Сторінка пам'яті

Наші діти дуже хворі. Ми разом з лікарями намагаємося зробити все, щоб перемогти недугу, але іноді вона сильніша за нас. Злі, важкі та невиліковні хвороби кожного року зупиняють сотні дитячих сердець. Але потрібно розуміти, що будь-які старання не були марними! Ваша небайдужість дає дітям життя, надію на життя та допомагає батькам пережити горе, адже дуже важливо розуміти, що ти не залишився сам на сам зі своєю бідою. Завдяки вашим пожертвам є можливість подовжити часи безнадійно хворих дітей, які так прагнуть жити!

Марія Куничак († 22.09.2016)

2013 11 27 Переглядів: 8459


Наприкінці лютого 2013 року до родини Куничак постукала біда. У 15-річної донечки Марії збільшились лімфовузли на шиї. Усі думали, що це звичайна застуда, яку можна вилікувати. Але, на превеликий жаль, сподівання сім'ї не виправдались. Дівчинці поставили діагноз – лімфогранулематоз, вже четвертого ступеня. Раніше Марійка ніколи не хворіла.

детальніше

Крашенінніков Віталій (+ 28.12.13 р.)

2013 11 05 Переглядів: 6296


У рік і два місяці Віталік серйозно захворів на пневмонію. Одразу ж він потрапив до реанімації, так як не міг самостійно дихати. Мама навіть не підозрювала, що в дитини пухлина, яка вже тоді була надто великих розмірів і перекривала йому дихальні шляхи. Після двох тижнів досліджень в Івано-Франківській ОДКЛ, детальних аналізів в Києві та комп’ютерної томографії поставили остаточний діагноз – лімфома ІІІ стадії, яку можна вилікувати тільки хіміотерапією. Віталік був у дуже тяжкому стані. Через хворобу він перестав ходити, їсти, став дуже нервовим. Великі розміри пухлини ускладнювали процес лікування. Та лікарі «Охматдиту» зробили все можливе аби стан хлопчика стабілізувався.

детальніше

Довганич Андрій

2013 10 15 Переглядів: 6113


Андрію зараз 16 років. Він тільки-но почав відчувати смак справжнього життя, як раптом його зупинила недуга. У хлопця В-великоклітинна лімфома середостіння. Після почутого діагнозу він наче змінився, ніби перестав жити, а тільки існує. Сім’я багатодітна, там троє дітей і Андрій – наймолодший син. До того він ріс звичайним хлопчиком. Від маленького проблем по стану здоров’я не було. Та влітку він почав скаржитися на біль у грудях. У серпні хлопець з мамою звернувся на консультацію у районну дитячу лікарню. Звідти направили в обласну. У Києві пройшли обстеження і підтвердили всю складність хвороби.

детальніше

Назар Ковальський

2013 03 25 Переглядів: 7859


Щороку у серпні сім’я Ковальських святкує день народження свого сина Назарчика. Здоровий хлопчик, зростав так, як усі діти: відвідував дитячий садок, пішов до школи. У Назара хороші успіхи в навчанні, він – переможець шкільних олімпіад з української мови, математики, природознавства. Брав участь у міських олімпіадах, де займав призові місця. Любить спорт, особливо шахи, йому дуже подобаються походи на річку, у ліс, гори. Його люблять і поважають друзі й однокласники, цінують вчителі і ставлять його у приклад іншим. Та в січні 2013 року в цю родину несподівано прийшла біда. Їхньому синочку поставили діагноз під страшною назвою – лімфома Беркитта.

детальніше

Климович Святослав

2012 12 08 Переглядів: 5095


Батьки Святославчика довго чекали на маленьке диво і в один прекрасний, радісний та світлий день Бог подарував їм дитинку - хлопчика Святика. "Коли нам повідомили таку прекрасну новину у нас покотилися сльози радості. В нашій сім'ї з'явиться маленький сонячний промінчик, наше щастячко, наш первісток" - емоційно та із захопленням ділиться з нами мама Наталія. Батьки з нетерпінням чекали на народження синочка, скуповували дитячий одяг, іграшки, підбирали ім'я дитинці. І, ось настав той день коли на світ появився Св'ятославчик. Із самого народження у хлопчика були проблеми із серцем, оскільки народився він по 36-ти тижнях вагітності.

детальніше

Олійник Володимир (†28.11.2015)

2012 11 01 Переглядів: 8196


Володику 4 рочки. 10 вересня 2012 року хлопчик переніс складну операцію. Володі видалили величезну пухлину великого сальника, вагою близько 3 кг. Після імуногістохімічного дослідження було встановлено жахливий діагноз - ембріональна рабдоміоміосаркома (G3). До цього часу Володя Олійник був надзвичайно активною, позитивною дитиною.

детальніше

Оленич Марія

2012 10 11 Переглядів: 5273


Марічці всього-навсього два рочки. Дівчинці діагностовано рак. В липні місяці, через почервоніння правого ока батьки Марічки звернулися до місцевого окуліста. Оглянувши дитину лікар наполягав на терміновому проведенні УЗД, яке і показало невтішний результат - ретинобластома обох очей. Марусю направили на діагностику в м. Одеса до очного інституту ім.Філатова. Професорами інституту було підтверджено діагноз та проведено операцію. В Одесі Марічка пройшла перший, складний курс хіміотерапії. Праве око дівчинці згодом необхідно буде видалити, оскільки пухлина є досить великих розмірів. Саме через це око дівчинки втратило свою функціональність.

детальніше

Байляк Микола

2012 09 19 Переглядів: 5176


Миколка 13-ти річний хлопчик, який донедавна жив безтурботним життям. На початку цього року у Миколи була виявлена пухлина на голові. У квітні хлопчина був прооперований в Івано-Франківській обласній лікарні. Після складної операції дитина була змушена пройти курс реабілітації, який протікав дуже складно. Миколку турбували болі в ногах, спині, дитина втратила нормальний сон. Інколи через сильні болі доводилось спати всього декілька годин на добу, і то в сидячому положенні.

детальніше

Пилипчук Ольга

2012 09 19 Переглядів: 19453


Ми з Олею поступили на лікування з тяжким діагнозом - гострий лейкоз. Проходимо перший протокол лікування в обласній дитячій лікарні. Оля дуже важко переносить складне лікування. У нашій сім'ї процює тільки батько. В Олечки дома є ще два братика і сестричка. Після п'ятнадцятиденного лікування в Олі взяли аналізи кісткового мозгу і виявили пухлинну масу. В зв'язку з цим, нас на два протоколи переведуть на лікування в м. Київ або м. Львів. Та, невелика сума коштів, що у нас була підходить до кінця. Дуже прошу вас допомогти в лікуванні нашої донечки. Зразу після цих хімій у Олі майже вилізло все волосся, а в неї була прекрасна коса. Появився сильний стоматит, вона нічого не могла їсти.

детальніше

Тарас Грабчук

2012 07 19 Переглядів: 6102


Тарасу 4,5 роки, півтора роки тому у нього з’явились перші ознаки хвороби – почали боліти ніжки. Лікарі встановили діагноз «ревматоїдний артрит» та тривалий час від нього лікували, спочатку в обласній клінічній лікарні Івано-Франківська, а потім у дитячій клінічній лікарні Києва, потім знову вдома. Очікуваного покращення не відбувалось, стан малюка погіршувався. Оскільки стали помітними збільшені лімфовузли, було проведено аналіз їх тканини. Біопсія встановила наявність ракових клітин.

детальніше

 < 1 2 3 > 
сторінка 2 з 3 сторінок