Пацієнтам

 
 
БФ «Ти-Ангел» є незалежною, аполітичною та неконфесійною благодійною організацією. 
 
Ми надаємо безкоштовну допомогу дітям, які стали заручниками важкого захворювання чи опинилися в складних життєвих обставинах.
 
Шановні батьки!
 
Якщо ваша дитина захворіла і ви невзмозі через високовартісне лікування самостійно справитися з цією проблемою, наша команда докладе всіх зусиль, щоб допомогти вашій малечі одужати!
 
Щоб ми змогли вам допомогти, необхідна наступна інформація:
 
1. Ваш лист з описом ситуації. В цьому листі необхідно стисло розповісти про вашу дитину, її інтереси, захоплення, вподобання, мрії, за яких обставин вона захворіла тощо. Описати становище вашої сім’ї, фінансові проблеми, що виникли у зв’язку із захворюванням дитини. Вашого листа необхідно надіслати на електронну адресу Фонду - info@tyanhel.org.ua
2. Ксерокопія паспорту батьків (чи опікунів) дитини. 
3. Ксерокопія ідентифікаційного номера батьків (чи опікунів) дитини.
4. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини (паспорта).
5. Ксерокопія посвідчення про інвалідність (якщо є).
6. Довідка, медичні виписки з лікарні, які підтверджують ваше прохання.
7. Рецепт на препарати (розхідні матеріали) з чітко вказаною кількістю і дозуванням.
8. Фото дитини до і під час лікування. Фото необхідно надіслати на електронну адресу Фонду.
9. Заява на ім’я президента Фонду.
10. Згода на обробку персональних даних.
11. Договір про надання благодійної допомоги.
 
Пакет документів у папці на зав’язках необхідно подати до Фонду.
 
Однією із найважливіших умов нашої співпраці із батьками є отримання від останніх систематичної та правдивої інформації про перебіг лікування дитини, її стан здоров’я, самопочуття, актуальні потреби. Таку інформацію необхідно представляти 2 рази на місяць. У разі невиконання цієї умови Фонд припиняє надання допомоги дитині. 
 
Усі медикаменти, обладнання чи розхідні матеріали Фонд передає безкоштовно. Волонтерська праця і робота працівників фонду також не потребує оплати
 
Якщо будь-хто від імені Фонду пропонує вам платну допомогу чи продаж медикаментів зі знижкою – ця людина не може бути волонтером чи працівником БФ "Ти-Ангел". Про такі випадки просимо вас одразу повідомляти за тел. 099-419-59-84. 
 
Фото волонтерів нашого Фонду ви можете побачити на сторінці нашого сайту в Інтернеті.
 
Рішення про надання допомоги приймається адміністрацією Фонду, воно не обговорюється і не коментується. Фонд має право відмовити у наданні допомоги без пояснення причин. Допомога надається лише при наявності відповідних документів.
 
Шановні батьки! Звертаємо вашу увагу і на те, що вся команда БФ «Ти-Ангел» працює безкоштовно, не отримуючи жодної фінансової винагороди за свої старання, вільний час, потрачений на пошуки шляхів допомоги вашій дитині. Велике прохання ставитися з розумінням до всього, що вам може не подобатися. 
 
У випадку зневажливого ставлення до адміністрації Фонду та волонтерів, Фонд вправі відмовити вам в подальшій допомозі.
 
Ми запрошуємо вас разом із нами допомогти вашій дитині. Тільки спільними зусиллями ми зможемо витягнути вашу кровинку з тенет важкої недуги.
 
Перемога обов’язково буде за нами!
 
 
 
Звертаємо Вашу увагу на те, що Благодійний фонд "Ти-АНГЕЛ" є організацією обласного значення та поширює свою діяльність виключно в межах Івано-Франківської області. Фонд надає допомогу дітям віком до 18 років.