачий спосіб життя. Ліжечко, подушечка і ковдра – найкращі друзі, які 24 години на добу та 7 днів на тиждень...

детальніше

Великдень для сиріт (РЕАЛІЗОВАНО)

2015 03 17 Переглядів: 1805


Івано-Франківський центр соціально-психологічної реабілітації, у якому проживають 30 дітей, що залишились без батьківського піклування, сподівається на Вашу допомогу в організації свята Великодня! Адже з усіх свят року цей день є найбільш урочистим і радісним. Тим більше, про таке свято мріють мешканці інтернату, на долю яких випало чимало життєвих негараздів.

детальніше

Обладнання, що рятує дитячі життя (РЕАЛІЗОВАНО)

2015 02 04 Переглядів: 1531


У Долинську дитячу реанімацію терміново потрібні електрокардіографи та пульсоксиметри. Це прості та не дуже дорогі, проте надзвичайно важливі прилади, від наявності яких залежать життя дітей. Ці апарати потрібні для того, щоб оперативно реагувати на будь-які зміни в організмі малечі. За наявності такого обладнання дітки будуть під повним контролем лікарів.

детальніше

День святого Миколая-3 (РЕАЛІЗОВАНО)

2014 11 12 Переглядів: 3134


У День св. Миколая кожна дитина чекає доброго чарівника, який подарує щось смачненьке та цікавеньке. З вашою допомогою ми кожного року даруємо знедоленим дітям іграшки та солодощі на День св. Миколая. Сподіваємося, що й цього разу нам вдасться потішити дітлахів та побачити їхні сяючі очі та широкі посмішки! Навіть ваші 10 або 20 гривень допоможуть нам зробити справжнє свято.

детальніше

Подаруємо знання дітям (РЕАЛІЗОВАНО)

2014 10 30 Переглядів: 1672


Зовсім скоро холод і морозяна свіжіть повітря заженуть галасливих дітлахів Івано-Франківського центру соціально-психологічної реабілітації до їхніх кімнат і перед вихователями в черговий раз постане питання чим же їх зайняти, щоб відірвати від телевізора. А як Ви дивитесь на те, щоб допомогти нам освіжити та доповнити літературний і навчальний фонд...

детальніше

Даруємо яскраві миті разом (РЕАЛІЗОВАНО)

2014 08 14 Переглядів: 1660


Фотографія – один з надважливих елементів нашого життя. Для когось це згадка про минулі події, а для когось – мистецтво. Ми фотографуємо приємні миті свого життя та яскраві моменти наших рідних і близьких нам людей. Команда БФ "Ти-Ангел" щодня робить світлини, на яких карбуються долі маленьких людей, і хоча ми отримуємо кольорову картинку...

детальніше

Портфелик для сирітки (РЕАЛІЗОВАНО)

2014 07 28 Переглядів: 1849


Наближається осінь, а з нею і свято "Першого дзвоника". Чи буде в цей день святковий настрій у 25 вихованців Івано-Франківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей залежить від кожного з нас! Так як адміністрація закладу не має можливості забезпечити дітей всіма необхідними канцтоварами, портфелі маленьких школярів можуть залишитись порожніми.

детальніше

 < 1 2 3 4 >  Last ›
сторінка 2 з 5 сторінок