Ви їм допомогли

Подивіться на цих дітей. Якщо б не Ваша увага, більшість з них вже не були б серед живих. Отже, це сторінка великих досягнень. Завдяки Вам та багатьом чуйним людям, ці діти повернулися до нормального життя!Важливо розуміти, що навіть найменша допомога здатна змінити життя цілої родини. Батьки дітей щиро вдячні кожному, хто залишився небайдужим до їх страшного горя, та навіть в ці сутужні часи незримо був поруч.

Гавриш Ігор

2021 09 15 Переглядів: 2722


Ігор потрапив у страшну ДТП. В 16-річного хлопця стан дуже важкий. Гематома селезінки і розтрощена голова. Лікар одразу ж попередив, що лікування буде довготривалим і дороговартісним. В Ігоря сильно постраждав мозок – крововилив, набряк мозку, гематоми. Препарати дорогі, а сім’я малозабезпечена. Ігорко – найстарший син з багатодітної сім’ї Гавришів. Батьки не мають жодних заощаджень, так як всі гроші витратили на підготовку дітям до школи.

детальніше

Мендик Анна

2021 06 02 Переглядів: 839


Анна Мендик має дуже складну форму сколіозу. Їй з кожним днем все складніше ходити. Дитина пройшла дуже багато масажів та реабілітацій. І всі лікарі переконували батьків, що тільки операція зможе вирівняти хребет. І це дійсно так. Після введення імплантів спина стане рівною. Але вартість операції – 240 тисяч гривень.

детальніше

Лабачук Надія

2021 04 02 Переглядів: 941


Одразу після народження маленьку Надійку перевели до дитячої реанімації. Батькам пояснили, що у дитини виявлено проблеми із шкірою. Численні медичні обстеження встановили генетичне захворювання - бульозний епідермоліз. Ця хвороба виникає у зв’язку з "поломкою" гену та трапляється 1 раз на 50 000 тисяч випадків. Таких діток називають «метеликами».

детальніше

Михайлишин Владислав

2021 02 05 Переглядів: 1876


Владислав ще зовсім маленький. Але вже по-дорослому протистоїть хворобам. У зв'язку з важкими пологами і неправильним веденням їх, Владик отримав інсульт в перинатальному періоді. А це дуже вплинуло на подальше його здоров’я і життя. Після народження дитина потрапила в реанімацію з подальшими наслідками і діагнозами: мікроцефалія, ДЦП, тетрапарез, епілепсія.

детальніше

Горбач Денис

2020 11 11 Переглядів: 1272


Денисові 16 років. З раннього дитинства юнакові було встановлено діагноз ДЦП. Через вроджені зміни стегнових суглобів лікування давало малий результат. Він зовсім не ходить і самостійно не стоїть на ногах. Це захворювання обмежує Дениса у повноцінному житті, а звичайні щоденні речі для нього це – непросто. Дитині необхідно систематично проходити курси реабілітаційного лікування, але доходів у сім’ї не вистачає на дороговартісне лікування.

детальніше

 1 2 3 >  Last ›
сторінка 1 з 18 сторінок