Ви їм допомогли

Гавриш Ігор

2021 09 15 Переглядів: 250616.02.2005 р.н. Діагноз - забій головного мозку. Множинні переломи кісток черепа


 
Ігор Гавриш потрапив у страшну ДТП. У нього численні травми.
 
Ігорко – найстарший син з багатодітної сім’ї Гавришів. Сім’я виховує чотирьох хлопчиків і одну дівчинку. Ігор від малку дуже працьовитий і постійно допомагав батькам по господарству. Любить тварин, а ще більше – гори. З 12-ти років він збирав ягоди і гриби. Їх продавав, а виручені кошти відкладав на заповітну мрію. Він мріяв купити скутер. І за кілька років дитина таки втілила цю мрію в життя – придбав скутер і катався на ньому. 
 
Ігор ще вчиться в школі. 2 вересня він прийшов зі школи і сів на скутера, щоб у магазині купити щоденники собі і молодшим братам. Та мама відчувала щось лихе: зрозуміла, що його довго немає, почала телефонувати. На телефон ніхто не відповідав. «А за кілька хвилин приїхав до мене хлопчина і повідомив, що мій Ігорко потрапив у страшну аварію», - розповіла мама хлопчика
 
В 16-річного хлопця стан дуже важкий. Гематома селезінки і розтрощена голова. Лікар одразу ж попередив, що лікування буде довготривалим і дороговартісним. В Ігоря сильно постраждав мозок – крововилив, набряк мозку, гематоми. Препарати дорогі, а сім’я малозабезпечена. Батьки не мають жодних заощаджень, так як всі гроші витратили на підготовку дітям до школи. 
 
 
«Ніхто не очікував такої біди. Я не знаю, як я з цим маю впоратись?! Дякую своїм односельчанам за співчуття, бо всі знають мою дитину як доброзичливого хлопця, допомагають. Я молю Господа, щоб моя дитиночка та інші учасники ДТП одужали якомога швидше. Готова для цього зробити все, що в моїх силах!», - плаче мама.