Сторінка пам'яті

Наші діти дуже хворі. Ми разом з лікарями намагаємося зробити все, щоб перемогти недугу, але іноді вона сильніша за нас. Злі, важкі та невиліковні хвороби кожного року зупиняють сотні дитячих сердець. Але потрібно розуміти, що будь-які старання не були марними! Ваша небайдужість дає дітям життя, надію на життя та допомагає батькам пережити горе, адже дуже важливо розуміти, що ти не залишився сам на сам зі своєю бідою. Завдяки вашим пожертвам є можливість подовжити часи безнадійно хворих дітей, які так прагнуть жити!

Данилюк В’ячеслав

2012 01 18 Переглядів: 2878


28 грудня, мій чотирнадцятирічний син В’ячеслав потрапив у лікарню із різкими болями в області живота. Зроблені терміново аналізи, вказали на апендицит. У Снятинській районній лікарні, йому зробили операцію, при якій виявилось, що болі давала гематома, яка знаходилась біля малого тазу і про її існування ніхто не здогадувався. У результаті операції, моєму сину видаляють 70 см тонкої кишки, а з пухлини беруть матеріал. Результати гістології Київської міської онкологічної лікарні вказали, що це злоякісна пухлина – лімфома Беркіта, яка швидкими темпами збільшувалась.

детальніше

Моздір Віталій

2011 04 17 Переглядів: 3270


Нещодавно ми познайомилася з новим пацієнтом гематологічного відділення - Віталіком та його мамою Галиною. Мама хлопчика є надзвичайно скромною жінкою, яка тривалий час не наважувалася підійти до нас за допомогою, яка дуже їм необхідна. Вбачаючи всю складність звичайної сільської сім"ї до нас звернувся весь персонал відділення з проханням незалишити цю родину у біді, оскільки від кожного з нас залежить чи поїде Віталік на пересадку кістковомо мозку до Києва.

детальніше

Федорів Сава

2011 04 17 Переглядів: 3658


30 листопада 2007 року у наш дім постукало щастя - народився наш синочок, наша радість, довгожданна і бажана дитина. Хоча вагітність та роди проходили важко, Савік народився доношений і абсолютно здоровою дитиною. Добре розвивався, набирав вагу, щеплення отримував згідно віку. Перше слово "мама", перші кроки, перші успіхи і радість від спілкування зі своєю кровинкою, здавалося - це щастя триватиме вічно! Синочок практично не хворів, пішов у дитячий садочок. Він ріс дуже веселим і рухливим хлопчиком.

детальніше

Чепіль Степан

2011 04 16 Переглядів: 3387


Здавалося, що все у нас добре – велика дружня сім’я – я з чоловіком і четверо дітей, і всі ми живі та здорові. Але біда прийшла несподівано. Захворів наш найменший синочок, десятилітній Степанко. Діагноз – «лімфома Беркетте 4-та ступінь». Майже місяць ми знаходились на лікуванні в обласній дитячій лікарні. За цей час нашому синочку видалили пухлину, після операції, яка тривала чотири години, дитина п’ять днів перебувала в реанімації, тоді кілька днів у хірургічному відділенні і знову п’ять довгих днів реанімації.

детальніше

 < 1 2 3
сторінка 3 з 3 сторінок